Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Srecal.... zmesano grupo... :)........ se ujel sem taprava dva :)... cika&lajbn.... kevo&prebacevka ( vsaj mislim )... skratka mnogo vas je... dobil za nic kav :( no mz je imel vsaj dober namen :).... Aja maus na ridah, se policisti so se umaknili kepi zlata :).... Pomoc ktmovcem.... Se celi teden me bo bolela roka od pozdravljanja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons vas je pa blo miljon :D ...  če sem koga oviral, se opravičujem :P

 

Ja Joni ... umaknl so se, k sm biu že mau žiučn :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena skupina mešanih registracij iz Krka na celino po 17 uri. Me je tako mikalo... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srecal.... zmesano grupo... :)........ se ujel sem taprava dva :)... cika&lajbn.... kevo&prebacevka ( vsaj mislim )... skratka mnogo vas je... dobil za nic kav :( no mz je imel vsaj dober namen :).... Aja maus na ridah, se policisti so se umaknili kepi zlata :).... Pomoc ktmovcem.... Se celi teden me bo bolela roka od pozdravljanja :)

 

joni, pa naslednjič... ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut bemvejaši nis(m)o več tist kar s(m)o bli.

 

Eni kafe rejsamo.

 

Drugi (bedaki) prehitevajo po desni, po sredini, po odstavcu. Alo folk. Kupte suze.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Innnn začelo se je! :D

 

En kup vas/nas je bilo danes v okolici Velenja, bolj natančno v okolici Ohrida :)

 

ko  :inlove:  smo se gledali na cesti :P

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sreču Belo Strelo & Co., ko se je pr' Rustiki ravno nazaj odpravljala. Pozdravu je samo kamerad z rdečim Gsa. Sicer se je gor grede za mano šlepu Jagr na Goldi, nazaj grede pa jest trem Idrcem, ta prvi je bil na Busi. Foto nisem sabo vzel, ker ste fotkal zihr drugi :kava:

 

K2 škoda, ker nisi za Paklenico zucno vsaj v petek. Bi se lahk zmenila. Pa drugič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SE MI JE ZDEEEELLL! Da mi je AE tablca znana z enih hudih fotk!!!!

 

Oprosti, ker se ti nismo bolj posvetili :( Smo se tok nabasal, da smo sam predse gledal, da ne bo kašn po tleh padu. Sej veš, taprvič nismo mel mere. 

Tardeč kamerad je pa javu, da nas je en premeru :D

 

Naslednjič pa res! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je že ta drugič k' ni blo :beer2:  Midva sva ravno prišla, ko ste se vi štirje odpravlal. Sem parkiral ravno pred Gsa. Sej bo še prilika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, meni je bilo pa dasnes dano, da se čisto mimogrede izmed bilion trilion motoristov, ki so bili danes na cesti, uspel spoznati Belo Strelo...nemreš belivat  :OK:

A ostali iz vaše druščine so tudi tukaj na motosvetu?

In iz same vljudnosti vas potem nisva hotela prehitet do Lj, ker potem bi v akciji slišala mojka akrapota, pa bi hitro nehala sanjati o Remusu :grim

No v glavnem, upam da se še kdaj takole trofnemo.

Pozdrav  :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je že ta drugič k' ni blo :beer2:  Midva sva ravno prišla, ko ste se vi štirje odpravlal. Sem parkiral ravno pred Gsa. Sej bo še prilika.

 

Jej jej. Zdej se bomo pa prou natančn zmenil in ne bo en drink :P Sem zapazla motor, itak, ker je pač HUD. Pa tablco. 

Rdeči Gsa jih je pa že slišu "Kreten, sej si ga vidu, sej veš kko zgleda, kva nis pozdravu, neotesanc!"

 

No, meni je bilo pa dasnes dano, da se čisto mimogrede izmed bilion trilion motoristov, ki so bili danes na cesti, uspel spoznati Belo Strelo...nemreš belivat  :OK:

A ostali iz vaše druščine so tudi tukaj na motosvetu?

In iz same vljudnosti vas potem nisva hotela prehitet do Lj, ker potem bi v akciji slišala mojka akrapota, pa bi hitro nehala sanjati o Remusu :grim

No v glavnem, upam da se še kdaj takole trofnemo.

Pozdrav  :drunk:

 

Skalaprava, še dobro, da si jezik stegnu in vprašu, če sm to jst... Js sm takoj prečrtala k sm tablco vidla. Je zrela za menjavo veš :)

Ne, ostali niso na motosvetu - majo pa tajnico (mene), da sprašuje neumnosti in potem dobi ajmr dreka za vrat in se ubada z raznimi opicami hehe.

Naslednič pade kavica!

 

Na provokacije v zvezi z akrapotom pa ne odgovarjam. Sm ti lepo povedala, da to ni to :lol :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaaa, tega smo pa vidl, sm pa mislu da je šu dol na tistmu izvozu...A une 4 cestake k so ga prehtel pa nis vidla hehe :D

 

pol pa to ni bil isti, al je pa naredu 2 kroga.. ker se 3eh cestakov, res ne bi mogla zgresit ;) (da bi jih vidla mislm :P )

 

danes ob 17:30 viden par na rdeči fazerki jurčka... :)  sem ti v avtu roko dvignil, ti pa nič  :lol1:

 

ja, to sm pa tut lani opazila, da ni noben smirglu 5% k sm iz avta pozdravljala ttttttcccccc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sreču Belo Strelo & Co., ko se je pr' Rustiki ravno nazaj odpravljala. Pozdravu je samo kamerad z rdečim Gsa. Sicer se je gor grede za mano šlepu Jagr na Goldi, nazaj grede pa jest trem Idrcem, ta prvi je bil na Busi. Foto nisem sabo vzel, ker ste fotkal zihr drugi :kava:

 

K2 škoda, ker nisi za Paklenico zucno vsaj v petek. Bi se lahk zmenila. Pa drugič.

 

Pozdravljen!

Ja, trije Idrci smo napravili en krog mimo Opatije, čez Vidikovec do Rovinja in nazaj. vreme in ceste idealno, motoristov pa tudi ogromno. Ko smo se dopoldne ustavili na OMV-ju v Postojni, sem mislil, da je motozbor... :OK:  Si nas potem ti dohitel nekje med Razdrtim in Postojno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen!

Ja, trije Idrci smo napravili en krog mimo Opatije, čez Vidikovec do Rovinja in nazaj. vreme in ceste idealno, motoristov pa tudi ogromno. Ko smo se dopoldne ustavili na OMV-ju v Postojni, sem mislil, da je motozbor... :OK:  Si nas potem ti dohitel nekje med Razdrtim in Postojno?

 

Ja, skupi smo sedel tud pr Vikiju. Bila sva na vogalni mizi spodaj. Ko sem štartu, mi je senzor pokazu, da prva lampa ne dela. Malo višje nad kamnolomom sem se ustavu na bus postaji in porihtal konektor. Tam ste me prehitl, vas sem pa ujel na semaforju v Kozini. Vozil sem zadaj s prižganimi meglenkami. Skupaj smo se potem pelal vse do OMV-ja v Postojni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm pa Pika vidu :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem pa Damijevo ženo vidu .....    :yea1:

 

 

 

ps.

aja, sorči .... Dami je bil tud zraven ....  :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 danes na na primorskem?

Med drugim tud ja :OK: sm bil pr Igorju in Damiju in BMWriderki in........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!