Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Učeri med pol šesto in sedmo popoldne, Dunajska iz smeri obvoznice, črno bel gixer novejši, model je potem zavijal levo na križišču z baragovo... Jst sam upam,da je model z vožnjo like rocky balboa k se je vozit avto učil pršu na cilj,ker tola al je blo nabasano z alokotom al pa drogo , če je pa neznanje vozit cestaka pa boljš,da prodaš k je škoda tko lepga motorja :grrr :BUA:

Prevedi???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padel ti je v oči pa verjetno za to, ker je imel rumen odsevni jopič...  

 

 

Mopedista opazim z odsevnim jopičem ali pa brez, ker so to zame svete živali  :grim . 

 

Da ne bom čisto mimo teme: danes zopet opaženih kar nekaj dvokolesnikov, z možakom na Monstru sva malo pred 18:30 celo spregovorila nekaj besed na križišču Slovenska - Zoisova. Pred prej omenjenim križiščem pa kakšni dve uri prej viden in tudi pozdravljen, ter naprej spuščen motorist s temnejšo Hondo cbf 1000.

 

 

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi, da se je začela sezona. :D

Že cel teden vsak dan ko se vozim iz šole (Portorož-Koper) srečam motoriste na vseh možnih mašincah, tudi popoldne ko se vozim iz samega veselja po primorskem. Sem pa opazil, da nekateri somotoristi sploh ne odzdravijo nazaj, zdej nevem ali pač srečam take ljudi ali pa je pač krivo to, da sem na 125-tki.

Ne mečem zdaj vseh v isti koš, večina pozdravi (sploh ljudje na tourerjih (nisem še srečal bmw-jaša, ki nebi odzdravi)). :D

Vsem želim obilo veselja v letošnji sezoni.

 

LP Patrik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

... nisem še srečal bmw-jaša, ki nebi odzdravi))

 

 

LP Patrik

 

Gvišno so Yamaharji pod krinko :P

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gvišno so Yamaharji pod krinko :P

In tak Yamahar ne bo nikol več jahal Yamahe,mu je tok lepo,da bo skoz :grim pod krinko ostal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tak Yamahar ne bo nikol več jahal Yamahe,mu je tok lepo,da bo skoz :grim pod krinko ostal

 

Tem se pa ne reče več pod krinko temveč prodane duše :P Zdej mormo pa nehat, ker nas bo kdo skenslal, ker smetiva temo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... danes ob desetih zjutraj .... avtocesta pri barju .... dež pada nenormalno .... vklopljena tretja stopnja brisalcev ....

.... vidljivost malo več kot nič ....   :eek:

... mimo pade črno bel GS, kot da se pelje v največjem soncu .... pa še sovoznico je imel gor .... očitno sta oba uživala (upam le, da sta imela zaprte zračnike na škornjih ....   :lol1:)

 

.... čez par minut, vremenske razmere še zmer čist iste, na Celovški, še en GS, čaku pred semaforjem, v nasprotni smeri pripeljal en RT  .... 

 

:OK:  :OK:  :OK:

 

 

........uglavnm, imel sem občutek, da je na cesti več motoristov kot pa avtomobilov ....  :eek:

 

 

 

 

ps.

svaka čast !!!!  :hooray:

... volja je res velika, ampak vseeno počakam vsaj do popoldneva, da vsaj scat neha ....  :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najman 20 mešanih BMWjašev ravnokar skozi Ajdovščino!!! Po registerskih oznakah iz ceotne SLO..Lepo vas je blo videt in slišat!! Sinhronizirana četica!!!

 

:) :) :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... danes ob desetih zjutraj .... avtocesta pri barju .... dež pada nenormalno .... vklopljena tretja stopnja brisalcev ....

.... vidljivost malo več kot nič ....   :eek:

... mimo pade črno bel GS, kot da se pelje v največjem soncu .... 

:O  :lol1:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemvejaši štartajo/mo v dežju, sej veste to? :P Pik in adventure banda, ni vam v ponos, da ste doma! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemvejaši štartajo/mo v dežju, sej veste to? :P Pik in adventure banda, ni vam v ponos, da ste doma! 

 

 

.... imamo urejeno družino .... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najman 20 mešanih BMWjašev ravnokar skozi Ajdovščino!!! Po registerskih oznakah iz ceotne SLO..Lepo vas je blo videt in slišat!! Sinhronizirana četica!!!

 

:) :) :)

 

Kot gazele bežali pred Yamaho :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

postojna-maribor-velenje-postojna

št. videnih motoristov limitira v neskončno, sigurno se najde gdo od tukaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 17:30 viden par na rdeči fazerki jurčka... :)  sem ti v avtu roko dvignil, ti pa nič  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 17:30 viden par na rdeči fazerki jurčka... :)  sem ti v avtu roko dvignil, ti pa nič  :lol1:

 

 

.... to sem pa tud jest dons opazu ....  :eek:

 

.... ful jih pozdravlam iz avta, pa nben ne odzdrav nazaj ....  :hmm:

 

... sama finoča jih je .... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 17:30 viden par na rdeči fazerki jurčka... :)  sem ti v avtu roko dvignil, ti pa nič  :lol1:

sej, lahko bi povedal kje sem ju videl... rondo Tomačevo :)

 

.... to sem pa tud jest dons opazu ....  :eek:

 

.... ful jih pozdravlam iz avta, pa nben ne odzdrav nazaj ....  :hmm:

 

... sama finoča jih je .... :whistle:

 

ja res, sama finoča... :P  stari, čeule u avto, pa sčeulat vsakega ki ne odzravi, pa čeprav iz avta mahaš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tintin sem potem tebe srecal v domzalah okoli dveh ?

Če je bla črna 250R in črn kombinezon, potem sem bil jaz :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joni danes malo pred razdrtim. Pa cel kup proti morju, pr vikiju pomagala Mausu, v Portorožu sta bla BS in Cimpi, pa Domči je pršla pozdravit.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na Štajerskem več motoristov kot avtomobilistov :kva1:

Popravljeno . Popravil whiteghost
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!