Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

maus u lublani :)

 

sj sm skoz u lublani :P .. šu do Lohatca ... tm je kaplati začel .. na AC zaviu in šu na Zbile :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... a se lahko tud z avtom pride kdaj v tisto moto slaščičarno ????? :whistle:

Lahku, zakwaj pa ne, tut peš če hočeš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufffff, danes okoli 18h mimo Žalca proti Velenju padla ena bajkerka mimo mene.... 

Naked z rumeno ritko, pa tudi na njem ritka v flurescentno rumenočrnem kombinezonu, iz pretežno bele čelade pa črni lasje, super za videt :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj se je en z neko malo Yamahco vkljucil pri Grosupljem na avtocesto proti Lj...sem se smejal, ces lejga carja, pogledam na temperaturo pa 0 stopinj..... :kva1: Mogu pol mau :alko:  :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enguro jurja in ona na guzziju od kranja do domžal ..sva vaju z mojo prehitela iz mengša ven..kdo tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sram vas bodi!  Bil sem JAZ, kateri sem na zaprti Slovenski cesti, sredi Ljubljane sedel na klopci, katere še niso postavili in sredi dneva občudoval zvezdnato nebo!!!

Le kako je možno, da me ni, razen voznika avtobusa, kateri me je na vsak način hotel spraviti iz klopce direktno na oni svet, videl nihče?!? Motor sem moral, žal, parkirati v garaži zraven, ker me Zokitovi varnostniki niso hoteli pustiti naprej.  Temu se pa reče slovenski zeleni. Po slovenski peš, ali pa porivaj (motor, ne kaj drugega! drugače boš plačal kazen za .... Tega še v Tivoliju ne smeš več delati!!!) po Dunajski pa GASSSSAAA.  Jebiga Dunaj je v Avstriji (baje).

 

Ampak, dobr!  Še vedno mi ni jasno, kako da me nihče ni videl?  Morda zato, ker se nihče več ne sme tam peljati? MOL(ZJ) : Slovenijska c. =     1 : 0   Janko jede Metke smo pa je..ne

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 18h en duče, verjetno panigale pa Vezalka gor čez Črnomelj? Sm bil ravno visoko na slivi, bi skor dol padu, ko sm se obračal, haha.  

Kriv, drgnil Drkatija do Zadra in po Jadranki, nekaj več kot 10 ur (vožnje)  in naredil 896 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanda7  na planini okol 12h z međunožnim guralom ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridite ta konec tedna v Brda, si bomo potem pisali in risali kdo je kje bil, ali pa "ali si bil ti?" Vreme bo! Vabljeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridite ta konec tedna v Brda, si bomo potem pisali in risali kdo je kje bil, ali pa "ali si bil ti?" Vreme bo! Vabljeni.

U, ja. Jaz imam namen ta konec tedna voziti se tam okoli  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridite ta konec tedna v Brda, si bomo potem pisali in risali kdo je kje bil, ali pa "ali si bil ti?" Vreme bo! Vabljeni.

Če boš povedal točen dan in kraj, bo še kdo prišel... :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš povedal točen dan in kraj, bo še kdo prišel... :OK:

Se ve, od petka do nedelje v Vipolžah, klubski prostori MK Brda. Vsi domačini vedo kje je to in so bolj natančni kot razni GPS-ji, kar povprašajte jih, bo pa tudi označeno. Se opravičujem vsem, kateri ne veste točnih koordinat. Juhej!
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, 11.50 videna 2 motorista na kočevarki pod malim ločnikom. Prvi je biu GS za drugega nevem. Dežuje k iz škafa  :OK:

Po takem se vozita edino brata Šebenik ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... danes ob 9.30 na Tacenski cesti v Vižmarjih en heroj na RT-ju .... :OK:

 

...sicer je imel dežjaka, ampak lil je pa tko, da je men še u avto not tekl ....  :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, 11.50 videna 2 motorista na kočevarki pod malim ločnikom. Prvi je biu GS za drugega nevem. Dežuje k iz škafa  :OK:

Oba sta bila GS-a, vsaj sklepam glede na to da sem jih srecal na Blokah pol ure kasneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zelo veliko motoristov na cesti od ptuja proti lenartu in radgoni. Začuda me je par motoristov tudi pozdravilo :) .

Z enim z Aprilio Pegaso z MS tablico sva se tudi peljala skupaj od Benedikta do Radencev.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V pomurju danes več motoristov kot sem jih verjetno videl celo poletje skupaj, pa se nisem malo vozil...  :OK:

Sem mislil da ne vidim dobro. Le kje ste bili ko je bilo topleje?  :eek:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa začnimo,

 

zjutraj ko sem se še zbujal s psom na sprehodu, sem v Štepancu na Petrolu vidu par na Aprilli? Kdo od tukaj?

 

Od Viča do Postojne (okoli 14:30) vozu za eno R6ko, kdo od tukaj? 

 

Drgač pa, Maus, Krucymucy, Zivnorc, Kmet2, Dami34, Pik1, Kmetica2, Keiko, DIN, MihaGS,....  vidu sm vs... vse :P


V pomurju danes več motoristov kot sem jih verjetno videl celo poletje skupaj, pa se nisem malo vozil...  :OK:

Sem mislil da ne vidim dobro. Le kje ste bili ko je bilo topleje?  :eek:

 

to so rusi... za njih je pri nas poletje  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sm vidu mausa v viki burgerju ;)

 

za kavo nisi dau :P

 

No pa začnimo,

 

zjutraj ko sem se še zbujal s psom na sprehodu, sem v Štepancu na Petrolu vidu par na Aprilli? Kdo od tukaj?

 

Od Viča do Postojne (okoli 14:30) vozu za eno R6ko, kdo od tukaj? 

 

Drgač pa, Maus, Krucymucy, Zivnorc, Kmet2, Dami34, Pik1, Kmetica2, Keiko, DIN, MihaGS,....  vidu sm vs... vse :P

 

to so rusi... za njih je pri nas poletje  :grim

 

 ti tut ne :P

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa začnimo,

 

zjutraj ko sem se še zbujal s psom na sprehodu, sem v Štepancu na Petrolu vidu par na Aprilli? Kdo od tukaj?

 

Od Viča do Postojne (okoli 14:30) vozu za eno R6ko, kdo od tukaj? 

 

Drgač pa, Maus, Krucymucy, Zivnorc, Kmet2, Dami34, Pik1, Kmetica2, Keiko, DIN, MihaGS,....  vidu sm vs... vse :P

 

to so rusi... za njih je pri nas poletje  

potem pa zgleda da so pokradli kar nekaj slovenskih registrskih tablic če so rusi  :lol1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!