Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Se mi je zdel da si bil ti :yes:

Naredil prvih 84km. Agregat mi je poznan, DDC pa je popolnoma drug svet. Stalno sem imel občutek, da je motor premehko nastavljen, ker luknje in neravnine tako lepo pobira.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj ob 14.00 srečal motorista na oranžnem motorju pri evroparku v mb :D kdo od tuki? :P ... nisem pa vido marke motorja ker sem gledal v drugo stran in me je moja vdarla po rami :D in mi pokazala prek ceste ;) .... pa nisem vido punce na desni... pa ne motorja na levi :D 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons pa čist nobenga motorista nikjer  :glare:

Po Celju verjem, da se vsak dan vozi vsaj eden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons pa čist nobenga motorista nikjer  :glare:

 

Po Ljubljani tudi. Je pa res, da ob nenavadnih urah, tam med četrto in peto zjutraj, naprimer  :grim  :kva2: .

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče te je spoznal po tvojemu osebnemu fotografu ali dveh ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih po barvi, pa registrska je bla tut prava :)

sicr si pa kršu cpp... blendanje :P (ali pač??)

 

(1) Zvočne in svetlobne opozorilne znake sme voznik uporabiti le, kadar vidi nekaj črnega in nevarnega  :ninja: .  :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bil danes  na ridah Thumper z svojo suzi pa še ene par junakov sem danes srečal tam okoli, jest sem se matral  na peciklu nekje je treba začeti sezono :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumper skoz postojno prot omvju okrog 15.oo. na suzuketi.

 

na suwath -u ...  :grim

A je bil danes  na ridah Thumper z svojo suzi pa še ene par junakov sem danes srečal tam okoli, jest sem se matral  na peciklu nekje je treba začeti sezono :yea1:

ja se m je zdel da mora bit en motosvetovc k si tko zabulen gledal.... a se t je kombinezon skrču pa si moral na pecikl k maš strech cunje?  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na suwath -u ...  :grim

ja se m je zdel da mora bit en motosvetovc k si tko zabulen gledal.... a se t je kombinezon skrču pa si moral na pecikl k maš strech cunje?  :P

Ne, ne to tko mora bit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Planinskega polja do Vrhnike opazovan Suzuki GN400, letnik 81, brez ribiškh palic, rumen odsevnik, počasna vožnja (neizkušen voznik ?) - mogoče kdo od tukaj :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!