Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

V ponedeljek, okoli 2h popoldne, Polica pri Kranju natančneje pri spodnjem krožišču zraven COO, dama, z pinki torbico na rami, na belo - rdeči sport yamahi ,  (125 ali 50 po zvoku sodeč).

 

Je morda katera s tukajle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emmm, ker sm takrat že bila na čelu kolone ;)

 

ampak prou čutla sm, da boš ti prletu s tadolgim ;)

 

Kako na čelu kolone, če si bila še sto metrov od semaforja?  :eek: Pa kampirala si čisto ob sredinski črti  :bum:

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater kaksna kolona je bila, ko smo sli na morje. Se dobro da smo bili prvi.

Pa saj nimaš traktorja ? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem ziher, ampak mislim da sem včeraj videl Thumperja na Zaloški cesti v lj? okoli 18:15?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt, preveč si klepetal, pa ni šlo vse v ram  .)  Preverjanje tlaka v pnevmatikah je pa specilana debata :grim

 

Seveda, ko sta mi pa vsak v eno uho nakladala  :kva1: . Pri dobro ogretih gumah je pa itak dobro spustiti odvečen zrak na prostost  :lol1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj nimaš traktorja ? ;)

ne, sam kozolc gre enako hitro :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okrog 14:30 ena gospodična na črnem Z750 od Vodic proti Lj po stari cesti, brezrokavnik z logotipom Moto Furije. Kera od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj nimaš traktorja ? ;)

 

Schnellpanzerja imam, ampak ...

 

ne, sam kozolc gre enako hitro :D

 

... pocasi se dalec pride.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mi je na Dolenjski cesti v Ljubljani padla dol registrska tablica z motorja. Najlepše se zahvaljujem tistemu(če bo ta oseba to prebrala, ima v dobrem pivo :OK: ), ki jo je potem postavil lepo na vidno mesto pri semaforju s Peruzzijevo cesto. Tablica je že na motorju in bo deležna tudi privijačenja :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt, preveč si klepetal, pa ni šlo vse v ram  .)  Preverjanje tlaka v pnevmatikah je pa specilana debata :grim

e zdej sm pa končno zvedel zakaj se guma napihne k jo napumpaš ...vsa fora je v pecilnem ... :P

 

Nisem ziher, ampak mislim da sem včeraj videl Thumperja na Zaloški cesti v lj? okoli 18:15?

če poveš s kerim mopedom sem bil ti lahko povem če sem bil...  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e zdej sm pa končno zvedel zakaj se guma napihne k jo napumpaš ...vsa fora je v pecilnem ... :P

 

če poveš s kerim mopedom sem bil ti lahko povem če sem bil...  :D

boni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boni?

samo malo da ne bom lagal...

najprej suwath-a v pralnico ...

potem bonija na menjavo ketne - samo do depale vasi...

pol po suwath-a v pralnico , na tehnične v trzin  ter registrirat in čez vaške domov ...

 

 

 

 

 

 

noup nism biu na zaloški....  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moder BMW R 1200 RT okoli 11.40 pred Qulandijo (Šparom) v Novi Gorici. MB registracija.

 

Kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tipu motorja, barvi in registraciji bi lahko bila moja malenkost....vendar pa si žal videl le mojega dvojnika :grrr

Zakaj dvojnika? Torej imel ga je Churchill, imel ga je Tito in kot bi dejal Kokšarov:" Takšnega dvojnika imel bom tudi jaz :kva2: :kva2: :kva2: "

In ga očitno imam! Evo, skrivnost pojasnjena - nisem bil jaz  :OK:

 

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes čez Bistrico mimo policijske po zadnji z črno belo cbrko z brutalnim zvokom in Konjiško registracijo, bil kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tipu motorja, barvi in registraciji bi lahko bila moja malenkost....vendar pa si žal videl le mojega dvojnika :grrr

Zakaj dvojnika? Torej imel ga je Churchill, imel ga je Tito in kot bi dejal Kokšarov:" Takšnega dvojnika imel bom tudi jaz :kva2: :kva2: :kva2: "

In ga očitno imam! Evo, skrivnost pojasnjena - nisem bil jaz  :OK:

 

Lp.

Če maš še Metzeler Z8 gume gor, pole je bil pa res tvoj dvojnik :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modrobel GSXR pred hotelom Vital v Dolenjskih toplicah in mim še eno 10 drugih....a ste bili mogoče vi :smoke: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modrobel GSXR pred hotelom Vital v Dolenjskih toplicah in mim še eno 10 drugih....a ste bili mogoče vi :smoke: 

No, tukaj se pa najdem...med drugimi sem namreč res tudi sam danes popoldne skozi Dolenjske toplice kruzal (okoli 16.30) :smoke: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet je velik bling bling kozolec prodal,zdej bo bling bling KTM :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ta KTM blink blink kej srečam letos na cesti, ker za enkrat vidim, se samo kmetica2 brez tebe na okrog vozi ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej veš KTM morš skoz nekaj šraufat :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!