Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

To tudi mene zanima...

@igorkr na omw sem se prpelu z sopotnico na črni fz6 si pa sedeu pri govorilnici in se pol presedu......

 

@keiko nasproti ti pripeljau pa pomahu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne.. ni bila ona... je čisto nova in še ni na forumu... danes jo nažajfam, da se nam pridruži...   :P

 

...ti pa prav veš, a je bla al ni bla ona, ja!!!!

 

A ti bi jo pa kr žajfal!?!?!?!? :naughty:

 

Saj maš prov, veš! Saj bi jo še kdo... :whistle: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@igorkr na omw sem se prpelu z sopotnico na črni fz6 si pa sedeu pri govorilnici in se pol presedu......

 

@keiko nasproti ti pripeljau pa pomahu.....

O a vidva sta pa zraven sedela na vogalu? Zdej se spomnim kera sta bla.

 

včeri viden kruci na Rakitni? :?

Ja, hvala za kofe? Si ti plačal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O a vidva sta pa zraven sedela na vogalu? Zdej se spomnim kera sta bla.

 

Ja, hvala za kofe? Si ti plačal?

krucy tako je.......pa šli smo skori enako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki z nekim cudnim vozilom v postojni, Cartman tudi. Bina, Damy pa Mark nekje pred mejo v senci, Maus pa ridah kjepak, Kala tudi, pa ziher sem se koga pozabil. In pa "Z kompanija" na pikniku ...

 

Hola mojster,

 

kakšno čudno vozilo neki - daleč najlažji in najbolj vodljiv dvokolesnik na pumpi, primeren tudi za off-road  ;)

 

PS sam me pa noben ni hotel pozdravit, maus ni niti trznu, Keiko je šla kar mimo, živnorc se je delal da me ne pozna... :P

post-163-0-83930000-1374485342_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20. 7. ura 12.30 jest pićim tukaj pri nas na Celovški v Hoferja po fasngo, nakar mi pred semaforjem vzbudi pozornost zvok motorja, nakar vržem oko na dotični dvokolesni objekt in kar ne morem verjeti ali prav vidim, motor gixerček obarvan v nekaj pinki , nekam znan, na motorju Ona v Harlekinovi opravi z irokezo na glavi.Vidim da je šla domišlija prosto pot lahko napišem da si mi v soboto polepšala dan :OK:  :yea1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne.. ni bila ona... je čisto nova in še ni na forumu... danes jo nažajfam, da se nam pridruži...   :P

 

Uspešno žajfanje je rodilo novo registracijo.

Pozdrav vsem.

 

Kažem svojo taco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uspešno žajfanje je rodilo novo registracijo.

Pozdrav vsem.

 

Kažem svojo taco.

 

Ojla, Nuro!

Dobrodošla med nami :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer vozila za motoristko, od postojne proti divači, pred tabo je vozila policija :closedeyes: , ki je potem zavila desno :OK:

Kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sinoči ob 20:10 pred Emporiumom parkiran Suzuki GSX-R z medvedkom na zadnjem sedežu. Kdo od poznanih? Poleg tega videnih še nekaj mopedov čez dan po celi LJ. V spominu mi je ostala modra R1 na križišču Gosposvetske in Tivolske v smeri proti Šiški.

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3je motoristi na celovski, vceraj okol 18ih,v smeri proti sentvidu, sem pozdravla s skuterja in so odzdravli nazaj :D face!! :D;)

Popravljeno . Popravil BinaBana
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mb pohorje beli ducati (mislim da) pa beli mbr kombinjezon,jas z zeleno ninjo.Kdo od tukaj ?

Jst zihr nism biu, naj te ne skrbi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uspešno žajfanje je rodilo novo registracijo.

Pozdrav vsem.

 

Kažem svojo taco.

Dobrodošla v klub wliw.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns viden Kruci na OMV- ju

Pa ne da si se tok užalu . . . . .da tut za našo mizo nisi hotu usest???  :blush:

Al te je vročina dajala!??  :BUA::smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej vem da si fous. Zdel ste se mi zakljucena druzba, sej bos drugic dal za kofe :)

Stari . . . .ne da je zaključena družba . . . . to so bli motoristi iz Srbije! Zlo fajn dečki, eden od njih je un slavni mojster Boban k predeluje zise za motorje!

Nč neb blo narobe . . . . narobe pa je zdejle k se nis prsedu!  :P

Drugič boš pa ti dal za kufe . . . . .ZA KAZN, K SE NIS USEDU ZA NAŠO MIZO!  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štirje oranžni mislim da v Ključu, pa če se prav spomnim Vstrom na bencinski v Bosanskem Petrovcu, Pa še en Vstrom in RC8 na mejnem prehodu Bregana, med tem ko sem delal družbo policistom, da jim ni bilo preveč dolgčas :D Bilo še nekaj drugih ampak je malo megleno danes vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl v razdrtem skorajšno nesrečo, avtodom zapru pot dvema motoristoma. Mislim da je bla plava r1, zadaj je bil pa še en rdeč motor katerega zaradi šoka nism prepoznal. Upam da sta oba uredu, in da sta potem varno nadeljevala pot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!