Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Ko berem komentarje nekaterih nezrelih osebkov, ki se spotikajo ob to, kje kdo parkira in uporablja svoj motocikel (ki si ga je navsezadnje kupil sam po lastni želji) oz. obkladajo voznike znamk motorjev, ki jih ne vozijo sami z vse sorte "mega inteligentnimi" vzdevki, se res sprašujem, zakaj admin ne briše takih izpadov. Taki namreč odganjajo resne člane foruma, katerim se nam res ne da brat takih otročarij...

 

Ja, a pol si bil ti ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z vse sorte "mega inteligentnimi" vzdevki,

DanAja..  :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko berem komentarje nekaterih nezrelih osebkov, ki se spotikajo ob to, kje kdo parkira in uporablja svoj motocikel (ki si ga je navsezadnje kupil sam po lastni želji) oz. obkladajo voznike znamk motorjev, ki jih ne vozijo sami z vse sorte "mega inteligentnimi" vzdevki, se res sprašujem, zakaj admin ne briše takih izpadov. Taki namreč odganjajo resne člane foruma, katerim se nam res ne da brat takih otročarij...

 

tvoj vzdevek je pa ful kul šponski :grim

 

nasvet: preskoči te otročarije.... :)

 

 

da nam offtopic, prej v nalivu skozi Fužine en z Krawasakijem???? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, a pol si bil ti ?

Če bi imel IQ nad sobno temperaturo bi povezal moj motocikel z modelom na sliki in ugotovil, da ni GSA...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi imel IQ nad sobno temperaturo bi povezal moj motocikel z modelom na sliki in ugotovil, da ni GSA...

 

 

... sej tud ta na sliki ni GSA .....  :kva2:

 

 

 

ps .... sorry .....

 .....neumesen komentar ....    :slap:

Popravljeno . Popravil pik1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sej tud ta na sliki ni GSA .....  :kva2:

 

 

 

ps .... sorry .....

 .....neumesen komentar ....    :slap:

Matr, res si trd....moj je GSA....tako da, si skoraj že sam pogruntal, le da se napiše NEUMESTEN...

Popravljeno . Popravil DanAja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi imel IQ nad sobno temperaturo bi povezal moj motocikel z modelom na sliki in ugotovil, da ni GSA...

 

sej mogoče so res kdaj otročarije.... sam žalit pa glih ni treba ljudi okoli sebe prjatu.... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mogoče so res kdaj otročarije.... sam žalit pa glih ni treba ljudi okoli sebe prjatu.... :grrr

A obkladanje en drugega z japanarji pa plastičarji pa bmflarji itd. pa niso žalitve? Se da s konstruktivno debato dosti več doseč, ampak žal je to stanje rezultat pomanjkanja argumentov. Potem pa eni s neprestanim lepljenjem ene in iste fotke želijo spremenit statistiko in take fore. Kako je zgornji "strokovno ugotavljal", da sem tam parkiral sam (čeprav me ne pozna, niti mojih navad parkiranja ker menim, da moramo motoristi pokazati več kulture na vseh nivojih če želimo spremenit dokaj klavrno javno mnenje; marsikdaj tudi neupravičeno) pa lahko ugotoviš sam...Če se je kdo tu upravičeno počutil užaljen, se pa opravičujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obkladanje en drugega z japanarji pa plastičarji pa bmflarji itd. pa niso žalitve?

To so vse ljubkovalna imena :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obkladanje en drugega z japanarji pa plastičarji pa bmflarji itd. pa niso žalitve? Se da s konstruktivno debato dosti več doseč, ampak žal je to stanje rezultat pomanjkanja argumentov. Potem pa eni s neprestanim lepljenjem ene in iste fotke želijo spremenit statistiko in take fore. Kako je zgornji "strokovno ugotavljal", da sem tam parkiral sam (čeprav me ne pozna, niti mojih navad parkiranja ker menim, da moramo motoristi pokazati več kulture na vseh nivojih če želimo spremenit dokaj klavrno javno mnenje; marsikdaj tudi neupravičeno) pa lahko ugotoviš sam...Če se je kdo tu upravičeno počutil užaljen, se pa opravičujem.

 

DanAja, dej mn poliž jaja  bleh.gif

 

 

ps. brez zamere, sam tale asociacija mi je padla na misel :)

 

 

drgač pa, malo prej po Zaloški cesti v Lj en motorist....motorja žal nisem ujel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, res si trd....moj je GSA....tako da, si skoraj že sam pogruntal, le da se napiše NEUMESTEN...

 

 

.... prov .... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, ne sledim več vaši debati, očitno pa je, da lastnik motorja na sliki ni s foruma, tak da pšt, dosti o tem zdaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obkladanje en drugega z japanarji pa plastičarji pa bmflarji itd. pa niso žalitve? Se da s konstruktivno debato dosti več doseč, ampak žal je to stanje rezultat pomanjkanja argumentov. Potem pa eni s neprestanim lepljenjem ene in iste fotke želijo spremenit statistiko in take fore. Kako je zgornji "strokovno ugotavljal", da sem tam parkiral sam (čeprav me ne pozna, niti mojih navad parkiranja ker menim, da moramo motoristi pokazati več kulture na vseh nivojih če želimo spremenit dokaj klavrno javno mnenje; marsikdaj tudi neupravičeno) pa lahko ugotoviš sam...Če se je kdo tu upravičeno počutil užaljen, se pa opravičujem.

 

Cry me a river!

 

Mater sem mislil, da je Brumeju uspelo zmasakrirati smisel za humor ....... Očitno sem se hudo zmotil.

 

Kot ti je že nekdo zapisal, tema ima naslov "a si bil ti". In ti bi sedaj rad na to argumentirano in strokovno debato?

