Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Danes viden Maus, Binabana, krucamuca, Dami33, Damy, Rumeni cestak...  mah, ogromno vas je bilo  :yes:

 

ps. Dami33 Fala za kaFu  :yea1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne na relaciji Turjak-Kočevje-Fara-Dol-Črnomelj-Vinica-Kočevje-Turjak: CBF1000, CBR 600&1000, R 1&6, cel kup GSov, V-strom, Varadero vsaj 3x, Z750 vsaj 5 komadov, Monster,  Hyosung, cela armija čoperjev in še mnogo drugega :) Večina lepo pozdravila... A se kdo prepozna?? :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si včeraj popoldne v burji s sopotnico na naloženem bavarčku vijugal čez Rebrnice - lej, 100 metrov niže je stara cesta, zajahaš jo v Vipavi, na avtocesto pa spet zapelješ na Razdrtem. Bistveno manj je burji nastavljena, 50 ali 60 kmhjev bo pa po njej v takih sunkih bolj varnih. Pri tako visokem profilu znata biti veter in gravitacija jako nerodna zadeva.

rrrr 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okoli 17:45 ure v radencih..rdeča honda cbf, kawasaki ern6f.,ducati 999 ali panigali,..yamaha r1 2012 črno-rdeča in ena r1ka starejša..kdo od tukaj?? :)

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zajbant sredinca  joskotu spustu v postojni? :P pa krucy za njim?

Popravljeno . Popravil DIN
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zajbant sredinca  joskotu spustu v postojni? :P pa krucy za njim?

 

obema sem sredinca spustil  :grim

 

aja, še tintina sem videl in njegovega novega prijatelja  :yes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pet minut do sedmih zjutraj viden Biker77 ves prliman na bencinski na Lukovici, čeb mal pogledal okoli sebe, bi še dobil kafe zastonj...tako pa si vžgal testnega Trophyja in pičil dalje... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj pred 18 uro novi KTM adventure pred Mercatorjem v šiški. Si se glih pripejal. Sem moral dva kroga čez parking nardit, da sem si ga ogledal, predvsem pa moja, pravi da je zelo lep in skladen, da oblika vse pove :OK: 

Aja, pa akra lonc je biu gor - sej ne zgleda spet tako švoh, samo štima bi pa lahko bila bolj šarf 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj srečal v Travniku (Bosna ,da ne bo pomote) dva Slovenca na Tomosih Apn 4 svetlo moder in rdeč.... :OK:

Popravljeno . Popravil idelta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... včeraj v Vrsarju, starejši gospod z BMW 1600 GT, simpatično hčerkico in njenim jelenčkom, na kavici v Batani ... :yea1:

 

 

 

 

 

ps.

.... super miniaturna semiš čelada ... :OK:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vodicah pr Zadru včeraj ninja zx10r novejši letnik zelena pa eno dekle na njej Celjska registracija v družbi še ene R6 in pa še enga motorja :D Anybody?

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj na ridah ene zelena 250r, voznik v črnem kombinezonu, prot večeru pa še 250r SE. gdo od tuki? :)

 

Kdaj?

Popravljeno . Popravil nxyz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm.. Zelena okol 3-4.. Se ne spomnm.. Sm jo pa sreču že u postojni in na ridah sm 2 kroga za njo odpelu :).. če se gdo prepozna.

SE pa ko se je že začelo mračiti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!