Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

en debil na crni apriliji (skoda k se ni cist razpadla) z rdecimi feltnami ob cca. 16.05 prpelu na uvozu zadobrova in "lepo" nadaljeval pot po odstavnem pasu na izvoz sentjakob.. ce te se 1x dobim, da me bos tkole izssilil medtem ko mam zmigavc, da grem na izvozu (prav tako sentjkob) ven, te bom povozila!!

ms veliko sreco, da vozim motor in sm ekstra pozorna na motoriste. ampak takih izsiljevanj pa nikol nisem in jih nikol ne bom odobbravala!! pol se pa cud'te, da vas kdo zbije - kreteni!!

 

Aaaaa, tega smo pa vidl, sm pa mislu da je šu dol na tistmu izvozu...A une 4 cestake k so ga prehtel pa nis vidla hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega gs dakar sm jz srečala u škocjanu sm bla na kolesu on pa ga je kr žgal sm mu pakazala nej gre bl počas(k so bili otroci za ovinkom cez celo cesto)pa mi je pokimal,..tko da upam da je blo vse okej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaaa, tega smo pa vidl, sm pa mislu da je šu dol na tistmu izvozu...A une 4 cestake k so ga prehtel pa nis vidla hehe :D

4, a niso bli sam trije :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en debil na crni apriliji (skoda k se ni cist razpadla) z rdecimi feltnami ob cca. 16.05 prpelu na uvozu zadobrova in "lepo" nadaljeval pot po odstavnem pasu na izvoz sentjakob.. ce te se 1x dobim, da me bos tkole izssilil medtem ko mam zmigavc, da grem na izvozu (prav tako sentjkob) ven, te bom povozila!!

ms veliko sreco, da vozim motor in sm ekstra pozorna na motoriste. ampak takih izsiljevanj pa nikol nisem in jih nikol ne bom odobbravala!! pol se pa cud'te, da vas kdo zbije - kreteni!!

Ja lej če vozi talijana. Tak se edin po odstavnem lohk pele. Drgač ovira promet :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 18.24 uri so se trije motoristi peljali iz Rakitnika proti Postojni (v klanec mimo letališča) in vsi trije prehitevali v škarje. Prehitevali so kolono, eden je skoraj v jarek zapeljal, ko se je umikal, nasprotni promet pa močno zaviral, da ni prišlo do prometne nesreče. Da vam j... m... , golazen neizobraženo, nekulturno in ne vem še kaj. Če bi bil jaz prvi v koloni, bi vas ta plavi še sedaj slikali in risali. In potem mi bojo ti pametnjakoviči utrujali, da jih izsiljujejo avtomobilisti. Najhujše je pa to, da je bil prvi najbolj pameten in je prehiteval vse živo, ostala dva sta ga pa želela dohitevati in sta kot dva telička z glavo šla v zid. BEDAKI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt a si ti prepričan, da so bli motoristi, ker mi  motoristi vozimo po pravilih in omejitvah si vedno in povsod pomagamo in 100% upoštevamo vsa varnostna in cestna pravila. Seveda pa nas avtomobilisti ne razumejo in zato isiljujejo vozijo v koloni in nas silijo v prehitevanje..... U in najpomembnejše, da ne pozabim vsi motoristi smo samo na vodi in soku, nam na misel na pride, da pomislimo na kakšne opojne substance in alkohol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah Borutt....Kaj se jezis? Ti glej,da bos ti po pravilih vozil in sebe cuval z drugimi vred....ne pa da pises, kaj bi ti storil ne vem kaj z avtom. Isti bedak. :grim  V Lj pa na semaforjih folk v avtih zivcen, ce motorist pripelje na celo kolone....po gasu nazigat, ces js sm bil prvi....same perle. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BS... tvoji rjavi škornji se odlično podajo barvi tvojega skuterja. Naslednjič, ko boš čakala da spelješ na cesto, ti ustavim, sevede, te moram prej videt, ko se v napol spanju cjazim v koloni....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeri med pol šesto in sedmo popoldne, Dunajska iz smeri obvoznice, črno bel gixer novejši, model je potem zavijal levo na križišču z baragovo... Jst sam upam,da je model z vožnjo like rocky balboa k se je vozit avto učil pršu na cilj,ker tola al je blo nabasano z alokotom al pa drogo , če je pa neznanje vozit cestaka pa boljš,da prodaš k je škoda tko lepga motorja :grrr :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... srečal samega sebe zjutraj ob 5 pa 20 na WC školjki... sem se živ usral... tko sem se ustrašil....   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus OMW-Tepanje 12.00,brez motorja ?

 

:yes: ... a ti si biu ... mah .. službeno smo bli ... pa vs žiučn k ste se vozil, js pa na celodnevnemu sestanku :angry:

 

je blo pa lepo vidt motor, pa čeprau BMW :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans Trebor okrog dveh pri Tivoliju, včeraj okrog štirih pa 600/750 K4-K5 v črni jakni mimo LPPja, Casper mogoče?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans Trebor okrog dveh pri Tivoliju, včeraj okrog štirih pa 600/750 K4-K5 v črni jakni mimo LPPja, Casper mogoče?

 

Priznam, sem ravno v službo letel, mi je že kuzla v rit skakala, malo sem pa še iz užitka ožel tam mimo  :grim . Par trenutkov prej, na semaforju v križišču Slovenske in Dunajske v smeri od avtobusne postaje proti Tivolski, tudi deklica na Suzukiju 600, ki je bila namenjena k bratu na Brezovico. Toliko sem jo uspel zaslišati, preden se je prižgala zelena na semaforju in jo je odkurila naprej :yea2:  :OK: . Seveda ni bila edina, malo morje vas je bilo zunaj, martinčki  :yea1: . Popoldne mi je padel v oči še en na novejši Varadero, ki je od Ilirije zavijal na Tržaško proti mestu, za ostale se mi pa ne da pisat  ;) .

 

 

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videna modra thundercat-ka v Brezovici, ob osmih zjutraj . . . . 

speljal si iz bencinske logo proti Ljubljani . . . 

Štima auspuha je pa . . . .  :OK:  :OK:  :OK:

Lepo je zapela . . . . :notworthy:

Je kdo od tu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrog 14:30 je slo skoz Postojno nek blescecega, pa ne Maus, je biu pa (vcasih) njegov instrument :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  . Popoldne mi je padel v oči še en na novejši Varadero, ki je od Ilirije zavijal na Tržaško proti mestu, za ostale se mi pa ne da pisat  ;) .

 

 

LP Robert

 

Padel ti je v oči pa verjetno za to, ker je imel rumen odsevni jopič...  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrog 14:30 je slo skoz Postojno nek blescecega, pa ne Maus, je biu pa (vcasih) njegov instrument :P

 

Ta isti -Jure viden v Ajdovščni

 

Si pa prpiču ker v Ajdovščini viden lih tako okrog 14.30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!