Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Vceraj dva riderja proti Elbasanu :-) Midva proti Ohridu, se mi je zazdelo, da sta slovenca! Takrat se nista vedela kaj vaju caka :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmet2 viden na Pagu?

post-18923-0-93438100-1367303070_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... o.k.... dam vama všečkota... samo če bi dal pa gor sliko kako ste srečali "kmetico" in "damico"... bi bil pa fuuuulll bolj vesel...  :P

... v minibikini sevede :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Celju na semaforju (Mariborska), črn zx636, motorist v črni opremi in motoristka z belo Shark čelado :)?

 

Sta imela verjetno lep izlet :):OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... o.k.... dam vama všečkota... samo če bi dal pa gor sliko kako ste srečali "kmetico" in "damico"... bi bil pa fuuuulll bolj vesel... :P

... v minibikini sevede :P

smo ti poslali na Pm, sej razumeš, da ni vse za objavo. Če slučajno nisi dobil, je verjetno prevelik fajl, ki ga tvoje srčece nebi preneslo.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z lajbnom sva srečala dopoldan Jonija nekje pr Sodražici, ko sva se vračala pa bizija, črno strelo in keiko.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans vidla en kup motoristov, najbolj pa mi je padel u oko, na kriziscu za celje v laskem, par na belmu motorju v beli opremi z belimi celadami- v glavnem cela bela   ;) he he he

Popravljeno . Popravil BinaBana
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

dans vidla en kup motoristov, najbolj pa mi je padel u oko, na kriziscu za celje v laskem, par na belmu motorju v beli opremi z belimi celadami- v glavnem cela bela   ;) he he he

Najbrž sta bla dohtarja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristka na rdecem ducatiju 696 z blond lasmi in rdeco celado? Nekje pred 12 uro, iz Laskega proti Celju.

Se ena na trojanah na rdeci r6, ob 15:30.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvčerajšnjim čez Kras (pogledat en motor, če bi bil užiten) na morje na sladoled seveda :grim

post-16032-0-96662200-1367425779_thumb.jpg

 

Včeraj pa na drug konec kure, v možgane (pogledat še en motor, da se ne bomo v prazno okol vozil). Vmes sva prečkala deželno mejo

post-16032-0-44567800-1367425865_thumb.jpg

Vmesni postanek v Velenju pri Compacu, zamenjala svoji čeladi za testni, potem pa dalje do Ormoža. Ob vrnitvi na hitro naročila čelado in via domov

post-16032-0-21821500-1367425976_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videni Keiko, Bayki, Anja37, Suzuk, Rumenicestak, Stuhec in še mnogo drugih ... 

 

No pa še nekdo, samojo ne bom imenoval

 

jo je pa tako lepo videt na cesti  :P

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, čudno ... pa se mi je zdela ta Shiverca zelo podobna tvoji novi barvni shemi. :D Je pa res, da motorista opazil precej pozno in nisem bil pozoren na kombinezon - peljali so nam namreč nasproti.

No ja, pa drugič! :OK:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12.uri viden Trebor v vozilu z desetimi kolesi. Zavijal si iz Kajuhove na Zaloško.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cikadina pa Lajbn dons čez Logatec okoli 1730 :grim

KOLK 1730km/h sej ne morem verjet no ja sej daytona bi še šla tolko sam z bi že pri 300 razpadu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videni 

 

Alen1, bizixxx, črna strela, kmet2, kmetica2, dami34, damika34 :D, simpelrajderka, bmwman, mia, jami65 ....

 

Pa kak šleper od blizu, eno KIO sem prisilno tudi bližnje pogledal :BUA:  (Citroen je še vedno zakon :notworthy: ), Neki kombijev in traktorjev se je tudi bohotilo

 

Skratka lušten dan ter srečen in varen povratek domov ... 

 

Angelček varuh, ki je letel danes nad mano že mirno spi .... Bošček utrujen  :P:D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet Pik viden v Vrsarju...je gostil ene zmešano bando, si nism upal nit zravn pridet :(

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne vedril pred dežjem s točo na cestninski na Uncu, ko se je ustavil še en motorist s punco - Honda, reg. CE JV-25.

Tam sta se potem oblekla v dežne kombinezone, zatem pa smo jo kljub temu, da dež še ni nehal, ubrali naprej in skupaj vozili do LJ.

Glede na to, da sta imela slabo vreme še naprej v smeri Celja (sklepam, da sta od tam glede na registrsko), upam, da sta prišla domov brez večjih problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... videni Kmet, Kmetica, Dami34 in njegova princeska, Bmwriderka in Simplmen .....   :eek: :eek: :eek:

:yea1:

 

 

 

 

ps.

... no, u bistvu so bili celo večkrat videni ....  :kva2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... videni Kmet, Kmetica, Dami34 in njegova princeska, Bmwriderka in Simplmen .....   :eek: :eek: :eek:

:yea1:

 

 

 

 

ps.

... no, u bistvu so bili celo večkrat videni ....  :kva2:

prevečkrat  :grrr  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!