Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Videni Motozajebant,Zivnorc,GasperX in Joze xj6.... :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko berem komentarje nekaterih nezrelih osebkov, ki se spotikajo ob to, kje kdo parkira in uporablja svoj motocikel (ki si ga je navsezadnje kupil sam po lastni želji) oz. obkladajo voznike znamk motorjev, ki jih ne vozijo sami z vse sorte "mega inteligentnimi" vzdevki, se res sprašujem, zakaj admin ne briše takih izpadov. Taki namreč odganjajo resne člane foruma, katerim se nam res ne da brat takih otročarij...

 

:ninja:  :BUA:

 

...vidu včeraj popoldan konvoj GS-ov po dolenjki...

v dežju...

 

te sm tut js vidla, samo se za hudica ne morem spomnit kje..  :slap: aja, ze vem, po celovski so se pelal mim tivolija prot gorenski.. 6 komada iznenada.. (mel so neke rumene tablce, se mi zdi..) :whistle:

 

Videni Motozajebant,Zivnorc,GasperX in Joze xj6.... :grim

 

a gasper je ze nazaj?  :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joni se martinčka na Ridah :)

 Aha, zdj vsaj vem da si me ti zbudila, ce ne bi res mal oddremu par minutk :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:ninja:  :BUA:

 

 

te sm tut js vidla, samo se za hudica ne morem spomnit kje..  :slap: aja, ze vem, po celovski so se pelal mim tivolija prot gorenski.. 6 komada iznenada.. (mel so neke rumene tablce, se mi zdi. .) :whistle:

 

 

a gasper je ze nazaj?  :blink:

Gasper se vratio,še boljši,še bolj spreman............. :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Aha, zdj vsaj vem da si me ti zbudila, ce ne bi res mal oddremu par minutk :)

 

Hehe verjetno te nisem jaz zbudila - ker na žalost nisem bila z motorjem :grrr  Če si opazil eno firbčno skuštrano glavo, ki je z veliki očmi žalostno kukala z busa - to pa sej bila jaz :P Sem že hotla pomahat, ma verjetno ne bi mel pojma kdo ti maha ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe verjetno te nisem jaz zbudila - ker na žalost nisem bila z motorjem :grrr  Če si opazil eno firbčno skuštrano glavo, ki je z veliki očmi žalostno kukala z busa - to pa sej bila jaz :P Sem že hotla pomahat, ma verjetno ne bi mel pojma kdo ti maha ;)

Polona, tvojo frizurco na burji počesano, ti lahko spravi na mesto moja hči. Skoraj za gratis. Po posegu boš ostala živa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viden cedevita v gorici. Hvala za :beer2:

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na gorenjskem videnih nekaj motoristov ki jih ni motilo par kapelj, v Bohinju motorist in sopotnica na gsxr600, motorist na goldwingi in en kup bmw jev, vecinoma z italijanskimi tablicami...

 

 

Hehe verjetno te nisem jaz zbudila - ker na žalost nisem bila z motorjem :grrr  Če si opazil eno firbčno skuštrano glavo, ki je z veliki očmi žalostno kukala z busa - to pa sej bila jaz :P Sem že hotla pomahat, ma verjetno ne bi mel pojma kdo ti maha ;)

 

Si sedela na zadnjih zici, tam sem res eno fletno videl kukati cez okno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viden cedevita v gorici. Hvala za :beer2:

Igorkr je pikiral s Svete Gore v Ghorico. Smo gha vidli u večih. Sila kola lomi.

Je pa pasal ta domač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je Joni - z zadnjih zicev sem se obračala za motorji :P

 

 

Danes popoldne videna BinaBana - jaz ravno iz službe, Bina pa z motorjem na potep :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O:-)  :010  :whistle:  :whistle:  :whistle:  :whistle:  a ja, lustn je blo!! najdla, ob pomoci novga motokolega, novo pot, k jo bom z veseljem izkoristla!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa tujci iz ravninskege severnega dela EU uživajo po naših ozkih cesticah. Sem jih vidu za cel avtobus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, 10:43....

kolona. Skuteristka čaka, da spelje na cesto. Zmanjšam hitrost in skoraj ustavim, da jo spustim na cesto... za mano pa:

 

KAMIONAR SE MI NAPOPA NA POL METRA... LUČI NA POLNO... HUPA.... TROBI... MI JE*E VSE PO SPISKU... IN TULI: ZBIJ SKUTERISTKO... ČEUL U RIT.... KAJ  JI USTAVLJAŠ! KONJU JEDAN!.....

 

Sori Bela Strela. Moj namen je bil čisto lep.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hit  the road   bina

 

 

ha ha ha, done that several times, in prsla do odlocitve,  :glare: ne ne, ne bi vec udarla po cesti hvala ;):lol1: :lol1: :lol1: :lol1:  ha ha ha ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sej jih ne jest... sem bil prijazen, vljuden in še kaj , ko sem ji hotel ustaviti... KAMIONAR JE BIL!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, 10:43....

kolona. Skuteristka čaka, da spelje na cesto. Zmanjšam hitrost in skoraj ustavim, da jo spustim na cesto... za mano pa:

 

KAMIONAR SE MI NAPOPA NA POL METRA... LUČI NA POLNO... HUPA.... TROBI... MI JE*E VSE PO SPISKU... IN TULI: ZBIJ SKUTERISTKO... ČEUL U RIT.... KAJ  JI USTAVLJAŠ! KONJU JEDAN!.....

 

Sori Bela Strela. Moj namen je bil čisto lep.

 

Jest pa gledam ker majmun men ustavla za spelat, če je pa z nasprotne strani promet :lol:... pa gledam, pol sm vidla, da so mu ušeč moji čevli :lol:

Ja, tenks stari, biu je lep namen, ampak ni ratal... če čm levo s tisto VESPISTIČNO plehnato ritjo, morta bit oba pasa frej. Ampak hvala eniwej  :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej nimaš tolkšne riti, da rabiš oba pasa frej....   :P

 

:lol1:

 

:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ampak kot zgleda rabiš vseen čeul u rit za speljat....   :lol1:

 

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!