Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Nekdo s črno Firestorm, v Postojni na semaforju sva se pogledala in pozdravila, na Istrabenzu pa si odpeljal po svoje naprej. Kdo od tu?

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred kaksno urco ko sm se pelou iz straga vrha tm blizu skofje loke je skor padu mim mene tale motor.

a se kermu sana kdo je biu aja pa ze ene parkat sm ga srecov in nikoli ne pozdrav :slap: :wacko: * no za prejle ga razumem k je pripiciu k prasica, se je kr zarukal k je sou mimo :OK:

IPB Slika

ob cca 19 30 sm jaz tm okol pilotiral :grim samo naš počas voz ne trapa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob cca 19 30 sm jaz tm okol pilotiral :grim samo naš počas voz ne trapa :P

ok an enkat se zmenva dam za pjaco ok pa a si enkat ksne 2 tedna nazaj s se enmu frendam k ma tak motor biu tm okol trstenika/tenetis?

:OK: :kva2: :lol: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okrog 13.00 na ljubljanski obvoznici smer brezovica črni xjr , kdo od tukaj?

p.s. maš zelo lep motor :naughty: :OK:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok an enkat se zmenva dam za pjaco ok pa a si enkat ksne 2 tedna nazaj s se enmu frendam k ma tak motor biu tm okol trstenika/tenetis?

:OK: :kva2: :lol: .)

:grrr

:beer2: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se je včeraj kdo vozil po cesti v smeri, gornja radgona-lenart-maribor od vas??

Motoristov sem srečeval kot nevem kaj, vsi so me pozdravljali, jas pa ali sn prepozno vido, ali sem menjavo...

No če me je kdo videl z tem motorom sivo jakno in črno čelado.

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred kaksno urco ko sm se pelou iz straga vrha tm blizu skofje loke je skor padu mim mene tale motor.

a se kermu sana kdo je biu aja pa ze ene parkat sm ga srecov in nikoli ne pozdrav :slap: :wacko: * no za prejle ga razumem k je pripiciu k prasica, se je kr zarukal k je sou mimo :OK:

IPB Slika

Jst sm enga s takmu motorjam dons vidu na postaj v Dolen vas, pa še en z ninđo je biu zravn (okol 16ih) drgač sm pa dons sreču res velik motoristu, mam pa Rs50,

Popravljeno . Popravil Blink182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en popravek ni ne v Brezjih ne v Zaklancu ampak v Podolnici.

Kar se pa cafe racerjev tiče pa mislim da če greš po 350 km dolgi furi ne pivo si že cafe racer?

Ja peesda, kaj mi je pa blo, da sem Zaklanec napisal? :blink: Jebat ga, EMŠO.

Jap, ta praw biker naredi vsaj 365km na furo. Saj še mal, pa vam bo ratal. Držim pesti!! :P

Drgač ste pa včeraj spet s tistimi hudičevimi repki in rožički po cest ropotal, a ne da!? Banda Harjulska!

HHV zdej mi je užgalo,da si bil ti nekak se mi ni klapalo z motorjem,pa sem zdej vidla da maš novo mašino

:grim ,uglavno srečala sva se v soboto dopoldne tam mal pred 10uro na Vrhniki,ma sem te vsen prepoznala po postavi in čeladi,tud če maš drug motor :D s katerim ti želim srečno in varno vožnjo da o užitkih sploh ne govorim

Hvala za lepe želje, hvala!

Drgač mi je pa kar mal :blush: , ker me ti prepoznaš in poznaš, jaz pa tebe nikoli ne! Se morava za neko znamenje zment. Vrtnica med zobmi? Bo v redu? .)

Brrrm pa tudi že nekaj proti rodni primorski motorira kajne? Sam se ne spomnem kateri dan sem ga srečal, ker od četrtka pa do včeraj je bilo pa res vsega kar malo preveč. No, sem vsaj ZRX-o malo bolj spoznal. Prasica še vedno preseneča. Eh, jo bomo že ukrotili!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo en kup modelov na različnim makinah, LJ registracije, mimo Sevnice do Krškega... baje v Rogaško, kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo en kup modelov na različnim makinah, LJ registracije, mimo Sevnice do Krškega... baje v Rogaško, kdo od tu?

Jaz iz Krskega v Ljubljano...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebe bi spoznal... a ste bli še v nedelo dol v clubhousu ?

Jaz sem ob cca 12h startal nazaj. Je blo treba pospravljati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj iz Izole do Ilirske Bistrce, sm vidu novo ninđo10, novga gixerja 600ali750, novo fazerco-menda 600, pa še R1 je bla menda tanova.... Kaj vm je kr nove zverine vsi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja peesda, kaj mi je pa blo, da sem Zaklanec napisal? :blink: Jebat ga, EMŠO.

Jap, ta praw biker naredi vsaj 365km na furo. Saj še mal, pa vam bo ratal. Držim pesti!! :P

Drgač ste pa včeraj spet s tistimi hudičevimi repki in rožički po cest ropotal, a ne da!? Banda Harjulska!

a si z naših koncev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda7 a si šla danes čez Planino... ob kakih pol sedmih je blo.... pa Suzukija smo vidli.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj z rdeče-črno fireblade in sivo schuberth S1, v kavbojkah in vetrovki .... po ljubljani ... kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes nekdo s črnim kawasaki Z750 z nosilcom za kufer v Moravčah pri Gabrovki in pa nekdo s FZ6 v Spodnjem Hotiču.

Kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okol 12h na bencinski na Petrolu, par, z Africa Twin, sm še povedu kje je bančomat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En cel kup motoristov na cesti! Lepo, da se je sezona končno začela :yea1:

V oči mi je najbolj padel voznik starejšega Moto Guzzi 850 Lemans.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!