Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes viden maus, na Hondi, peš Hondi  :kva2:

 

:O ... :nono: ... pa sm vidu, da se sliniš po kwakah :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp .. sm šu prevert cesto, ker sem se pol okol 17,00 po zadni gor pa dol vozu :P

 

pa neki sm jih vidu na Zbiljah, pa pol u Paviljonu ... coffe ride tudej :lol:

Zihr je zihr!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v ponedeljek ob 15ih v btc-ju videna v roza kombinezonu na roza motorju z ruzakom mini miška :) ... kkšna motosvetovka...najprej sm mislu da imam privid ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj v kozini pri semaforju popoldne srecal kolega na yam FZ-1(?), sva se dricala do ljubljane. v vojniku pozno popoldne dohitel kolega na GS 1200, ga spemljal do maribora.

hvala obema za prijetno druzbo na cesti.

 

kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trebor na letaliski okoli stirih. Sva si pomahala, ampak ni pogruntu da sem jaz :).

 

Si ravno takrat speljal s tovornega kolodvora? Sem pomislil nate, samo se mi zdi, da ima tvoja Đamaha še dodatne luči, ki pa jih nisem videl.

 

Ob 19:12 po uri na motorju, ki seveda ni točna, viden Thumper na križišču pri Evropi v smeri Bavarca v LJ. (Ura na mopedu zaostaja, da potem hitreje vozim  :kva2:, ker sem pozen.)

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19:12 po uri na motorju, ki seveda ni točna, viden Thumper na križišču pri Evropi v smeri Bavarca v LJ. (Ura na mopedu zaostaja, da potem hitreje vozim  :kva2:, ker sem pozen.)

 

 

LP Robert

jbg...šiht pa teren pa potne srage....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v ponedeljek ob 15ih v btc-ju videna v roza kombinezonu na roza motorju z ruzakom mini miška :) ... kkšna motosvetovka...najprej sm mislu da imam privid ;)

[

Še malo, pa jo boš vidu powswd. /quote]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns ob 18,07 na sjvrni LJ obvoznici reg. št. GO-ghartrož-B YOU. Na Suzi. Dobra targha!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pred kliničnim centro viden črn bandit . . . . . mogoče Gauloises??  :smoke:   :kva2:  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pri bencinski ob Muti ena temno siva Futura. Sva si pomahala, potem pa vsak na svojo stran. Si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pred kliničnim centro viden črn bandit . . . . . mogoče Gauloises??  :smoke:   :kva2:  :P

točno ta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ravno takrat speljal s tovornega kolodvora? Sem pomislil nate, samo se mi zdi, da ima tvoja Đamaha še dodatne luči, ki pa jih nisem videl.

 

Ob 19:12 po uri na motorju, ki seveda ni točna, viden Thumper na križišču pri Evropi v smeri Bavarca v LJ. (Ura na mopedu zaostaja, da potem hitreje vozim  :kva2:, ker sem pozen.)

 

 

LP Robert

 

Jap jest sem bil ta :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 11ih na celovški videna tista gospodična na roza motorju z roza kombinezonom in miki miška ruzak.

Ful dobr zgleda :) Zelo vpadljiva kombinacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opazil sem te parkiranega na dvorišču, nato si se med 16.30 in 17.00 uro odpeljal v smeri proti Žirem, na registracijski tablici je pisalo LJ ...

 

img5189.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav tako danes med 16.30 in 17.00 uro, v smeri od Spodnje Idrije proti Idriji ... Kdo od tuki ???   .)

 

img5191.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

From down Idrija to Idrija at 16.30 h to 17.00 h. Any body from here ???   .)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami34 skrival moped pred famo v vipavi ker se je bal da bo mogu dat za švoh kafe.

 

Drugič bom dal js tebi.

 

GOTOF SI!

 

:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

From down Idrija to Idrija at 16.30 h to 17.00 h. Any body from here ???   .)

 

:grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!