Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Danes sem prehitel gs-a z LJ registrsko, med il. bistrico in jelšanami, a je kdo od tukaj?

Če je bilo med Jelšanami in Ilirsko (kontra smer) bi lahko bil ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne v Desklah na bencinski - rdeča Honda (če se ne motim - zmeda  :blush: ) z goriško registrsko, si plačeval pred mano - kdo od tu?

 

 

In Joni dopoldne na Ridah :)

Popravljeno . Popravil Keiko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sinoči je ob cca 18:30 med Bohinjsko Bistrico in Bledom mimo mene skozi ovinke ustrelilo nekaj modrega za njim pa še REPSOL Honda.

Sem že vidu oba v drevesih.... Če bi fanta (al mogoče kako dekle) rada prišla v črno kroniko, le tako naprej, sam drugih ne ogrožajta....

Srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelen triumph klasik- sta bila v dvoje ..si zavijal z roške na levo na poljansko ob cca 18.50-19h..z mojo sva se pripeljala iz smeri kliničnega vsak s svojim.. kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trebor ob 13:00 v Kamniku :?

sej da bi pa mene poklical ali sem jaz pa da ti dam za kofe pa ne ...  danes kawa kz1000 ( tak kot od sande7) v btc okol 15.30...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 11:52, na AC med PO in Razdrtim, torej v tej smeri, je Igorkr brzel domu naproti.

 

Takrat sem bil jst nekje okrog Sodražice .... 

 

Zgleda je kr neki dvojnikov na cesti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BinaBana najprej na primorski AC mimo izvoza Brezovica, čez par urc pa na Ridah sedela za sosednjo mizo :D pa en divjak z BMW je biu tut na ridah :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, nekako te nimam v spominu, razen ce si bil sluzbeno?

 

Modra Tenere, pa spodnja luč je blendala. Ti si pa verjetno otresal mravljince v levi roki ravno v trenutku srečanja :yea1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej na tenere sem najprej pomislu ja, sam mi je v spominu ostala sam ena črna oz. siva. Nima veze, bos pa drugic dal za kofe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BinaBana najprej na primorski AC mimo izvoza Brezovica, čez par urc pa na Ridah sedela za sosednjo mizo :D pa en divjak z BMW je biu tut na ridah :D

 

a sta bla vi2 ista na brezovci pa na klopcah :D se mi je zdel.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modra Tenere, pa spodnja luč je blendala. Ti si pa verjetno otresal mravljince v levi roki ravno v trenutku srečanja :yea1: .

 

aaa to si bil ti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videna Belastrela....na Grossglocknerju v nedeljo. Včeraj pa Binabana s frizerjem na ridah, pa 2 triumfatorke in spet Belatrela v Razdrtem.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videna Belastrela....na Grossglocknerju v nedeljo. Včeraj pa Binabana s frizerjem na ridah, pa 2 triumfatorke in spet Belatrela v Razdrtem.

 

Imaš stranske kufere na mopedu, pa GO tablico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!