 

Sicer pa za zrelo osebo, ki mu eno ali več dnevni pobegi z motorjem predstavljajo veselje in zadovoljstvo to, da mu nekdo reče na forumu plastičar ne predstavlja niti najmanjše težave. Seveda, če pa ima kdo motor zaradi kakšnih kompenzacij in drugih problemov pa verjamem, da bi se kdo lahko počutil užaljenega.

 

P.s. BMW je rangla in pika!

 

 

 

DanAja, dej mn poliž jaja  bleh.gif

 

 

ps. brez zamere, sam tale asociacija mi je padla na misel :)

 

 

Smo tolerantni in ni nikakršnih zamer, ampak glede na asociacije predlagam, da si motor pobarvaš na roza, potem pa lahko skočiš do francije, kjer se sedaj lahko celo poročiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cry me a river!

 

Mater sem mislil, da je Brumeju uspelo zmasakrirati smisel za humor ....... Očitno sem se hudo zmotil.

 

Kot ti je že nekdo zapisal, tema ima naslov "a si bil ti". In ti bi sedaj rad na to argumentirano in strokovno debato?

 

Sicer pa za zrelo osebo, ki mu eno ali več dnevni pobegi z motorjem predstavljajo veselje in zadovoljstvo to, da mu nekdo reče na forumu plastičar ne predstavlja niti najmanjše težave. Seveda, če pa ima kdo motor zaradi kakšnih kompenzacij in drugih problemov pa verjamem, da bi se kdo lahko počutil užaljenega.

 

P.s. BMW je rangla in pika!

 

 

 

Smo tolerantni in ni nikakršnih zamer, ampak glede na asociacije predlagam, da si motor pobarvaš na roza, potem pa lahko skočiš do francije, kjer se sedaj lahko celo poročiš.

 

 

:OK:

 

a veš da že ceu čas razmišljam o tem da bi ga na rozo štrihnu, zdej ga bom pa res ka si mi ti predlagal!   :grim

 

 

ps. Francija šele januarja  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej pa nehajte ,ker tema je za nekatere tehnično zelo težko prebavljiva :P .....

 

P.S. Kec res je rajngla sam je moja rajngla in rad se z njo vozim :P  :lol:

 

se mi pa zdi ,da sem danes vidu pika1,Treborja in Zivganorca z enim kmetom,al se mi pa sam zdi,in to v BTC

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej pa nehajte ,ker tema je za nekatere tehnično zelo težko prebavljiva :P .....

 

P.S. Kec res je rajngla sam je moja rajngla in rad se z njo vozim :P  :lol:

 

se mi pa zdi ,da sem danes vidu pika1,Treborja in Zivganorca z enim kmetom,al se mi pa sam zdi,in to v BTC

 

 

.... stari, to se ti verjetn spet sam zdi ... :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... stari, to se ti verjetn spet sam zdi ... :lol1:

zase se brigej :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vidu včeraj popoldan konvoj GS-ov po dolenjki...

v dežju...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

P.S. Kec res je rajngla sam je moja rajngla in rad se z njo vozim :P  :lol:

 

 

Te čisto razumem, tudi jaz imam doma rajnglo ....... črno, okroglo in rad v njej golaž kuham. Tak da rajngle so kar vredi.

 

...vidu včeraj popoldan konvoj GS-ov po dolenjki...

v dežju...

 

To je novo GS vodno hlajenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

 

 

 

 

Smo tolerantni in ni nikakršnih zamer, ampak glede na asociacije predlagam, da si motor pobarvaš na roza, potem pa lahko skočiš do francije, kjer se sedaj lahko celo poročiš.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa odpremo novo temo z naslovom Ali sem bil jaz?

Tu bo lahko tekla debata na bolj duhovnem nivoju! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zase se brigej :lol:

Sej se . . . .   :grim  :whistle:  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, res si trd....moj je GSA....tako da, si skoraj že sam pogruntal, le da se napiše NEUMESTEN...

 

prej mehak zarad povešenih jošk..... pa tist "A" je verjetno "annversario"...pa pravilna beseda je " neumešana" ...

A obkladanje en drugega z japanarji pa plastičarji pa bmflarji itd. pa niso žalitve? Se da s konstruktivno debato dosti več doseč, ampak žal je to stanje rezultat pomanjkanja argumentov. Potem pa eni s neprestanim lepljenjem ene in iste fotke želijo spremenit statistiko in take fore. Kako je zgornji "strokovno ugotavljal", da sem tam parkiral sam (čeprav me ne pozna, niti mojih navad parkiranja ker menim, da moramo motoristi pokazati več kulture na vseh nivojih če želimo spremenit dokaj klavrno javno mnenje; marsikdaj tudi neupravičeno) pa lahko ugotoviš sam...Če se je kdo tu upravičeno počutil užaljen, se pa opravičujem.

a ti zmer tko parkiraš? sejsploh ni fora kdo je koga visu da ga je parkiral...fora je da ga vidiš ko se pelje...

edini dober nemški boksr je tale : http://sl.wikipedia.org/wiki/Max_Schmeling

vse ostalo so naše lubice ... in tist ki ma polno garažo motorjev ni tajkun ampak revež ker nima denarja za dozidavo...

:OK:

 

a veš da že ceu čas razmišljam o tem da bi ga na rozo štrihnu, zdej ga bom pa res ka si mi ti predlagal!   :grim

 

 

ps. Francija šele januarja  :blush:

če boš imel čelado na glavi boš mel hitr vrsto za ritjo...

 

dons mi je pred naklim odzdravil en bmw gt 1600 .....aja... ta  ne šteje k nima povešenih ... a si biu ti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!