Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Potem si šel le 10 več od počasneža?

 

Jaz med prehitevanjem ponavadi odprem gas in tam gre izven omejitev.

Včasih kakšen avtomobilist zanalašč potegne, da ge ne bi prehitel, ampak kmalu spozna, da nima šans.

 

Vozim pa tudi počasi kdaj, še pod 80, predvsem v Italiji kjer so kar naprej omejitve 50, 70....in tam me tudi avtomobilisti prehitevajo, pa me ne moti.

 

Se trudim prilagajati razmeram na cesti. Kar pomeni, če je omejitev 90km/h in je cesta pregledna, nobene žive duše, ki bi jo ogrožal, grem tudi do 100km/h... :) ...potem pa prestavim v drugo brzino. :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena  se mi je prou prisrčno nasmejala v novem mestu pr TPV-ju na belm er6-n fluroscentna čelada in jakna ob 9:20 a si bla ti?

 

Prou zihr je bla ona...sm slišu, da ji takoj častiš pijačo, če se javi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi da se je prej pohotno ali poželjivo nasmejala kot prisrčno?

 

Kaj ma to zdej veze? Važno da se je..če je bblo pa za prisrčnim še kaj več, pa toliko bolje za Skodo, ko jo dobi v roke, hehehe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keiko v avtu na ridah? blendala?

 

Res je :)  So enega ravno nalagali malo naprej na desni, se je dogajalo...

 

 

Malo pred tem okrog osmih SandiGulje v Postojni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videna bemflrajdrka v Gorici

 

Hvala za  :beer1:

 

 

p.s. Samo bemflarji so pa zakon. Čene za servise pa za pijačo dajo.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je :)  So enega ravno nalagali malo naprej na desni, se je dogajalo...

 

 

Malo pred tem okrog osmih SandiGulje v Postojni.

Ja, res je... sam jst te nisem videl :)

sem pa med postojno in kalcami srečal kar ene par kamerc na čeladah... kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v klancu proti Delnicam SLVR s sopotnico, čez gorjance pa ena skupina, na zadnjem mestu novi KTM Adventure (Kmet?)

 

Malo pozno ampak ja, drži ... a ti si bil tisti, ki je tok mahu, da sva že mislna, da demonstriraš, kako se brez rok vozi?!  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pozno ampak ja, drži ... a ti si bil tisti, ki je tok mahu, da sva že mislna, da demonstriraš, kako se brez rok vozi?!  :OK:

 

Ko bi vedel kako sem bil vesel da lahko mahan :grim ...tako zmatranih rok nisem imel odkar sem šel iz krosa dol...kot sem že opisal, krakti, počasni ovniki+moja brez opore razen mene+vročina+2cilindra...ma ti rečem, da par takih spustov pa bi bil kot švarcneger

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolk motoristov, da jih spotoma pozabim, sem si pa zapomnil enega po tablici, KR-OKAR :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi vedel kako sem bil vesel da lahko mahan :grim ...tako zmatranih rok nisem imel odkar sem šel iz krosa dol...kot sem že opisal, krakti, počasni ovniki+moja brez opore razen mene+vročina+2cilindra...ma ti rečem, da par takih spustov pa bi bil kot švarcneger

 

Ja teli naši nagci niso glih za v dvoje ... Je treba met tudi roke močne za dva! :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes srečal en kup motoristov ampak osebno nepoznanih. Predvsem na relaciji Razdrto-Postojna-Planina par kamikaz...sem mislil, da vozim sam hitro...pride nasproti v ovinku in drsi amak ne mulira, samo gas...kapo dol, res. Sem mislil, da bom srečal kakšno predstavnico nežnejšega spola pa jo nimam v spominu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm srecal polno motoristov, predvsem od Kalc do Logatca... Sta se dva letecmana postavla na ride, pa je zgleda vecino minil preganjanje gor dol..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na OMW viden Dami34 z boljšo polovico-hvala za  :kava:  :worship:  :worship:  :worship: , trobentač na OMWju... na ridah pa, IgorKr, Keiko, fant s skuterjem (DrJakob  :grim ) 

 

pa da ne pozabim deda v zlatem- Čika Maus :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res je... sam jst te nisem videl :)

 

V petek sem bila z avtom ;)

 

 

keiko a si bla to ti prej v Škofji Loki?

 

A-a danes me ni bilo tam :)

 

 

Vidla vse zgoraj naštete ter Rumenega in Ebony

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20:54 Hotedršica-Godovič... si prehiteval oranžno Diano men v škarje. Dej no model, zihr veš, da je za tem ovinkom zelo pregledna ravnina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ogromno motoristov danes, en na Apriliji mille mislim da je bla R verzija mi je zelo veselo mahal v Dekanih blizu krožnega mislim da okol 15:20. Ali si bil ti?

Ena pa še dva z "milkami" sta bla na ravnici pred Logatcem (okol 14:20) en se je glih ustavljal na začetku (proti Logatcu) en je pa stal glih za tablo Logatec.... Ali sta bla vidva?

 

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!