Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

okol 3. ure viden maxiskuter (mislm MP3) z sopotnico peljal skozi Zgornjo Belo. Ali gdo od tukej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez šentjur sta se peljala dva cestaka, prvi je bil Kawasaki zx10r mislim da. Aja pa špano ga je na ful, pa zvok je bil tak, da sem se skor stopil, ko sem poslušal simfonijo :D

Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mz in družba dopoldan v logatcu, če se ne motim? sem res nekje jonija srečala, ki je menda na polno mahal?

 

Ride začuda prazne tako dopoldan kot proti večeru :O

Popravljeno . Popravil nxyz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mz in družba dopoldan v logatcu, če se ne motim? sem res nekje jonija srečala, ki je menda na polno mahal?

 

Ride začuda prazne tako dopoldan kot proti večeru :O

 

:grim

 

Nisem čist ziher, sam se mi zdi da sem danes videl Igorkr, Jozexj6, Din, Damy, MarkII, Kmetica, Keiko, Ninč, Joni  :?

 

aja, pa BIBI sem videl  :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mz in družba dopoldan v logatcu, če se ne motim? sem res nekje jonija srečala, ki je menda na polno mahal?

 

Ride začuda prazne tako dopoldan kot proti večeru :O

 

Se mi je zdelo da si bila ti v Logatcu dopoldan ...

Pa BB na Vrhniki za nazaj

:grim

 

Nisem čist ziher, sam se mi zdi da sem danes videl Igorkr, Jozexj6, Din, Damy, MarkII, Kmetica, Keiko, Ninč, Joni  :?

 

aja, pa BIBI sem videl  :grim

 

To si ti sam sanjal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW par...on na GSu, ona na nakedu v rumeni jakni...videna malo dalje od Delnic na avtocesti in kasneje v Senju na kavi par miz dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW par...on na GSu, ona na nakedu v rumeni jakni...videna malo dalje od Delnic na avtocesti in kasneje v Senju na kavi par miz dalje.

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu bando zmešancev, Kruci, simpel, thumper,.... pun kurac vs je blo  belastrela pelala mimo mene na ridah???? Aja pa hvala za kufe Krucymuci pa Simpelman

Thumper hvala za čike :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdelo da si bila ti v Logatcu dopoldan ...

Pa BB na Vrhniki za nazaj

 

To si ti sam sanjal ...

 

pol sm prou vidla da si ti..

 

vidla tut bizixxxa, samo se vec ne spomnim kje.. aja pa mikija na OMW ob 13.00 :D

 

pa se en kup folka katerim ne vem imen..

 

aja, za mano sta se pelala 2 motorista na poti iz ilirske do pivke, en na modrem en pa na temnem motorju, en je mel fluorescentno celado.. (mrbit tut oba) nism vidla dost dobr, ker mi spegle prevec trese.. a je kdo od tuki?

 

Vidu bando zmešancev, Kruci, simpel, thumper,.... pun kurac vs je blo  belastrela pelala mimo mene na ridah???? Aja pa hvala za kufe Krucymuci pa Simpelman

Thumper hvala za čike :D

 

pa dobr, kdo je zdej kofe castu? vsi se en drugmu za kofi zahvaljujete, banda zavajujoca!! :P ha ha ha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu bando zmešancev, Kruci, simpel, thumper,.... pun kurac vs je blo  belastrela pelala mimo mene na ridah???? Aja pa hvala za kufe Krucymuci pa Simpelman

Thumper hvala za čike :D

Si jjih pa nekam malu vidu :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

 

Nisem čist ziher, sam se mi zdi da sem danes videl Igorkr, Jozexj6, Din, Damy, MarkII, Kmetica, Keiko, Ninč, Joni  :?

 

aja, pa BIBI sem videl  :grim

Preveč si jih vidu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ne vem če je tud tle gor tist bk neumen z Rdeče belo hondico SS k se je pelal vcer za nama ob približno 13h smer stara cesta Trebnje-čez medvedjek na Veliki Gaber. Če ne znaš vozn ti bom ob naslednji priliki kupu NOS-a, da me boš lažje in mal hitrejš prehitu v tistem hudičevem ovinku ko je bi takoj za njim en velk traktor z še večjo balirko. Oziroma te bom raj zbrcal. Sploh ne vem kak smo lohk spelal ta ovink vštric. V glavnem BK NA KUBIK. Me je šele dons zajel val adrenalina...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu bando zmešancev, Kruci, simpel, thumper,.... pun kurac vs je blo  belastrela pelala mimo mene na ridah???? Aja pa hvala za kufe Krucymuci pa Simpelman

Thumper hvala za čike :D

še enga najdi, k ti bo bencin plačal in si zmagal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grafika huda, izbira barve mal manj ;) konkurenca zajcici :D

 

Velik vas je blo učeri na OMV v Postojni  :kava:

 

ma ja dej, taka guzva da se nis mel kam usest kaj sele parkirat.. a morte res usak s svojmu mopedom po svetu harat??  :bum:  :slap::lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pozabla napisat- vceri osa na ridah :D he he he, lepo te je blo spet videt po dolgem cajtu pa ceprou u 2slednem vozilu pa ceprou si me skor povozu, baraba!! :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!