Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Marja, si se ti pelu skoz Župančičevo okol 12h.. a ne? sem v Karaki čakal na kofe in ti mahal, da bi se ustavu, pa nisi videl... pa drugič... :yes:

Jap, ker tam stanujem in sem šel glih na furo. Se mi je zdel trike znan. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV, a si bil ti :whistle: na Vrhniškem klancu( proti Logatcu) cca ob 14:30h

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons vidu velik motoristov, ob 18:30, al pa mal prej vidu motorista na črnem Z750 na Dobrovi, pol velik motorsjov parkeranih pred gostilno na Brezjah (pri Horjulu), ostalih si pa nism zapomnu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jax pa kdo še na ravninci prot podpeči vneto debatiral? (pa ja, ena čudna zelena barn door plastika zdej na mojmu mopedu).

LP

Jap :grim Zraven mene je bil še brat... Sva ravno testirala nekaj O:-)

Moped si pa očitno res nekaj spremenil, ker jaz te sploh nisem prepoznal :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm se spomnu... nekdo na Podsmreki (pri cvetičarni ROTAR) z črnim ER6 brez registrske :hmm:

kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z črnim ER6 brez registrske :hmm:

kdo od tle?

Ma kaj se ti hecaš Motosvetovci se ne vozimo brez registracij in vsi vozimo po predpisih :lol1: :grim

:devil: :krneki: :whistle:

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Brezovci proti paviljonu en kawasaki ZZR600 rdeče barve, na kačjih ridah nekdo z srebrnim ER6 in nekdo s KTM lc4 adventure.

kkšn motomarsovc?

drugač pa na cesti še veliko motoristov, sam si nism vseh zapomnu :rolleyes:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC a sva se midva srečala mal prej :hmm: ? Jaz sem se pelala proti Logatcu ti pa proti Vrhniki okrog 13 ure

jp... :grim

se mi je ful mudilo v Lj. tako da nisem imel časa bolj podrobno in spoštovano pozdravit najino srečanje.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to me niti ne briga; na živce mi gre, ker se vozijo napol nagi gor in dol; v bližini je osnovna šola, polno otrok, oni pa fullllllll gassssssss :BUA: ; bi blo menda res lepo vidt nekoga, ki se z razlepleno glavo po tleh vala. In pol se še čudite, da majo motoriste za butle in ne vem kaj še vse :closedeyes:

Sicer pa, A si bil ti? :P :devil:

ne, jaz mimo šole vozim brez čelade in stoje na sedežu ...;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj sem srečal 2 motorja moje znamke:OK: SUZUKI V-strom

V Soboto v Tohinnski dolini :) V Nedeljo pa v Horjulu :)

Mogoče gdo izmed vas :? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okoli 11:00 z suzuki v-strom -om v moto centru jeršin v novem mestu z ljubljansko registracijo

kdo od vas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Včeri kr neki motoristov sreču na poti v LJ po Zasavju ob cca 12.00-13.00, TDM, V-Strom, BMW GS,... pa še par jih je blo, se kdo prepozna??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV, a si bil ti :whistle: na Vrhniškem klancu( proti Logatcu) cca ob 14:30h

Jap! A si bil ti v službenem avtu? Pa en čelavko za volanom?

Sem šibal tisti dan drugič na primorski konc. V Kazlje mal glinaste golobe plašit.

dons vidu velik motoristov, ob 18:30, al pa mal prej vidu motorista na črnem Z750 na Dobrovi, pol velik motorsjov parkeranih pred gostilno na Brezjah (pri Horjulu), ostalih si pa nism zapomnu :D

To ni v/na Brezju, ampak v Zaklancu. In tisto niso motoristi. So cafe racerji! :devil: Od šanka do šanka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šibal tisti dan drugič na primorski konc. V Kazlje mal glinaste golobe plašit.

Vidim, da tudi v mojem kraju plašiš, (Kazlje)čeprav se še ne poznava. Verjetno pa poznaš kaj mojih sovaščanov - nas ni veliko. Pa se kdaj oglasi na PM bomo še kakšno rekli.

Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni v/na Brezju, ampak v Zaklancu. In tisto niso motoristi. So cafe racerji! :devil: Od šanka do šanka!

Še en popravek ni ne v Brezjih ne v Zaklancu ampak v Podolnici.

Kar se pa cafe racerjev tiče pa mislim da če greš po 350 km dolgi furi ne pivo si že cafe racer?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV zdej mi je užgalo,da si bil ti nekak se mi ni klapalo z motorjem,pa sem zdej vidla da maš novo mašino

:grim ,uglavno srečala sva se v soboto dopoldne tam mal pred 10uro na Vrhniki,ma sem te vsen prepoznala po postavi in čeladi,tud če maš drug motor :D s katerim ti želim srečno in varno vožnjo da o užitkih sploh ne govorim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni v/na Brezju, ampak v Zaklancu. In tisto niso motoristi. So cafe racerji! :devil: Od šanka do šanka!

Še en popravek ni ne v Brezjih ne v Zaklancu ampak v Podolnici.

Se oproščam za napako :D Bo treba jet enkrt tja na :beer1: da si bom lažje zapomnu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm,a si se ti včeraj peljal čez Trojane smer Celje (pozno popoldne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV spet ti danes točno 17:15 pred vrhniko tam na unih tlakovcih smo se srečali,sam sem zadi čičala pa me verjetn nis porajtov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na vrhu rid en srebrn zzr 250? .... mogoce kir od tuki :hmm:

GrCar,mas na čeladi črno ikokezi napopan in si pri paviljonu zavijal proti Rotarju pol sm biu jst tist z ZZR-jam. Aja pa ni 600 je 250 :grim . LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na vrhu rid en srebrn zzr 250? .... mogoce kir od tuki :hmm:

GrCar,mas na čeladi črno ikokezi napopan in si pri paviljonu zavijal proti Rotarju pol sm biu jst tist z ZZR-jam. Aja pa ni 600 je 250 :grim . LP

ja to sm biu pa jst... sorry za pomoto, sam ma kr močn glas, al se mi je pa sam zarad navala adrenalina po prvi večji furci letos pa po takem lepem sončku... tko zdel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!