Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Bizi a s bil ti mal pred Kozino al ja, prvi v kardelu ;) , mal za Divačo pa en na tuni...pa eden je že v temi vozil za nama od Rid do Logatca, na krožnem zavil za AC, midva pa naprej proti centru,si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pa eden je že v temi vozil za nama od Rid do Logatca, na krožnem zavil za AC, midva pa naprej proti centru,si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...princeska Bmwriderka že navsezgodaj v Logatcu .... ????  :eek: :eek: :eek:

 

in  Jami 65 in Mia nekje opoldne na Plominu ...  :yea1:

 

... pa še miljon drugih, vsepovsod ... :kva2:

 

 

 

ps.

... pozdravljal sem pa tud skuteriste ... :krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pa eden je že v temi vozil za nama od Rid do Logatca, na krožnem zavil za AC, midva pa naprej proti centru,si bil ti?

V krožnem sem še potrobil za adijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...princeska Bmwriderka že navsezgodaj v Logatcu .... ????  :eek: :eek: :eek:

 

 

 

 

Ja,pa ti tudi!! :) :) :) Če bi poklical,bi tudi kej več izvedel.. :P

 

Bemwerajderka je popoldne stiskala zobe mimo odcepa za Manče.

 

 

Jp, Zeblo me je!!

 

A pa smo te našl, včer je blo že tko temno, da razn dve luči za sabo nism nč vidla, trobljenje za adijo sem tud slišala, sm predn jz v temi prtipam do stikala je že vse mem :P.

BMWrajderka je pa okol 14ih na pumpi v Postojni GSM signal lovila ;)

 

 

Mislim,da je blo bl okol 15. Je blo treba sporočt,da zamujam..Kje  in katera si bila pa  ti? Za eno mizo sem namreč videla sedet dve motoristki in ena deklca z dolgimi laski je ravno motor osedlala,ampak nisem časa mela,da bi bila malo bolj pozorna...

 

Drgač pa en kup motoristov tudi na ridah,sem vsem pomahala,pozdrav vsem na OMVju v Postojni..Ni blo časa nit za kufe spit.In ,ko se naslednjič ustavim (ne povem kdaj) častim kavo tistemu,ki mi bo prisedel/a.

 

Drgač pa včeraj zvozila lušne terene od Vrhnike do Cerknice in po Rakeku ter nazaj do Borovnice..Ne me vprašat točno kje,vem samo da je blo lušno,lepi makadami in relacijsko kar številni, čudovite jesenske barve ,nikjer žive duše,razen mehanizacije,ki je drva pripravljala in seveda fajn ženska družba. M hvala za lušno turo in fajn družbo. Naslednič te povabim v moje konce..Upam ,da naju sneg ne prehiti.. ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa včeraj zvozila lušne terene od Vrhnike do Cerknice in po Rakeku ter nazaj do Borovnice..Ne me vprašat točno kje,vem samo da je blo lušno,lepi makadami in relacijsko kar številni, čudovite jesenske barve ,nikjer žive duše,razen mehanizacije,ki je drva pripravljala in seveda fajn ženska družba. M hvala za lušno turo in fajn družbo. Naslednič te povabim v moje konce..Upam ,da naju sneg ne prehiti.. ;) ;)

 Ja, res je bilo fajn. Kot bi se skozi kičasto jesensko razglednico peljali. Držim pesti, da sneg in tahud mraz še malo počakata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,pa ti tudi!! :) :) :) Če bi poklical,bi tudi kej več izvedel.. :P

 

 

 

Jp, Zeblo me je!!

 

 

 

Mislim,da je blo bl okol 15. Je blo treba sporočt,da zamujam..Kje  in katera si bila pa  ti? Za eno mizo sem namreč videla sedet dve motoristki in ena deklca z dolgimi laski je ravno motor osedlala,ampak nisem časa mela,da bi bila malo bolj pozorna...

 

Drgač pa en kup motoristov tudi na ridah,sem vsem pomahala,pozdrav vsem na OMVju v Postojni..Ni blo časa nit za kufe spit.In ,ko se naslednjič ustavim (ne povem kdaj) častim kavo tistemu,ki mi bo prisedel/a.

