Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

BC...danes enkrat, nevem kdaj k nism gledu na uro ampak tam okoli 12.00 je moglo bit, si se peljal po Klancu?Cronless

možno :yes:

kdo se je pa s husqvarno te450/510? vozil po škofljici?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po krasu je blo danes ogromno motoristov, js sm šou do štanjela, en mi je psoebej padu v oči, tam ko pri sežani zaviješ za novo gorico, je most pa se pelješ spodaj, js vozim za enim avtom pa rpleti en tip na suzukiju, verjetno gsx in je tako šibal da ni mogu pozdravit je sam pokimal :D kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUU dons je bil en lep dan :OK: :OK: :OK: ,

Se je slučajno kdo od vas danes ob 19.47 peljal mimo cestninske postaje LJUBLJANA-ZAHOD smer rudnik ?

Kakor sem od daleč videl in slišal motorje so bili bolj športni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo s celjskega reg. območja, s Transalpko po cesti na Boć iz poljčanske smeri, včeraj popoldan. Se je lepo zahvalil, ko sem svojo štirikolesno pošast zaustavil skrajno desno. Je pa bilo videt precej motoristov na cestah.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej, če bo kdo mene srečal, nima kaj zgrešiti :OK:

Imam modro Yamaha TZR50 Valentino Rossi in srebrno čelado z modrimi rožicami in 2 dokaj velika napisa ROZI. Ni kaj zgrešiti :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je pa včeraj v Benici okrog enajstih dopoldne sončil Hondo pred bajto? :hmm:

Jose, a kej veš? :hmm:

ne bi vedel :doze: ...veš mogoče keri model je bil :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si bil ti Tc v beli petki danes v Logatcu, kaj ne da?

Bil, si bil ti na Sv srebrn + sopotnik/ca / modra oprema..... :OK: :kva2:

lohk bi ustavu, da bi si Sv-ja podrobneje ogledal.... :D , sem najprej na Kinga pomislil šele nato nate...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil, si bil ti na Sv srebrn + sopotnik/ca / modra oprema..... :OK: :kva2:

lohk bi ustavu, da bi si Sv-ja podrobneje ogledal.... :D , sem najprej na Kinga pomislil šele nato nate...

Ah kaj bi ustavlal. Sej se prej al selj vidimu na planini, pa si ga bos lahko bolje pogledal. Ce bos priden, ti bom dal se za krog ali dva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na Proseniškem iz Ljubečne na avtobusni postaji se je peljal voznik BMW R 1150 RS-če se ne motim,bil je modre barve. Snemal sem te z gsm- bil sem na postaji. Ali si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pred FRI-jem, točno okoli 13:00, mat črna VTR Firestorm.

Ali si bil ti?

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cca. 13.00. Ptujski podvoz. 2x cestak. črne barve. 1. ga dvignil na zadnji kolešček. hudo, hudo. :grim

enibadi? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... vsekakor pa ob priliki ponudim pomoč v bolj tekoči obliki. ...

Marja, si se ti pelu skoz Župančičevo okol 12h.. a ne? sem v Karaki čakal na kofe in ti mahal, da bi se ustavu, pa nisi videl... pa drugič... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čigav je motor (ta nov gsx; po mojem je tisočka), s katerim se pravkar vozijo ljubljanski frajerji v trenirkah po Vodnikovi gor in dol. Jasno, da brez čelad; kaj šele druge opreme :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čigav je motor (ta nov gsx; po mojem je tisočka), s katerim se pravkar vozijo ljubljanski frajerji v trenirkah po Vodnikovi gor in dol. Jasno, da brez čelad; kaj šele druge opreme :BUA:

here we go again ... si ziher ,da ni njihov?

over&out

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

here we go again ... si ziher ,da ni njihov?

over&out

Saj to me niti ne briga; na živce mi gre, ker se vozijo napol nagi gor in dol; v bližini je osnovna šola, polno otrok, oni pa fullllllll gassssssss :BUA: ; bi blo menda res lepo vidt nekoga, ki se z razlepleno glavo po tleh vala. In pol se še čudite, da majo motoriste za butle in ne vem kaj še vse :closedeyes:

Sicer pa, A si bil ti? :P :devil:

Popravljeno . Popravil motobaby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srebrn...Duce? (nisem ziher, sem tko manevriral, da sem se umaknu, da sem videl samo, da nima tablce... )ob 14.30 po Dolenjki... s' biu ti? :D

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jax pa kdo še na ravninci prot podpeči vneto debatiral? (pa ja, ena čudna zelena barn door plastika zdej na mojmu mopedu).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!