Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj na Dolenjki po dežju črn GS ob 17h in še nekaj......je bil zračno hlajen,pa je šel sprobat kako dela vodno hlajenje :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes par minut pret 16.30 v celju pri železniški postaji iz smeri laško-vojnik ste se pripeljali trije motoristi. če se ne motim prva bela hornet, zadnja malo starejša srebrna hornet, za drugega ne vem kaj je vozil. kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na Ljubljanskem poligonu (zraven smetišča) na tleh parkiran Z750 (grde KTM barve).  Le kdo bi lahko bil??  Blondinka!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@merkur: Na strani 6 teme Vtisi z dnevnih voženj 2013 v postu 85: http://www.motosvet.com/tabla/topic/37519-vtisi-z-dnevnih-voženj-2013/?p=1989423 sem objavil nekaj slik s ceste in dve iz helikopterja. Malo višje (mislim da v postu 82) je tudi krajši video preleta. Motorista sem srečal samo enega lokalca malo pred Makarsko. Skuterjev je bilo po mestih kar veliko. Na obali je bilo idealno za vozit, brez prometa in temperaturo od 15 do 20 st. Isto ruto sem vozil leta 2011 samo ne marca ampak 10. februarja.

Lepe fotografije!!   :OK:  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM, Dorsduro (poravnaj bolj tablico navzdol), Multistrada, cb1000, pravkar mimo mene v pijavi gorici, jaz skor avto do blokade 60kmh go v hrib, vi pa lagano mimo....blagor se vam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na Rakeku . . . . .

videni živnorc in kmetica????   :whistle:   :?    :hmm:    :P

 

post-15855-0-47730500-1366821737_thumb.jpg

 

 

k sm uletu dam . . . . pa še ena mašina parkirana pod mojim nadstreškom!

 

post-15855-0-80150100-1366821944_thumb.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sm vozila po tržaški mislim da okrog 13.30 :? zadaj za eno tako novo yamahico yzf r125 mat sive barve http://www.bscenter.si/media/SlikeIT/2013_Yamaha_YZF-R125_EU_Matt_Grey_motorno_kolo_2.jpg

:bum:  :bum:  :bum:  :bum:  Sej veš zakaj!!!!

 

 

 

Drugač pa učer 19:50 po južni LJ obvoznci GO ROSSI in GO DICK ... dafak!? :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o.k.

... pa vprašam kontra kot ponavadi..

 

Včeraj deset do osmih zvečer... po Dolenjki na konc ovinka v mimohodu nažgal dvakrat v leru do blokade.

BS... a si bila ti doma?

.. pa če si bila... če si me slišala :D

 

:P

Popravljeno . Popravil Zivnorc
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes trikrat viden Kmet, ko je nemški traktor pred bajto rihtal in pucal. Nato pa ob pol enih še čez center z modrim lavorčkom na zadnjem delu mopeda. Ne vem, najbrž je šel za Savo, da bi moped splahnil ali pa da bi ga noter zapeljal, hehe.

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes cca. 14.40 v Trebiji smer Žiri, bel Suzuki Gladius, sprašujem, ker je dokaj redko viden motor na naših cestah in da vidm kdo poleg mene si ga še lasti  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nekaj pred 18h uro si bil na oranžnem Superduku čez Planinsko polje in si potem zavil proti Idriji. Jaz sem šel enako pot in sva se potem srečala nekje proti Godoviču, ko si ti že obrnil, jaz pa sem bil še na poti tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes viden Osa rider pri serviserju  :kva2:

Pssssst ma ne okol govort da nimam žlajfu na motorju! :kva2:

Jst pa vidu motozajebanta . . . . . pr serviserju! :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj osa rider na pumpi v domzalah.... Si mel tolk nalozen motor da semt e mogu spustit .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj osa rider na pumpi v domzalah.... Si mel tolk nalozen motor da semt e mogu spustit .

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pssssst ma ne okol govort da nimam žlajfu na motorju! :kva2:

Jst pa vidu motozajebanta . . . . . pr serviserju! :P

 

ok, nam povedu da nimaš žlajfa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!