 

Drgač pa včeraj zvozila lušne terene od Vrhnike do Cerknice in po Rakeku ter nazaj do Borovnice..Ne me vprašat točno kje,vem samo da je blo lušno,lepi makadami in relacijsko kar številni, čudovite jesenske barve ,nikjer žive duše,razen mehanizacije,ki je drva pripravljala in seveda fajn ženska družba. M hvala za lušno turo in fajn družbo. Naslednič te povabim v moje konce..Upam ,da naju sneg ne prehiti.. ;) ;)

 Sem se samo brez postanka mimo peljala, sam sem mela čas okol zijat, pa si bla najbl opazna k si bl na samem stala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, v soboto okoli 10h na Petrolu pri Šoferski-Otočec temna (črna ali siva) novejša Honda Transalp, kdo od tukaj?

Popravljeno . Popravil strajnarR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vseeno pa rad vem če so kje policaji na preži, da prešaltam v 6 prestavo in dam obrate na minimum, in se mim njih odplazim z čim manj hrupa ki ga ne povzročajo moji homologirani izpuhi :lol:

 

Tko da naslednjič kofi na moj račun :beer2:

 

Same here m8  :blush:

 

Sem letos že dvakrat rekel, da bo zadnja fura, pa se zna zgodit, da se bom glede na vremensko spet postavil na laž, tako da bo še prilika za kave.  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto okrog 17.00 videna rdeča honda cbr 600 v smeri proti Vučji vasi...polagal ovinke kot zmešan, pa me je še vedno uspel pozdravit  :OK:

kdo od tukaj?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaaaaaaa aaaam ups :D drugič pa trob k zmešan pa mogoč opazm :P morm izkoristit vsako ravninco za prehitevanje ker drugač ne gre....je motor prepočasn ;)

 

Hehe...ja sm meu kr cajt si ogledat moped k si šla mem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dnes okrog 13.30 viden čren Kawasaki Z750 pa še eden zanijm sm nisem dobro videl kater motor na cesti med Črnomeljem in Metliko kdo od tle?? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe...ja sm meu kr cajt si ogledat moped k si šla mem :D

jst se zato tko pelem da me majo vsi čas pogledat hahahahahahahahahaha hec hec :D sej čaki da kupm kej močnejšega bo pa sam vetrčk zapihu me pa nuben nau vidu :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ti mahu v petek da pejd na kofe, ker je maus castil, pa si sam skomignila z rameni :P

vem sam nisem upala it do postojne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes vas kar nekaj videl relacija mb ptuj... Ob 16.30 v miklavžu dva, pa potem pri bencinski mal nizje po cesti dva... Enega pa z nakedom na pohorju (črne barve) mislim da bla ura14:30 ...se kdo najde tu? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto okrog 17.00 videna rdeča honda cbr 600 v smeri proti Vučji vasi...polagal ovinke kot zmešan, pa me je še vedno uspel pozdravit  :OK:

kdo od tukaj?? :hmm:

ziher je peroo bil..sam nisem ziher  :grrr  :hmm:

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bizi a s bil ti mal pred Kozino al ja, prvi v kardelu ;) , mal za Divačo pa en na tuni...pa eden je že v temi vozil za nama od Rid do Logatca, na krožnem zavil za AC, midva pa naprej proti centru,si bil ti?

 

Ha bil ja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Trzinu večkrat opažen thumper :)

 

a čudn ... sam zadnje čase manjkrat z mopedom k zjutrej tamalo vozm na predure....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Pa en zelo umirjen gospod srednjih let z ženo na kokakoli na OMV? Živnnorc :grim

:blush:

 

... zakaj se nisi obdregnil....pa bi ti častil kokakolo... k palčal je itak Maus...  :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tema "A si biu ti", ne pa kdo je kawo plaču :glare:

 

protestiram :krneki:

 

zmeri praum... ne povedat, da sm plaču ... se mi bo znižal rejting in mi ne bo noben več plačevau :cry:

 

v soboto je bilo pa veliko motoristov (m/ž) na cesti .. vseh si nism zapomnu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!