Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Dons okol 13.40 predstavnica ženskega spola na enmu kawasakiju, črno rdeče barve. Mahou sm ti iz duka. Kdo od tuk?

 

kje pa? kolk crno rdece barve?

 

tin tina vceri al ze dans.. sej ne vem :P u Ilirski ;) sam tebe pa res clovk ne more zgresit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa? kolk crno rdece barve?

 

tin tina vceri al ze dans.. sej ne vem :P u Ilirski ;) sam tebe pa res clovk ne more zgresit ;)

recimo iz učeraj na danes :P

tud tebe se težko spregleda veš :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keiko videna na Jadranski magistrali. Za tabo vozila od Žute Lokve do Senja. V Senju si se ustavila, midva sva ti pohupala in vozila dalje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v četrtek imel zanimivo družbo na relaciji Radenci-Ljutomer...modro bel suzuki gsxr, nisem videl sicer kakšna kubikaža, sem si pa zapomnil da je voznik imel heldovo obleko...  :?

 

kar nekajkrat sva se peljala skupaj...prvič te srečam v krožnem v radencih, nato si me dobil in vozil za mano skoraj do radarja v Hrastju-Moti...nato si se zgleda obrnil in srečala sva se v ovinkih pred Vučjo vasjo...in na koncu se srečava še pri Noršincih kjer si spet vozil za mano vse do Ljutomera in nato zavijal proti gostilni... :naughty:

 

če ga kdo pozna, ali pa če je mogoče ta oseba sama na tem forumu bi bil zelo vesel odziva  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keiko videna na Jadranski magistrali. Za tabo vozila od Žute Lokve do Senja. V Senju si se ustavila, midva sva ti pohupala in vozila dalje.

 

 

Aaa :) Se je zdel znan motor :OK: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

simpatična mariborčanka na omv postojna namenjena v dainese trgovino v kozino s svojim 250 kubičnim Sakijem -> nism vedu da take obstajajo.

potem si verjetno srečal mene :)

 in ja obstajamo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kofe pr BeliStreli, maus na ac pred Vrhniko, tako da sm šla kar za njim, na omw-ju sta me pričakala skupaj z damijem. hwala za :kavo: DAMI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bonneville black na trojanah poooznooo popoldne ..a slučajno kaj bereš tole ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem pa na Jadranki srečal, dohitel ,prehitel.... kar češ. HyperJack in njegovo klapo, Keiko in IgorKr . :OK: Če bi se zmenil se neb tokrat srečal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem pa na Jadranki srečal, dohitel ,prehitel.... kar češ. HyperJack in njegovo klapo, Keiko in IgorKr . :OK: Če bi se zmenil se neb tokrat srečal :)

 

Tastar tebe je blo vsepovsod dost! naslednjič daš za kafe, k sam tak mimo hodš, :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jami in Mia na OMV Postojna okrog 1h. Jami, našga avanturista zanima, če se podaljšek šipce spredaj kej obnese?

Hvala srčitu za kawo!  :wub:

basbas s tabolš motorjem na Nanosu... :hooray:  pa carske endurašice! Par iz Cerknice na belmu GS, a sta tukaj?

Ride pa itak hudo, da o Rumenkotu ne govorim, mi je deu naredu :P:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jami in Mia na OMV Postojna okrog 1h. Jami, našga avanturista zanima, če se podaljšek šipce spredaj kej obnese?

Hvala srčitu za kawo!  :wub:

basbas s tabolš motorjem na Nanosu... :hooray:  pa carske endurašice! Par iz Cerknice na belmu GS, a sta tukaj?

Ride pa itak hudo, da o Rumenkotu ne govorim, mi je deu naredu :P:whistle:

 

 

Deu? :D

A si mogla dirkat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rečmo, da te brzine niso ble v planu. O:-)  Že k nimam Savk da bi držale... :P

 

Sej si se ti namest savk dobr držala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ride okol 17.30 nabito polne..Sem vsem pomahala..A me je kdo vidu?? :yea1: :yea1: :yea1:

In pozdrav še enkrat vsem,ki so danes na Nanosu bili..Lušna družba.Jota in štrudl slastna (na tej višini itak ,da vse tekne).Hvala sponzorju.. :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!