Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

nism bla jst.. mi je pa en z bordo alfo tezil na obvoznci iz brda proti siski   :BUA:  :jezen  najprej se mi je na rit popal, pol k sm se mu pa umaknila, je pa gledu pa se rezu k fuknjen.. kaj je ta folk cudn  :eek:  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism bla jst.. mi je pa en z bordo alfo tezil na obvoznci iz brda proti siski   :BUA:  :jezen  najprej se mi je na rit popal, pol k sm se mu pa umaknila, je pa gledu pa se rezu k fuknjen.. kaj je ta folk cudn  :eek:  :ninja:

Alfisti so ponavadi eni najbolj prijaznih ljudi.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism bla jst.. mi je pa en z bordo alfo tezil na obvoznci iz brda proti siski   :BUA:  :jezen  najprej se mi je na rit popal, pol k sm se mu pa umaknila, je pa gledu pa se rezu k fuknjen.. kaj je ta folk cudn  :eek:  :ninja:

 

ti maš pa čist skoz težave :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj me je okrog 14.45 nekdo z Aprilio RSV Factory prehiteval v Noršincih pri Ljutomeru in vozil slalom med avtomobili  :yea2:

In zgleda da je član moto kluba Jezerski duhovi...

 

Kdo od tu slučajno?  :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pi*da...

... včeri sem se šel nalašč peljat... pa me ni nihče videl.... :glare:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti maš pa čist skoz težave :hmm:

 

men se tut zdi tko ja.. pa bolj k se jim izgibam.. no ja, nism napisala, da me je (pa ja, vem da motor ne pase na AC ampak se raj izognem tistmu vrhniskemu 50, 70, 50, 70 jajcanju, mar bi dal 60 povsod, pa bi bil mir) na AC en tut skor zbil, sm mogla narest manever izogib oviri, ker je brez da bi pogledal zavil iz prehitevalnega na vozni pas.. js sm pelala cist po omejitvi.. ker pa je klasika u sloveniji, da gre vozni pas hitrej k prehitevalni.. hja.. dobr da na odstavnem ni blo nbenga..

 

je bla pa to ena srebrna corsa z registrsko TV-348 (mislm, da LJ, sam nism zihr)..

 

Prevec okol gleda,namest da bi vozila :P

 

k b mela vsaj kej za gledat.. ja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj me je okrog 14.45 nekdo z Aprilio RSV Factory prehiteval v Noršincih pri Ljutomeru in vozil slalom med avtomobili  :yea2:

In zgleda da je član moto kluba Jezerski duhovi...

 

Kdo od tu slučajno?  :hmm:

poznam ga jaz... :)

drugače pa sen tudi jaz iz okolice lotmerka..tak da veš če se ki srečamo aja pa tota slika ka je za prikazen take motor mon ;):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zgledne ke se lehko tu tudi prleško menimo, sen misla ke je prepovedano  :lol1:  :P

te mu lehko rečeš, ke ma fejst lepo mašino  .)

 

sej mislin ke sen te na fb-ji že tudi nejšo... Amadej Štrakl mogoče?   :hmm:

 

sreča pa sen te še brž ne nigi, pa se že 2 leti vozim, pa to ne malo (zej edino če sem slep)... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da se tuki objavim kar sem nasla.. ha ha ha suzuki, mislm, da bos mogu zacet talat avtograme pa pobirat denar za avtorske (ceprou je pr nas to neki normalnga in obicajnega ;) )

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=542013992523991&set=a.167446756647385.41992.167443649981029&type=1&theater

 

Mimogrede ta ni Suzuki, kej ne vidiš, da vozi YAMAHO  :slap:

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zgledne ke se lehko tu tudi prleško menimo, sen misla ke je prepovedano  :lol1:  :P

te mu lehko rečeš, ke ma fejst lepo mašino  .)

