Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

cika in lajbn mim fame v vipavi ob 18.uri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav tako danes med 16.30 in 17.00 uro, v smeri od Spodnje Idrije proti Idriji ... Kdo od tuki ???   .)

Danes sem dvakrat peljal v smeri od Spodnje Idrije proti Idriji pa me nisi poslikal....kmalu pop. in zvečer :grrr

Enkrat sem šel čez Črni vrh v Ajdovščino in GO, drugič pa samo v Idrijo po benzin, ker je na Istrabenzu boljši kot na Petrolu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšnih 15 pred 21. Črnuški rondo, moder gsxr, motorist cloverjev usnjen kombinezon v rdeče-belo-črni barvi, sopotnica jeans hlače, pulover, pol hrbta kazala...In potem gasa proti Trzinu po zadnji gumi. Pa si misliš, da so taki osli le na tv-ju :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšnih 15 pred 21. Črnuški rondo, moder gsxr, motorist cloverjev usnjen kombinezon v rdeče-belo-črni barvi, sopotnica jeans hlače, pulover, pol hrbta kazala...In potem gasa proti Trzinu po zadnji gumi. Pa si misliš, da so taki osli le na tv-ju :closedeyes:

ker car :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damija v postojni bom prezru, ka me sploh ne omenja

 

A Mausa na ridah je treba še omenit?

 

Pa en kup bemflarjev je danes motorje šraufalo ob poti. Največja faca pa model na GS-u z Yamaha majčko  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RobiRoberto,

 

danes ob 16:30 sem ti mahal, ko sem peljal mimo mosta, vsaj mislim, da bi moral biti ti? Na balkonu zadnjega nadstropja hiše poleg mosta je bil moški z belo ali pa biege kapo in fotografiral promet, v pozdrav sem ti dvignil roko! Ali imam prav in si bil to ravno ti ?

 

Lp. Dadi

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na grobniku so me parkirali ravno zraven šeene male ninje, ki se je imenovala NIKA :D

gdo od tukaj?

 

18052013421.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj joj ... Ja T-55 z boljšo polovico v Ozeljanu videl :D  Hvala za  :beer1: , pico in palačinke

 

Za družbo pa sploh  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damija v postojni bom prezru, ka me sploh ne omenja

 

A Mausa na ridah je treba še omenit?

 

Pa en kup bemflarjev je danes motorje šraufalo ob poti. Največja faca pa model na GS-u z Yamaha majčko  :OK:

 

Igro zvani žmigouc :lol1:

 

ualam se ... :lol1: .. a si biu ti :? .... :lol1:

 

:krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igro zvani žmigouc :lol1:

 

ualam se ... :lol1: .. a si biu ti :? .... :lol1:

 

:krneki:

 

To si me ti zamenjal s kom drugim ...  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RobiRoberto,

 

danes ob 16:30 sem ti mahal, ko sem peljal mimo mosta, vsaj mislim, da bi moral biti ti? Na balkonu zadnjega nadstropja hiše poleg mosta je bil moški z belo ali pa biege kapo in fotografiral promet, v pozdrav sem ti dvignil roko! Ali imam prav in si bil to ravno ti ?

 

Lp. Dadi

 

Bela kapa (Hidria) + Canon foto (srebrn) v roki + na balkonu v kratkihh rokavih temne barve =  Roberto   :OK:

V kateri smeri si se peljal, ker jaz sem "čakal v zasedi" mopede iz smeri Spodnje Idrije, zato tvojega mahanja nisem videl :blush:  , kar se mi zdi škoooda, ker bi mi sahurno polepšalo da ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na Kalu videna tudi Urškaa 

 

p.s. lušn nov motorček  :OK:

Ma je barvno cist usklajena :), pa tudi cist solidno se pelje glede na to, da motor se ni videl prvega servisa :). Nam je kar lepo sledila do Grobnika :).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damija v postojni bom prezru, ka me sploh ne omenja

 

A Mausa na ridah je treba še omenit?

 

Pa en kup bemflarjev je danes motorje šraufalo ob poti. Največja faca pa model na GS-u z Yamaha majčko  :OK:

Igroja ne bom omenu, sm pa vidu Keiko k se je pelala za Igorjem...Mausa sm pa tut ceu dan gledu :P pa še sm jih vidu, sam bi blo tumač naštevat :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bela kapa (Hidria) + Canon foto (srebrn) v roki + na balkonu v kratkihh rokavih temne barve =  Roberto   :OK:

V kateri smeri si se peljal, ker jaz sem "čakal v zasedi" mopede iz smeri Spodnje Idrije, zato tvojega mahanja nisem videl :blush:  , kar se mi zdi škoooda, ker bi mi sahurno polepšalo da ... :OK:

Ti kolega z kapo hidria in srebrnim kanonom (bom drugič bolj pozoren na te detalje),a slikaš tudi usrane endure ki pridejo čez most iz Žiri?

Al slikaš samo šminkerijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj si bil na OMV Postojna... Ali si bil ti? :whistle:

 

.............bil-bil..........

post-11527-0-28672400-1368965670_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SKALAPRAVA, par urc nazaj z ženo čez center Metlike, očitno jima je zaluštala gužva, ali pa je zadišala pečenka? verjetno da ne, ker sem vaju videl pri Strgarju na pici :D...sta bla vidva kajne :)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer,ti kot poznavalec,a misliš da bi tja gor prilezel še s kakim drugim motorinom?

Mal me skrbi ,ker nimam BMWja  :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer,ti kot poznavalec,a misliš da bi tja gor prilezel še s kakim drugim motorinom?

Mal me skrbi ,ker nimam BMWja 

ne nabiji......FLY..... :bum:

post-11527-0-54324100-1368976964_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se od semaforja pri Logatcu do Vrhnike "priključil" eni skupini v kateri je bil BMW K1600 (se mi zdi) za mano pa še njegov BMW kolega najbrž, ki sem ga do odcepa za Zaplano na žalost zadrževal. Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!