Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Jz nč ne vem,pa brigejte se zase :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okol 16. ure v Žalni videna ena pomaranča z dvema gor, šofer je meu nek suprdupr kombinezon v barvi motorja; skor ne verjamem da je kdo še bl barvno in stilsko usklajen k kmet :?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okol 16. ure v Žalni videna ena pomaranča z dvema gor, šofer je meu nek suprdupr kombinezon v barvi motorja; skor ne verjamem da je kdo še bl barvno in stilsko usklajen k kmet :?

Nisem bil jaz :grrr zgleda,da je še en maneken :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem bil jaz :grrr zgleda,da je še en maneken :O

ne morm verjet :eek:  ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOLK 1730km/h sej ne morem verjet no ja sej daytona bi še šla tolko sam z bi že pri 300 razpadu :D

 

A dej dej, si ne upaš priznat, da je bla Cika v zaveterju za Lajbnom, sej zato je pa Britanc še vleku tak, Japanska kola so od hudiča! :grim  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem bil jaz :grrr zgleda,da je še en maneken :O

 

Ne bi ti žene vprašal, kateremu je posodila tvoj motor, da jo je malo zapeljal ko si ti delal ? :D

 

Kmetica brez zamere, vem, da ti nisi ni blizu takšna :grrr

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi ti žene vprašal, kateremu je posodila tvoj motor, da jo je malo zapeljal ko si ti delal ? :D

 

Kmetica brez zamere, vem, da ti nisi ni blizu takšna :grrr

Hahaha ...delal,sm na dopustu,odmaram,sem se nalezu Črnogorskega virusa.....digni se zemljo ,da legnem :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morm verjet :eek:  ...

Kar vrjem,je več takih andrkavr agentov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ej, BelaStrela.... a se ti za vsakim obrneš, ko ti potrobi... kaj bi bilo šele, če bi zažvižgal za tabo...   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ej, BelaStrela.... a se ti za vsakim obrneš, ko ti potrobi... kaj bi bilo šele, če bi zažvižgal za tabo...   :P

 

probej,boš vidu...evo ti namig....

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probej,boš vidu...evo ti namig....

 

Ja, sej je ja. Ma prow ljp trjph.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probej,boš vidu...evo ti namig....

 

 

 

 

.... ta je pa sigurn en trener u fitnesu, za trebušnjake trenirat ....  :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ej, BelaStrela.... a se ti za vsakim obrneš, ko ti potrobi... kaj bi bilo šele, če bi zažvižgal za tabo...   :P

 

Kdaj pa kje? A sm bla z laksarco? Takrt sm se obračala... d bi mi šou kdo po mešanco :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa kje? A sm bla z laksarco? Takrt sm se obračala... d bi mi šou kdo po mešanco :P

Kaj ga nisi vidla,čist za tabo je vozu,naliman v tablico,hotel te je zrint s ceste......in sam zato k si ženska,čeprav si mela čop spravljen te je prepoznal po zadnjici :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ga nisi vidla,čist za tabo je vozu,naliman v tablico,hotel te je zrint s ceste......in sam zato k si ženska,čeprav si mela čop spravljen te je prepoznal po zadnjici :grim

ma ne .. hotu ji je vrnt dele, ki so odpadali :lol1:

 

dons kr nekaj motoristov na relaciji LJ - Zbilje - LJ ... :krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne .. hotu ji je vrnt dele, ki so odpadali :lol1:

 

dons kr nekaj motoristov na relaciji LJ - Zbilje - LJ ... :krneki:

 

 

.... sem biw na piwu tm ... popoudne ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... sem biw na piwu tm ... popoudne ... :P

js tut :O ... drugič mal po tleh poglej, mogoče me clo kje opazš :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ga nisi vidla,čist za tabo je vozu,naliman v tablico,hotel te je zrint s ceste......in sam zato k si ženska,čeprav si mela čop spravljen te je prepoznal po zadnjici :grim

 

Se mi je kr zdel, d je ne morm skrit. :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečala dekle na modrem cestaku in z medvedkom na zadnjem zicu, na križišču Zoisove in Aškerčeve, tam okoli 12ih.
Pa na Poljanski, ko sem zavijala proti Fabianijevem mostu, je nekdo na Kawasakiju pripeljal tako blizu mene naprej proti Ambrožovem trgu, da me je zamikalo da bi mu dala high five :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v mostah okol 16.30, 17ih vidla treborja in se par (kakih 5 komada iznenada) motoristov za njim, kako so "masirali" v smeri proti klinicnemu.. trebor s sopotnico- zenko? :D sm vam blendala pa ne smirglate 5% barabe motoristicne!!  :jezen  :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v mostah okol 16.30, 17ih vidla treborja in se par (kakih 5 komada iznenada) motoristov za njim, kako so "masirali" v smeri proti klinicnemu.. trebor s sopotnico- zenko? :D sm vam blendala pa ne smirglate 5% barabe motoristicne!!  :jezen  :bum:

Ja si bla blizu,trebor je mel zadaj Damy,za njimi pa MarkII,Motozajebant,Thamper,Stuhec in jaz pa Kmetica v avtu za njimi proti Zivmunorcu na narezek,a si bla ti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!