 

sej mislin ke sen te na fb-ji že tudi nejšo... Amadej Štrakl mogoče?   :hmm:

 

sreča pa sen te še brž ne nigi, pa se že 2 leti vozim, pa to ne malo (zej edino če sem slep)... :blink:

bon bon...

ču o ten pa nebe..pšt ;),..ne trebajo vsi znati hehe,..

ja gle jaz se ne vozen samo tu okole   :D..se daleč daleč vozen ..samo ne non stop pa bole tak prote večere pa kda je cejt za vikend..ker kda non stop delaš te nega cejta..prite na bejkere v spodjo bistrico 4,5 pa te če se srečamo spijemo neke :D:)

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zgledne ke se lehko tu tudi prleško menimo, sen misla ke je prepovedano  :lol1:  :P

te mu lehko rečeš, ke ma fejst lepo mašino  .)

 

sej mislin ke sen te na fb-ji že tudi nejšo... Amadej Štrakl mogoče?   :hmm:

 

sreča pa sen te še brž ne nigi, pa se že 2 leti vozim, pa to ne malo (zej edino če sem slep)... :blink:

 

kaj je to že forum za Zmenkarije?  :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je to že forum za Zmenkarije?  :blink:

se opravičujem za moje izpade, bom drugič pisal v privat... :xx:

 

zaradi mene lahko komentar odstranite...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem za moje izpade, bom drugič pisal v privat... :xx:

 

zaradi mene lahko komentar odstranite...

 

grizli, ma zajebavam se  :lol1:  sej jst tut smetim, pa ne pometam za sabo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi si kar prvoščte novinca na forumu ja  :D

 

bom vrnu ob pravem času  :P

 

 

 

... stari, ne se sekirat ....  :eek:

 

.... sej tle gor med novinci in starimi mački itak ni neke velke razlike ....  :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej Kmetica2 in Kmet2, potem živnorc s terapevtka :D

 

Sledili DIN v Bovcu

 

Urskaaa, MZ, Kruci, in ostali na ridah

 

Maus na cesti do rid

 

Dami34 pa prvo okoli ravbarkomande, potem že za mano v Postojni, pole pa na OMW-ju ka je še pijačo plaču :D (hvala :D)

 

Na koncu pa Rumenicestak v Dobravljah 

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nekje med 13. in 14. h sem od Razdrtega proti Divači nekaj časa peljal za enim čoperistom (čoperjev res ne poznam sem pa opazil, da ima jemren namest ketne), mogoče kdo od kle? Za čoperista si se pelajl presenetljivo dobro, dinamično :OK: . Ne vem pa če je imet noge na zadnjih tačkah preveč pametna ideja. Saj do asfalta je bilo še kar nekaj, ampak če bi blo pa kdaj treba bolj naostro ti pa nogo lahko grdo potegne pod motor.

 

Mal pred 13. pa skupinca (večinoma športaki) proti Vrhniki s smeri Logatca. Upam da niste bli prehitri, ker je bil za ta dolgim ovinkom Modri "kolega".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm nisem čist siguren :glare: ampak mislim da sem srečal našo Z750 Kwako grupo v Kočevju. Pa veliko mopijev proti Delnicam, sam je blo vse tok hitr da nisem mel časa čekirat kdo je kdo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej Kmetica2 in Kmet2, potem živnorc s terapevtka :D

 

Sledili DIN v Bovcu

 

Urskaaa, MZ, Kruci, in ostali na ridah

 

Maus na cesti do rid

 

Dami34 pa prvo okoli ravbarkomande, potem že za mano v Postojni, pole pa na OMW-ju ka je še pijačo plaču :D (hvala :D)

 

Na koncu pa Rumenicestak v Dobravljah 

Dobr smo se srecal. :yea1:  Mene je pa mau napral potlej od Mosta na soci proti Tolminu, pa sm obrnil in nazaj cez skofjo loko....suho, s tremi oblacki na nebu do Lj, pa se cesta ni svoh. :whistle:  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!