Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Damiju najbol zamerm k sam obracat hot na omw, namest dab kak kofi placu, mihags tud pozdravt ne zna vec, sevede ce je mov pa hmmm skuterasa za druzbo....... pa se nekej........ :).. mene nben vidu, ker me ni blo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidu Zivganorca spet :kva1:

 

Jaz tudi. Hotel se je skriti v Opelico, samo ga je moje oko sokolovo ugledalo med vsem tistim plehom ob cesti  :grim .

 

 

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damiju najbol zamerm k sam obracat hot na omw, namest dab kak kofi placu, mihags tud pozdravt ne zna vec, sevede ce je mov pa hmmm skuterasa za druzbo....... pa se nekej........ :).. mene nben vidu, ker me ni blo :)

Če si ti ob steni za mizo sedel...sem te pozdravil, na kavico pa nisi povabil. Če bi jaz vedel kdo si, bi ti takoj za kufe dal, seveda če se družiš tudi z lastniki sesalcev :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar se ne vozm so so začeli bmflarji pa scooteraši družt,čudna so pota gospodova :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar se ne vozm so so začeli bmflarji pa scooteraši družt,čudna so pota gospodova :P

to je lavoro di diavolo ...že dolg časa opozarjam na to ...izdajauci pa to..  :cry:

drugač pa priporočam tistim , ki ne morejo odzdravit pri nižjih temperaturah sredi taravnih ovinkov : :

al naj se vozjo bolj počas al pa nej se vozjo sam polet da ne bojo tko krčevito presrano držal tistih rogov od balance ...

če pa ne morte roke dobit dol z balance se pa vedo rešitve :

tople rokavice

zaščitni mufi .......

za pussyije : gretje ročk  :P

 

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je lavoro di diavolo ...že dolg časa opozarjam na to ...izdajauci pa to.. :cry:

 

res je .. ista kasta :P

 

thrumperja sem pa skoz srećavu :P .. a si biu ti :? ...

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damiju najbol zamerm k sam obracat hot na omw, namest dab kak kofi placu, mihags tud pozdravt ne zna vec, sevede ce je mov pa hmmm skuterasa za druzbo....... pa se nekej........ :).. mene nben vidu, ker me ni blo :)

zeblo me je, pa sm se sam pofočku :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je .. ista kasta :P

 

thrumperja sem pa skoz srećavu :P .. a si biu ti :? ...

 

:krneki:

naum komentiru k zadne cajte spljoh več ne vem na kero foro hočš folk nategnt za upis u črno knigo...  :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naum komentiru k zadne cajte spljoh več ne vem na kero foro hočš folk nategnt za upis u črno knigo...  :lol:

 

:lol1: .. če si biu .. upisan :krneki: ... če nisi biu .. upisan :krneki: ... ni fore ... upisan si v vsakem primeru :kva2:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sestre so samski :)

a pol se sam mal okol gonjo al kaj ? poglej mal na fb pa nehi s temi sestraki smetit ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je lavoro di diavolo ...že dolg časa opozarjam na to ...izdajauci pa to..  :cry:

drugač pa priporočam tistim , ki ne morejo odzdravit pri nižjih temperaturah sredi taravnih ovinkov : :

al naj se vozjo bolj počas al pa nej se vozjo sam polet da ne bojo tko krčevito presrano držal tistih rogov od balance ...

če pa ne morte roke dobit dol z balance se pa vedo rešitve :

tople rokavice

zaščitni mufi .......

za pussyije : gretje ročk  :P

Sliki se! :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sliki se! :dry:

eh brez veze se slikat pa hvalt ... jst sm se učer na ridah na čik ustavil da sem malce roke shladil ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh brez veze se slikat pa hvalt ... jst sm se učer na ridah na čik ustavil da sem malce roke shladil ..

 

to sm vidu ja .. ampak mi ni jasn, zakaj si imel nos čist rdeč :? ... od vročine?  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm vidu ja .. ampak mi ni jasn, zakaj si imel nos čist rdeč :? ... od vročine?   :P

od sobote ..še ni spustu alko ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...en me je hotu z avtobusom zbit včeraj na zaloški ob ene 5ih popoldne.....

... kdo od tuki  :D

 

Slabi brisalci so na busu, pa bi se mi samo šajba zasvinjala, ko bi poskušal drobovino dol pobrisat, zato sem te milostno :smoke:  pustil tam kjer si bil  :grim .

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videna srnica z nadimkom Pajkica na IMR :D..........pa OsaRider tud .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!