Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

jami65 in mia na Ajševici pri Novi Gorici 

 

:D

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jami65 in mia na Ajševici pri Novi Gorici 

 

:D

pa na rebrnicah tudi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

važen dami34 v PO na pumpi

 

trebor in hudoba na kavi pr isti mizi

 

jure za sosednjo mizo

 

ajaaa, šarpi in boljša polovica lih na odhodu... sm ju mogla štopat, drugač bi kr odhrumela

 

ostale sm tud vidla, sam imen ne poznam :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo se peljali skupaj od razcepa Malence do Novega mesta... zanimiva druščina iz Celja - črn S1000RR, bel Ducati 848, rdeča Agusta F4 in KTM.

Mogoče kakšen motosvetovec?

 

Predvčerajšnjim pa par na zlati Hondi na regionalni cesti med Ivančno Gorico in Šentvidom. Prehitevanje v ovinek avta, ki je že prehiteval kolesarja - oba čez polno črto - in potem je nasproti pripeljal še drug avto. Šolski primer "škarij". V kolikor ti po tem manevru sopotnica ni stisnila ene okoli kepe, povej... ti jo bom jst. Z eno samo nepremišljeno potezo si ogrozil najmanj pet ljudi. :fredy: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

važen dami34 v PO na pumpi

 

trebor in hudoba na kavi pr isti mizi

 

jure za sosednjo mizo

 

ajaaa, šarpi in boljša polovica lih na odhodu... sm ju mogla štopat, drugač bi kr odhrumela

 

ostale sm tud vidla, sam imen ne poznam :D

napiši zgubljen...nč važn...pojma nimam kdo je kje sedel, k sm bil tok paf, k sm moral cel rezervar goriva plačat :(

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napiši zgubljen...nč važn...pojma nimam kdo je kje sedel, k sm bil tok paf, k sm moral cel rezervar goriva plačat :(

 zakaj si šou potem takoj na ride ga zažgat? ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo se peljali skupaj od razcepa Malence do Novega mesta... zanimiva druščina iz Celja - črn S1000RR, bel Ducati 848, rdeča Agusta F4 in KTM.

Mogoče kakšen motosvetovec?

 

 

Te iste smo srečali v Kočevju. Vsem motorje vzet kaj so delali. Če ni bil naprej od Kočevja "respi for dizastr" ... sem se kr nazaj držal če bi začeli motorji po tleh frčat ....  :BUA:

 

 

tintin in joni46 na ridah, eden se drajsal drugi pa sončil :D

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne okrog 15-16h v Kamniku na OMWju motorist na GSu s sopotnico, škoda da moraš službena oblačila za motor-policija uporabljati tudi za privat zadeve. Zaradi takih se vse v isti koš meče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl AnCy85, sam zal se mi je mudil naprej, treborja, ninč, igorja pa se nmnogo, za kavo ni nben dal !!! tud jest ne dam vec !, v opatiji pa zraven mojega moped parkirana dva gsa z ce tablco, dobr sta me za j... sm se kr neki casa zafrkavu vn prplezat iz tiste luknje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Ridah vas je blo miljon :P  najbolj se je svetil Maus, srečala (oz. registrirala) še Damija, pa mislim da Sharpninjo - nekje pred Postojno in za nazaj na Ridah Prebačevko če se ne motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sm pa prou ponosen nase. Rešu sm življenje enmu (idiotu ali pa nepazljivemu) motoristu. Na poti proti Tolminu (malo naprej od Slapa pri Idrijci) mi je nekje pred 17 uro v ovinku nasproti na moj pas pridrvel motorist (mislim, da je bila CBR 600F, nisem pa siguren). Bil sem s Cliotom in dobro, da sem imel normalno brzino, da sem uspel pribremzati in da ta (ne)srečenež ni v paniki zabremzal. Šlo je za mišji ku*ac. Ostali v skupini (4 ali 5) so ovinek zvozili lepo na svojem pasu.

Če se najdeš v tem...če te moja kje sreča te bo najbrž na gobec...jst pa tud...   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 9 30 - na cesti od Godoviča proti Kalcam - nasproti po mojem pasu mi je pripeljal črn Kawasaki (vsaj mislim da je

bil Kawasaki). Če se spoznaš tukaj, vedi da sem ti j.... vse po spisku.

Še dobro, da nisem imel velike brzine in sem se držal skrajno desno, če ne ne vem kaj bi blo...

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 9 30 - na cesti od Godoviča proti Kalcam - nasproti po mojem pasu mi je pripeljal črn Kawasaki (vsaj mislim da je

bil Kawasaki). Če se spoznaš tukaj, vedi da sem ti j.... vse po spisku.

Še dobro, da nisem imel velike brzine in sem se držal skrajno desno, če ne ne vem kaj bi blo...

 

Zgleda je to pogost pojav na tej relaciji... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Ridah vas je blo miljon :P  najbolj se je svetil Maus, srečala (oz. registrirala) še Damija, pa mislim da Sharpninjo - nekje pred Postojno in za nazaj na Ridah Prebačevko če se ne motim?

ne nisem bila jst....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zgleda, da se spet nism nč vozu... k me nben ni vidu.....

 

Se bom mogu popravt....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 zakaj si šou potem takoj na ride ga zažgat? ;)

dnar mora krožit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Ridah vas je blo miljon :P  najbolj se je svetil Maus, srečala (oz. registrirala) še Damija, pa mislim da Sharpninjo - nekje pred Postojno in za nazaj na Ridah Prebačevko če se ne motim?

pa sj sm skor z mopeda padu k sm ti tok mahu...:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 9 30 - na cesti od Godoviča proti Kalcam - nasproti po mojem pasu mi je pripeljal črn Kawasaki (vsaj mislim da je

bil Kawasaki). Če se spoznaš tukaj, vedi da sem ti j.... vse po spisku.

Še dobro, da nisem imel velike brzine in sem se držal skrajno desno, če ne ne vem kaj bi blo...

js tut pravm, če vidš črn kawasaki, se umakni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto motozajebant na Pivu&Cvetju? Gledam malo vtise iz voženj in vidim da imaš enako berikov črn kombinezon, tcx škornje in Fazer., kot tisti v Laškem, razen če imaš dvojčka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tut pravm, če vidš črn kawasaki, se umakni :P

 

se umakni, nato pa pred prvim počivališčem prehiti in z vsemi 4smerniki nakaži da plačaš kafe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto motozajebant na Pivu&Cvetju? Gledam malo vtise iz voženj in vidim da imaš enako berikov črn kombinezon, tcx škornje in Fazer., kot tisti v Laškem, razen če imaš dvojčka :)

Je bil cvetoč od piva ja, sam ne v Laškem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto motozajebant na Pivu&Cvetju? Gledam malo vtise iz voženj in vidim da imaš enako berikov črn kombinezon, tcx škornje in Fazer., kot tisti v Laškem, razen če imaš dvojčka :)

:grrr   na mojem piše MGP... MaGnet za Pičke   :lol1:  :lol1:

 

Je bil cvetoč od piva ja, sam ne v Laškem.

 

ja... mi je skor cvetača pognala  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!