Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Bi se ustavla da bi mi dau za kofe k me tlele po forumu fluhtaš :P ampak se mi je mudil na biftek s tartufi B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj med 19h in 19:30 na mejnem prehodu Jelšane v smeri Slovenije par na Hondi Pan european PO registracije in en na Yamahi tenere. Rinila sta se mimo kolone, potem pa ju je policist postavil na stran. Več nisem videl, ker je naju z ženo v drugi koloni spustil naprej. Najbrž zato, ker sva bila pridna :OK:  in sva čakala v vrsti :grim . In seveda miljavžent drugih na relaciji LJ, Petrina, Krk (Njivice), Reka, Postojna, LJ.

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20:54 Hotedršica-Godovič... si prehiteval oranžno Diano men v škarje. Dej no model, zihr veš, da je za tem ovinkom zelo pregledna ravnina.

... kwa pa delaš tolk pozn na motorju....

Prej bi bila doma...!

:P

Včeraj med 19h in 19:30 na mejnem prehodu Jelšane v smeri Slovenije par na Hondi Pan european PO registracije in en na Yamahi tenere. Rinila sta se mimo kolone, potem pa ju je policist postavil na stran. Več nisem videl, ker je naju z ženo v drugi koloni spustil naprej. Najbrž zato, ker sva bila pridna :OK:  in sva čakala v vrsti :grim . In seveda miljavžent drugih na relaciji LJ, Petrina, Krk (Njivice), Reka, Postojna, LJ.

 

 

LP Robert

...sej... mene pa nisi vidu... pa mahal sem ti... :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk vas je bilo v soboto proti Piranu in nazaj, da ne vem, če je bil kdo poznan... 

 

Na OMV polno, pri Vikiju malo manj, v Piranu nekaj mohikanarjev ,-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...dej dej... včeri popoldne sem te vidu z ženo na biciklu... tle se pa hvališ, da si bil z motorjem....

 

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...dej dej... včeri popoldne sem te vidu z ženo na biciklu... tle se pa hvališ, da si bil z motorjem....

 

:P

Učeri je bila nedelja sosed ....

 

Sobota je en dan prej veš, tist k pride za petkom in je pred nedeljo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse sm vs vidu vse, majkemi.

petek: kmet2, kmetica2

sobota: živnorc, živanorica

nedelja: trebor, treborica, motozajebant in frendomotzajebanta, thumper, igorkr, bmwriderka in simpelman....in vsi ostali :P

Zdj vs pa mam dost za en teden!!!!

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi se ustavla da bi mi dau za kofe k me tlele po forumu fluhtaš :P ampak se mi je mudil na biftek s tartufi B)

a s u meno padla????? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans 2 pametnjakovica na enmu plavmu plasticarju okol 20.30 cez tivoli..  :BUA:  :BUA: ja res, ni dovolj drugih cest, da se morta po tivoliju vozit.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a ti si se pa na klopcah s kom mečkala, pa sta te zmotla....   :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a ti si se pa na klopcah s kom mečkala, pa sta te zmotla....   :D

Norc, no, a ti se pa z nobeno...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. VolksWagenVWWWVWiFi, al kar že je, UP model, sem mislil, da je na Tržaški pred menoj BB, ne, nima WWWvWifolk...

2. Ob 11.30h, na Dobrovi(LJ), 7 kadetov-gušterjev na motorji, so vozili kvadratasto. Nikakor jim ne zamerim, lepo je bilo opazovati so se učili. 

3. Ob 8.25 na  Celovški, Stara cerkev-LPP. Uraden letečman, kolovratil levo-desno, brez žmigucu, preko polne črte prehitel kolono, pri LPP se je pošrek/postrani postavil pred nas čakajoče, a je bil pjn/trd? Na Hondi Voulivoviluvi.   NIKAKOR NI BIL POLICiJiIiJi V PONOS. 

 

Ali smo mi nebogljeni mone?

 

Ciao.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osa rider pa Pajkica, polagala ovinke v Sežani :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!