Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

nepanisi :P

japasm tud tebe in to ko smo ti pobegnili pred nosom iz OMW,no pol pa isto še iz Rid.... ;) ......ja nismo bli glih družabni :P pa smo bežal :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

japasm tud tebe in to ko smo ti pobegnili pred nosom iz OMW,no pol pa isto še iz Rid.... ;) ......ja nismo bli glih družabni :P pa smo bežal :D

 

zihr so ti povedal, da sm biu dons agresiuc :krneki: ...  v Izoli dve palačinki zlomu k za šalo :P

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zihr so ti povedal, da sm biu dons agresiuc :krneki: ...  v Izoli dve palačinki zlomu k za šalo :P

Sej zato se pa nism hotu srečat s tabo,zdej bi se rad še mal vozu,ne pa da me zlomš ko šibico,pol bom mogu pa sam ležat,mogoče se kej srečamo pozimi,pol mi je pa čist vseen tud če me zlomš,sam zlom me tako da bom spomladi v top formi :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A-a. Danes sem bila na drugem koncu Slovenije, z avtom :)

 

 

Mal "rehabilitacije tazadnje pa kolen od včeraj? :P ...smo se srečal tam dol nekje okrog Starigrada ali mosta, ko si se že vračala (bila sama).

V Starigradu ob dveh popoldan srečal tudi eno slovensko kolono z enmu znanmu KTMom na čelu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Amm, ne. To sem bila  jaz  :blush:

 

ouuu sta si pa fejst podobni ^_^  se prav ti imaš belo/črn kombinezon, Keiko pa črno/bel   :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj na OMV Postojna in potem še vrh Črnega kala v elementu (mis mo glih za cesto stali), cela eskadrilja deklet na Triuphih, pa itak na začelji kolone Maus  ;)

 

 

maus se nikol noče spredi vozit... pravi, da ima od zadaj boljši razgled. :krneki:

 

drugače sva bile pa samo dve... razen če si tuki še KECa pa MARJO štel :P

 

 

js nism bla na Triumphu usi svetniki na pomoč!!!!!!!  :O  :O

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js nism bla na Triumphu usi svetniki na pomoč!!!!!!!  :O  :O

 

kateri svetnik pa kje je pa napisal da morš met mašino čez cilindre enkrat širš kot rit ?'

drugače pa včeraj na omv SF z drago pa cel kup drugih  ...no spotoma sva ugotovila , da so najboljšega bimerčka itak naredil v angliji ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pred mercator centerom v Dravljah vidu Hondo Magna-parkiral zrawn moje Kwake. Pozna mogoč kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mia in Jami v slaščičarni v Wajdušni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je :OK: .Si se moral ustavit, bi dala za rundo. :beer2: 

nism bil na mopedu (zwerino sm šetal :D), sicer sta pa ravno odhajala in sem vaju videl na daleč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism bil na mopedu (zwerino sm šetal :D), sicer sta pa ravno odhajala in sem vaju videl na daleč.

 

 

.... a se lahko tud z avtom pride kdaj v tisto moto slaščičarno ????? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!