Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Mal za foro, posneto z gopro v nedeljo nekje v okolici Kobarida.

 

post-35509-0-89959200-1395154906_thumb.jpg

post-35509-0-36301500-1395154907_thumb.jpg

 

Še tista dva v modrem ;)

 

post-35509-0-88247900-1395155348_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil AndrejEling
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu vs neki danes.. Osa, Bina, Damy, Mdsr Celma ( na zbiljah).. ostale pa nevem imen.. neki vas je blo za vidt :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slisala Oso in vidla Gasperja pa Bizixxx-a (hvala :D ), pa Matejo pa Jozo, aja pa Nino ;) .. pa 4 al 5 smrkcev k so se "peljali" mimo crnega kala.. seveda po omejitvah :D

pa en par mi je sledil na poti nekje od PO do Vrhnike.. + se nekdo z CBR RR ruanzne metalik barve.. sicer barva ni lih moja prva izbira, ma je lepa CBRa..

 

u bistvu ugotavljam, da sm vas FUL vidla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slisala Oso in vidla Gasperja pa Bizixxx-a (hvala :D ), pa Matejo pa Jozo, aja pa Nino ;) .. pa 4 al 5 smrkcev k so se "peljali" mimo crnega kala.. seveda po omejitvah :D

pa en par mi je sledil na poti nekje od PO do Vrhnike.. + se nekdo z CBR RR ruanzne metalik barve.. sicer barva ni lih moja prva izbira, ma je lepa CBRa..

 

u bistvu ugotavljam, da sm vas FUL vidla in slišala   :D

:grim   :grim   :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 18.30 v smeri Malečnika: mater en idiot, a nimaš svojega pasa dovolj za vožnjo, da si sekal ovinek. Še dobro, da sem se ti umaknil, ker bi me nabasal, čeprav sem bil z avtom.

 

Še večji idiot na Automaticu A3M brez ene same luči v krožnem pri TUŠu na Pobrežju. Mislim, da se ob taki uri voziš brez ene same luči, moraš bit bolan!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 18.30 v smeri Malečnika: mater en idiot, a nimaš svojega pasa dovolj za vožnjo, da si sekal ovinek. Še dobro, da sem se ti umaknil, ker bi me nabasal, čeprav sem bil z avtom.

 

Še večji idiot na Automaticu A3M brez ene same luči v krožnem pri TUŠu na Pobrežju. Mislim, da se ob taki uri voziš brez ene same luči, moraš bit bolan!!

 

.... al pa nabit :-(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj okoli pol šestih zvečer ena mična gospodična šminkirala na sredini odcepa lj-jug par deset metrov za zaviralnim pasom v sredini ovinka... je lepo sparkirala neko staro africa twinko, si snela čelado in... predvidevam, da se sončila v prvem spomladanskem večernem soncu.  res bistra izbira lokacije. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj okoli pol šestih zvečer ena mična gospodična šminkirala na sredini odcepa lj-jug par deset metrov za zaviralnim pasom v sredini ovinka... je lepo sparkirala neko staro africa twinko, si snela čelado in... predvidevam, da se sončila v prvem spomladanskem večernem soncu.  res bistra izbira lokacije. :fredy:

Rdečelasa, dolgolasa, ornk babnica, geštel kot se šika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od BMW fahrerjev tut drucga ne moreš pričakovat. Bodi srečen, da te ni še za kavo žical :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krucy se je pa danes "vzvišeno" vozil po Postojni in nič pozdravljal :grrr .

 

Avtomobilistov ne pozdravljam :)

 

Si bil na malici?

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domina, mogoce ji je pa zmanjkalo bencina? In bi bila vesela pomoci? Ker pac stara Africa nima lucke za rezervo ;) Soncek pa ni skodil :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domina, mogoce ji je pa zmanjkalo bencina? In bi bila vesela pomoci? Ker pac stara Africa nima lucke za rezervo ;) Soncek pa ni skodil :))

Glede na to, da celoten izvoz iz avtoceste visi v dolino si skor upam stavit, da bi s stisnjeno sklopko lahko prisla do DARSovcev, ki so nekaj 10m naprej pregledovali vinjete.

Drugace mi naceloma ni problem pomagat in mislim da marsikomu drugemu tudi ne... Sploh, ko vidi lustno punco na motorju :) je pa zelo naivno pricakovat, da ti bo kdorkoli na sredini izvoza iz AC ustavil in s tem spravil se sebe ter ostale v nevarnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da. In čakal kakšnega sponzorja. 

 

Zasede pa nisel videl, videl sem samo kolege na malici v minutki :)

Glede na to, da celoten izvoz iz avtoceste visi v dolino si skor upam stavit, da bi s stisnjeno sklopko lahko prisla do DARSovcev, ki so nekaj 10m naprej pregledovali vinjete.

 

 

Evo, zdej ves zakaj je tam stala.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NN666 bom tvojmu drugič naroču naj poskrbi za poln tank :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 12:07 na Vodnikovi čez križišče s Šišensko proti obvoznici en na starejšem zelenm Kawasakiju. Kdo od tu?

 

 

LP Robert

Popravljeno . Popravil trebor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 10 ure na AC Razdrto v smeri prot Ljubljani GSXr belo moder.....ali si bila ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali sem prav videla :?

 

Ta teden v ponedeljek trebor na Bravničerjevi....

 

V sredo pik1....  blizu enga bifeja na Parmovi

 

V četrtek pa SF z najdražjo tam nekje na cesti na Brdu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!