Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

ti si bla včeraj, a ne da si bla.. bla, bla... sem te videl, ko si se veselo čez volan smehljala in mahala... sem v ulici ustavil, pa si kar odpeljala... nič kavice in čajčka... :( drugič pa ja, a ne da ja.... :grim :)

definitivno ... :kva2:

mah sem mislila da se ti hudo mudi k svoji ta dragi ... :wub: ... zato sem samo vihravo pomahala in se elegantno umaknila proti domov ... :whistle:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

symru dans okol pol enajstih mim dvora na kongresnem :?

peš al z mutorjam? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rumen speed triple na večni :?

Sounds like Dave.

Pa kje vidite vse te motorje, ko se pa jaz vozim na siht pa domov, pa nobenga motorista videti na nasprotni strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes 2motorista pri kozini, pri odcepu za klanec, sta šla u smeri proti lj, mislim da je biu eden od motorjev triumph, nnism pa 100%, to je blo okrog 12 ure?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

symru dans okol pol enajstih mim dvora na kongresnem :?

mislim, da ne. Po čem si me 'prepoznal'?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes 2motorista pri kozini, pri odcepu za klanec, sta šla u smeri proti lj, mislim da je biu eden od motorjev triumph, nnism pa 100%, to je blo okrog 12 ure?

to je VPRAŠANJE , a si bil ti , ne pa kdo je šel po celovški peš ....

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sounds like Dave.

Pa kje vidite vse te motorje, ko se pa jaz vozim na siht pa domov, pa nobenga motorista videti na nasprotni strani.

Pomoje da ne, k dave ma neke dodatne plastike gor :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v SOBOTO 4.3. ob 11:00 -> Modro siv metalic Fazer s črnim topcase-om skozi Sp. Polskavo.

Vožnja pa kulturna, po omejitvi :OK:

Kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v SOBOTO 4.3. ob 11:00 -> Modro siv metalic Fazer s črnim topcase-om skozi Sp. Polskavo.

Vožnja pa kulturna, po omejitvi :OK:

Kdo od tukaj?

Sele danes videl. Je bla kulturna voznja, kot vedno na cesti v naselju ...

lp

gody

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil kdo od vas danes popoldne na Bledu, s KTM-om - modre barve, s sopotnikom :OK:

Jst sm bil tisti, ki sem najmanj debelo gledal :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kopru sem vidu pri tržnici enga tipa z yamahco xt125x, lepa stvarca, potem pa še enga s ktm sm pomoje enih 600ccm, drugače je blo ceu dan po cesti ogromno motorjev, skozi materijo je šlo vsaj 5bmw endurotov... super vreme pa so bli že usi na cesti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sele danes videl. Je bla kulturna voznja, kot vedno na cesti v naselju ...

lp

gody

Hišo imam sem proti koncu naselja (v smeri proti glavni cesti za Pragersko) in na tem delu ponavadi že pošteno navijejo :angry2: , ti si pa res kulturno peljal :beer2: - takšnih je malo, pa tukaj ne mislim samo na motoriste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 14:30 skozi Apače trije motoristi. Eden z starejšim suzukijem gsx-r, eden z jamaho r6 in še eden z čoperjem. Mogoče kdo od vas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Ilirski Bistrci dva na CBRF če se ne motim, jest sm vaju pozdravu iz TURBO mašine (Fiat Tipo bordo rdeč :P ) in voznik je odzdravu, kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Howk! :OK:

Danes, ob cca. 12.30-13.00, črno-siva tdm/fazer...

Sva se pozdravila 2x

Prvič, ko si pripeljal iz klanca Stare Gore, nato si zavill desno proti Žihlavi. Jaz sem bil v belo/rdeči odpravi s cbr.

Peljal si za mano cca. 3km ,nato sem se obrnil & peljal domov...torej, tu 2 pozdrav :OK:

KDO OD TU? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater dons sem srečal veliko motoristov skoraj toliko kot sredi poletja :OK: sam kaj ko sem jaz bil v avtu :cry:. Ampak upam da bom jaz jutr sedel na makini in da otvorim sezono 2006, tako da če se boste kaj nahajali v zgornji savinjski okol 14ih prosim če se umaknete s ceste :kva2: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons... en črn KTM (se mi zdi) v Tacnu pod Šmarno goro okol 12h :D

okol 2h popoudan na Celovški en črn Z750 zavijov proti Šentvidu.

(jst sm biu pa z mojim modrim daelimčkom) :OK:

Kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!