Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj si bil na OMV Postojna... Ali si bil ti? :whistle:

 

Malo sem povezal niti...na OMV si prišel s Futuro, prisedel si k naši mizi (poleg tvojih dveh znancev) sva bila za mizo še jaz in moja boljša polovica, predstavil si se: "Jest sem Jaka" in komentiral si skuterje :OK: ....naj me koklja brcne, če se motim! Drži? :grrr  :grrr  :grrr  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SKALAPRAVA, par urc nazaj z ženo čez center Metlike, očitno jima je zaluštala gužva, ali pa je zadišala pečenka? verjetno da ne, ker sem vaju videl pri Strgarju na pici :D...sta bla vidva kajne :)?

 

Sedi - 5 :OK:

Naredila en počasni turistični krog preko Gorjancev v Metliko in nato ob Kolpi do Vinice in potem nazaj do Črnomlja na nedeljsko kosilo - pica :grrr. 

 

Zdej ali sem ravno "njupal" pico in nisem opazil Z-ja, ali pa nisi bil z motorjem. Drugič moraš ročno potegniti in ustaviti. Res pa jih nisva srečala kaj dosti danes, za razliko od včerajšnjega dneva. Sicer glede na vremensko napoved, izgleda da grem lahko naslednja dva dneva z mopijem na šiht - jupiii :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem povezal niti...na OMV si prišel s Futuro, prisedel si k naši mizi (poleg tvojih dveh znancev) sva bila za mizo še jaz in moja boljša polovica, predstavil si se: "Jest sem Jaka" in komentiral si skuterje :OK: ....naj me koklja brcne, če se motim! Drži? :grrr  :grrr  :grrr  

Ne priznam nič, pa če me tepeš! (Za extra bonus sem imel v kufru tudi belo haljo :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdajle pred polikliniko parkirani dve FJR, eno modra in ena srebrna, ena z LJ in ena z KR registracijo. Kdo znan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bela kapa (Hidria) + Canon foto (srebrn) v roki + na balkonu v kratkihh rokavih temne barve =  Roberto   :OK:

V kateri smeri si se peljal, ker jaz sem "čakal v zasedi" mopede iz smeri Spodnje Idrije, zato tvojega mahanja nisem videl :blush:  , kar se mi zdi škoooda, ker bi mi sahurno polepšalo da ... :OK:

 

Vozil sem iz smeri Idrije, čez cca 14 dni peljem skupino Bojlerjev na izlet, takrat ti javim kdaj ob kateri uri cca pridemo in te družno pozdravimo z hupo in dvignjeno levo roko, velja ?

 

Drugač pa klanec, ki pelje poleg tvoje hiše na Medvedje brdo poznam vsak cm, sem ga večkrat prevozil s kolesom. Letos še ne, ker mam premalo km v nogah. Te pa v bližnji prihodnosti obiščem, če boš doma, ko bom že tam bicikliral, če lahko !

 

Lp. :worship:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus na medvoškem klancu  :010

res je ... zih sm (tut) po zadnem pelu ... čeprav je bil sonček, sploh ni bilo toplo :glare:

 

erciona .. hvala za :kava:  na Zbilju ... :OK:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je ... zih sm (tut) po zadnem pelu ... čeprav je bil sonček, sploh ni bilo toplo :glare:

 

erciona .. hvala za :kava:  na Zbilju ... :OK:

 

toplo pa res ni bilo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 7.23 Maus na Vilharjevi. Depresivno je bulil v tla. Morda pa je le natančno pregledoval asvalt. Za popoldanski Giro. Ni šel na kawo, je bil brez Kawe,  je bil ponovno PEŠ!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti danes na prehodu pred strojno fakulteto gužvo z oranžnim parkiranim bmw-jem delu :) Je ženska v avtu skor živčnga fasala k ni mogla mim.

Popravljeno . Popravil XY200
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti danes na prehodu pred strojno fakulteto gužvo z oranžnim parkiranim bmw-jem delu :) Je ženska v avtu skor živčnga fasala k ni mogla mim.

Če si mislila mene, jaz ne, pr oštji, da ne. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans okol 13ih 2 bemflarja parknjena na plocniku pres siviljstvom na trzaski.. kdo od tuki?

 

Priznam. Jst z obema  :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 7.23 Maus na Vilharjevi. Depresivno je bulil v tla. Morda pa je le natančno pregledoval asvalt. Za popoldanski Giro. Ni šel na kawo, je bil brez Kawe,  je bil ponovno PEŠ!

zih sm kj isku po cesti ... pravijo, da denar leži na cesti ... pa nism nč najdu :glare:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zih sm kj isku po cesti ... pravijo, da denar leži na cesti ... pa nism nč najdu :glare:

 

...le išči naprej, sm tud jst tu slišu... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se že bal, da ti je kaj odpadlo pri motorju...pa sem se spomnil, da voziš Kwaka.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zih sm kj isku po cesti ... pravijo, da denar leži na cesti ... pa nism nč najdu :glare:

 

 

 

...le išči naprej, sm tud jst tu slišu... :smoke:

 

Ga ni več, sm ga že jst pobral  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

glihkar (ja, glihkar!!) dva z MB tablicama (BMWjčka??) v poštenem dežju, pri 6 Celzijih, na AC mimo odcepa Vrhnika, novim dogodivščinam naproti... sta pa izbrala noč za start, pišuka...

 

PS no ja, vsaj polno Luno mata ;)

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem sam slikal.. ampak zanimiv, provokativen stil.. me zanima, koliko ljudi se je že spustilo za tabo.

 

Lep pozdrav

post-26659-0-31951200-1369574195_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv, provokativen stil?  :lol1:

 

Mogoče ...... za kakšnega pedofila.

 

 

Zame samo infantilen gravž.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv, provokativen stil?  :lol1:

 

Mogoče ...... za kakšnega pedofila.

 

 

Zame samo infantilen gravž.

 

Se strinjam s tabo.. tole samo kliče po..

 

Mimogrede, s čim sm se ti zameril :)?

 

Zajčica... je blo veliko napisanega in skreganega zaradi nje...

 

Nisem vedel, pardon. Ne bom več smetil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem sam slikal.. ampak zanimiv, provokativen stil.. me zanima, koliko ljudi se je že spustilo za tabo.

 

Lep pozdrav

 

uuuu, tole je pa pred mojmu sihtom slikan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem sam slikal.. ampak zanimiv, provokativen stil.. me zanima, koliko ljudi se je že spustilo za tabo.

 

Lep pozdrav

 

Nisem sam slikal.. ampak zanimiv, provokativen stil.. me zanima, koliko ljudi se je že spustilo za tabo.

 

Lep pozdrav

 

Nisem sam slikal.. ampak zanimiv, provokativen stil.. me zanima, koliko ljudi se je že spustilo za tabo.

 

Lep pozdrav

bomba! :P  :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!