Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Mene samo zanima... v kolikor smem povprašat  - na podlagi kakšnih kriterijev pa je nastalo to izvedensko mnenje?

Ni izvedensko mnenje (ker nisem izvedenka, mnjenje je moje osebno, do katerega imam vso pravico), je pa dejstvo, da je pobral največ zanimanja ravno Kw.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni izvedensko mnenje (ker nisem izvedenka, mnjenje je moje osebno, do katerega imam vso pravico), je pa dejstvo, da je pobral največ zanimanja ravno Kw.

pa rožce tut :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni izvedensko mnenje (ker nisem izvedenka, mnjenje je moje osebno, do katerega imam vso pravico), je pa dejstvo, da je pobral največ zanimanja ravno Kw.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni izvedensko mnenje (ker nisem izvedenka, mnjenje je moje osebno, do katerega imam vso pravico), je pa dejstvo, da je pobral največ zanimanja ravno Kw.

to me pa res ne preseneča, da je kwaki pobral največ zanimanja :D zjale take zadeve zelo pritegnejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to me pa res ne preseneča, da je kwaki pobral največ zanimanja :D zjale take zadeve zelo pritegnejo

 "A to naročiš v trgovini kot dodatek ko kupiš motor?"

"A majo še kakšne druge barve?"

 

ahahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes med CE in MB na AC en črn KWak (če se ne motim) v prikolici (v zato, ker je imel stranice do vrha motorja :D, aja pa Honda ga je vlekla..kdo od tukaj?

 

V MB pa nasprot glavne avtobusne v križišču en GS pa zraven še nekaj oranžnega-zgledal kot F800 mogoče....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 "A to naročiš v trgovini kot dodatek ko kupiš motor?"

"A majo še kakšne druge barve?"

 

ahahahaha

čaki zdej bojo opazli trgovci da je pr nas to tržna niša pa bojo začeli vsi motorje v roza barvat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki zdej bojo opazli trgovci da je pr nas to tržna niša pa bojo začeli vsi motorje v roza barvat :D

Ampak takih pup n mwrš ku rwžc nabrat.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem sto pr sto, kjra je ta pupa. Se še nisva, se pa bova spoznala. Tak način mi pa trže gate. Vidim odprto dušo, odprto glavo.

To  bo pa   župnikova  kuharca   iz  Velke  Štange..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi bilo lažje tebi mene pocukat? Sej tud uščipneš lahko v leder... :)

 

V nedeljo sem čakala Basbasa več kot uro in pol, če bi se slučajno prikazal... Zato nisem pila kave, ker bi on moral dat zanjo :)

Potem sem odcijazila do Hotela Prepih in Polhi in se ob pol sedmih zvečer spomnila, da bi šla do Raba. No, včeraj pa cilj: domača garaža :)

Ma za izvirnost dobiš od mene za kufe, mene nau treba čakat eno uro in pol :D prov dobr je pol tukaj pol brat od firbcev :D se kr mal nasmejiš :D ampak na cesti te pa res še nism vidu :D 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma za izvirnost dobiš od mene za kufe, mene nau treba čakat eno uro in pol :D prov dobr je pol tukaj pol brat od firbcev :D se kr mal nasmejiš :D ampak na cesti te pa res še nism vidu :D

 

slinauc :P ...

 

tebe sm pa zadnič vidu ... diujak diujakast :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni kritizirajo jest de pa slinm hehehe

Ti si diujak sej tut za tabo nism mogu vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni kritizirajo jest de pa slinm hehehe

Ti si diujak sej tut za tabo nism mogu vozit.

gasper sej verjetno je namen da se sliniš :D pa se za pijace ji ni treba placevat, k so verjetno firbci dovolj radodarni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gasper sej verjetno je namen da se sliniš :D pa se za pijace ji ni treba placevat, k so verjetno firbci dovolj radodarni :P

as lubosumna k nis roza? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda da sm :(  mene noben ne mara, šmrk, šmrk :cry:

dej si rožce (rumene, pa zlate) na čeljado, pa ti bomo kufe plačewali :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej si rožce (rumene, pa zlate) na čeljado, pa ti bomo kufe plačewali :P

 

cika- ce rabs, mam uno silikonsko pistolco!! :D jih lahk nalimava na celado :P al pa kej druzga kaj drugam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni izvedensko mnenje (ker nisem izvedenka, mnjenje je moje osebno, do katerega imam vso pravico), je pa dejstvo, da je pobral največ zanimanja ravno Kw.

 

Tudi tale stavba na kitajskem je požela zelo veliko zanimanja mednarodne javnosti. Pa ni treba bureka zraven tišat, ga je škoda.

post-3574-0-81965400-1373002255_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zadnjem času sta se v tej temi pojavili 2 fotografiji motoristk, in bilo je kar nekaj komentarjev (še posebej na tisto z rožicami..
Ker me Fotografija kot medij zanima, dajem tole na vpogled. Pa da slišimo vaša mnenja oz. misli, kako dojemate tole fotografijo.
Konstruktivni in pronicljivi komentarji so zelo dobrodošli.
Hvala za vaš trud.
p.s.
Če pa se je komu nerodno izražat na skupinski tabli mi lahko pošlje tudi prek PM.
 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!