Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Bemflarka videna na AC malo pred Uncem  :kva2:

 

ps. brez špeglov, pa sem te na drugo stran AC spoznal :P  :grim

 

Sej sme lohka vidu brez špeglov..Še slepc bi me..Sm ti tolk mahala s vsemi 4imi,da mi je bavarc hmal izpod koraka pobegnu,k sm ube roki in nogi  spustila  ..Sej tebe ni težko opazit...v bistvu te sploh ni opazit,,..Opažen je le tvoj  motor,ki se sam vozi.....Dej mal se zredi,da boš vsaj senco metat začel...

 

 :) :) :D :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sme lohka vidu brez špeglov..Še slepc bi me..Sm ti tolk mahala s vsemi 4imi,da mi je bavarc hmal izpod koraka pobegnu,k sm ube roki in nogi  spustila  ..Sej tebe ni težko opazit...v bistvu te sploh ni opazit,,..Opažen je le tvoj  motor,ki se sam vozi.....Dej mal se zredi,da boš vsaj senco metat začel...

 

  :) :) :D :D

 

 

.... MZ, ne se jim pustit ....   :eek:

 

.... jest zate navijam ....   :hooray:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sme lohka vidu brez špeglov..Še slepc bi me..Sm ti tolk mahala s vsemi 4imi,da mi je bavarc hmal izpod koraka pobegnu,k sm ube roki in nogi  spustila  ..Sej tebe ni težko opazit...v bistvu te sploh ni opazit,,..Opažen je le tvoj  motor,ki se sam vozi.....Dej mal se zredi,da boš vsaj senco metat začel...

 

  :) :) :D :D

Važno je da vidiš moj motor... sem vedel, da so ti Yamahe všeč.... :yea2:  ps. sama si se izdala :P

 

.... MZ, ne se jim pustit ....   :eek:

 

.... jest zate navijam ....   :hooray:

to Pik prjatu!!!! :hooray:

 

maš rundo v dobrem :P

 

Raj ga nafutri :P

 

ej joze, je kmet reku, da nej prnesem listek pa svinčnik, pa bova vse uredila :?  a se tko redi? :?

 

ps. lahk pa kr temo odprete, pa diskutirate o tem, kako me porediti... :whistle:  da bom ko OINK OINK :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 16ih na trzinski obvoznici (proti Domžalam) viden par na Fazerki, pred njim pa še en par na rdečem motorju (znamke nisem ujel)... kdo od tukaj? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včer sem vidla nutelo ! :OK:

Ne mi rečt, da si bla na koncertu duo Nutela? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 17.30 opažen JakaATV na cesti Povodje proti Ljubljani,sem ti mahal iz travnika :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

včeraj zvečer ene dečva čist hidrodinamična na Tamali Pošasti na AC od Vrhnike proti LJ sprobavala kolk gre, pa ni šlo čez 180 (po števcu moje 4kolesne škatle); čuval jo je pa en na BMWju...

 

danes pa Rumen na rumenem v Logatcu, pa Črna na rumenem na ridah ;)

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v Vodicah viden en na beli Hondi (a nebi ti znal model) :P

 

kdo od tukaj?

 

lp,mz

če je črno-bela (predvsem bela s strani) in 125 ccm sem to jaz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je črno-bela (predvsem bela s strani) in 125 ccm sem to jaz :)

 

 

 

dva motorja sta se za tabo peljala? Fazerka in R6ka? Nekje v Vodicah si zavil na dvorišče (sklepam da v svojo hišo)? :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včer sem vidla nutelo ! :OK:

Res si jo vidla . . . . . in to 5 kil-sko . . . . . je po Domžalah strašila!  :kva2:

post-15855-0-61378900-1366604471_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil osa rider
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mi rečt, da si bla na koncertu duo Nutela? :P

Ma ne starina . . . . .ne koncertu duo Nutela . . . . . . ampak sm dejansko bežal z Nutelo v rokah pred Pajkico . . . . 

in ne boš verjel . . . . .jst in Nutela . . . sva bežala po celih Domžalah  . . ..  :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a mene pa ni nben vidu.... :closedeyes:

Uhhhhh . . . . . jst sm te vidu . . . .nek si Nutelo lovu . . . . :whistle:  

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne starina . . . . .ne koncertu duo Nutela . . . . . . ampak sm dejansko bežal z Nutelo v rokah pred Pajkico . . . . 

in ne boš verjel . . . . .jst in Nutela . . . sva bežala po celih Domžalah  . . ..  :kva2:

ooo verjamem, pa tut to, da ti ni uspelo ubežat :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

viden par na hondi varadero 1000, okoli 18:00 vceraj.. prikljucil sem se vama na AC v arji vasi in vajo zapusto na vranskem.. kdo od tu?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!