Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Pa ta wjstro ninđo poleg bmfla. Mausa videl naprej od kozine smer koper

Dobr d maš rdečo yaomaho, drgač te še poznala neb, k si se neki na fertik posušil ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes. malo po 10. na relaciji Lj dolgi most - Vrhnika, moder športak Suzuki 600, SG registrska tablca, (skupaj smo se cjazl skoz to vrsto avtomobilo vse do vrhnike).

 

Je morda kater s tule.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce OSA na unmu parkingu nad obicajnim na ridah..?

 

pa hvala, se mi zdi, 5im motoristom z nekega MK iz cjela, da ste bli pred mano, ce ne nebi do jutr prsla iz tistga sranja na cesti, ki se mu rece GUZVA!! ceprou sm se ful z veseljem in cist neucakana usedla na motor, me je minilo ze k sm se hotla ognit jajcanju cez mesto, pa je ze na AC vse stalo, potem pa od brezovce do vrhnilke- KATASTROFA!! (sorry za mal off topic)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En s kawasaki ninjo s karbon smerniki, sva se pogovarjala v celju pri semaforju. Kdo od tu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons zjutri sem na Kajuhovi vidu Mausa, hupam, maham, al stričko nič ne vidi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons zjutri sem na Kajuhovi vidu Mausa, hupam, maham, al stričko nič ne vidi :)

 

Sej slisi tudi ne vec. To pride s starostjo, ves...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet, a si bil ti kej v Gorici? Pa ne, da si se lotil zdej švercat mercedese nazaj iz Albanije? :)

 

post-25300-0-65901700-1399109420_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tedybear na Nassfeld pass? Parkiral za XJR. Po opisu iz vtisev dnevnih voženj bi mogel biti ti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 14.00h so me dohiteli štirje motoristi na relaciji Senožeče - Postojna pa smo ga pol skupaj žgal do OMV-ja. Kdo od tu? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeri eni trije vedril na AC pumpi nekje med SB in ZG... men ste se zasmilil....še men je blo muka pr tistmu nalivu točit benz :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tedybear na Nassfeld pass? Parkiral za XJR. Po opisu iz vtisev dnevnih voženj bi mogel biti ti :)

Ej sorry..ja, jaz sem bil. :grim  :grim  :grim .....ponavadi znam skupaj spravit vsaj 2 stavka :closedeyes:  :closedeyes:   ......pozneje sem premišljeval....da sem te na MS že zasledil.  

Parkiral sem pa ob tvojem mopedu zato, ker mi je xjr ..kot klasik...zakon. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce OSA na unmu parkingu nad obicajnim na ridah..?

 

 

:grrr

Osa bil na hrvaškem!  :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeri eni trije vedril na AC pumpi nekje med SB in ZG... men ste se zasmilil....še men je blo muka pr tistmu nalivu točit benz :kva1:

Včeraj je verjetno sopotnica Gold Winga LJ premlatila svojega dragega.

V kavbojkah sta se vozila pozno popoldan v nalivu proti Zagrebu na AC. Bilo je okoli 11 stopinj.

Če bi še malo počakala na počivališču - imel sem namen vprašati, če bi šla sopotnica z nama, pa sta se žal prej odpeljala.

Cesta pa je bila takšna.

Na prehodu Brčko sem srečal dva SLO motorista, meni so šnofirili po prtljažniku, če imam alkohol in cigarete. Eden je bil Versis 650.

Malo ste se mi zasmilili, naliv pred Zagrebom je bil res nemogoč.

 

post-12625-0-10219600-1399233002_thumb.jpg

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je verjetno sopotnica Gold Winga LJ premlatila svojega dragega.

V kavbojkah sta se vozila pozno popoldan v nalivu proti Zagrebu na AC. Bilo je okoli 11 stopinj.

Če bi še malo počakala na počivališču - imel sem namen vprašati, če bi šla sopotnica z nama, pa sta se žal prej odpeljala.

Cesta pa je bila takšna.

Na prehodu Brčko sem srečal dva SLO motorista, meni so šnofirili po prtljažniku, če imam alkohol in cigarete. Eden je bil Versis 650.

Malo ste se mi zasmilili, naliv pred Zagrebom je bil res nemogoč.

 

attachicon.gifP5031582.JPG

 

Scarabeo

en tak rdeč goldwing z lučkam v vseh barvah tam na pumpi ja :OK: okol Novske nekje

nisem pa vidla premočenih  :(

 

mislim da smo se skup vozil v tistmu nalivu, res je bil grozen....

Popravljeno . Popravil pajkica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tale deklič, s kitko, od tukaj? (od Valete proti KP smo se skupaj gužvali med avti)

 

 

post-13666-0-12010600-1399238408_thumb.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tale deklič, s kitko, od tukaj? (od Valete proti KP smo se skupaj gužvali med avti)

 

Jaz pa sem vam malo naprej pobegnil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem vam malo naprej pobegnil :)

A ti imaš kitko z zeleno in roza elastiko???? :unsure:    :hmm: 

 

Nas je blo sedem (motorjev) v skupini in je treba mal pogledat tudi na tiste zadaj....pa še lizat smo šli pol v KP in bi lahko kdo ostal brez...

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

sladoleda :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti imaš kitko z zeleno in roza elastiko???? :unsure:    :hmm:

 

Nas je blo sedem (motorjev) v skupini in je treba mal pogledat tudi na tiste zadaj....pa še lizat smo šli pol v KP in bi lahko kdo ostal brez...

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

sladoleda :P

:bum:

 

oranžna elastika je bla :P

 

:blush:

 

Kar glej tako, ko si ti tukaj prehitevala, sem bil jaz že v Kopru :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bil en deklič ( :010 ) na Bledu z rdečo belo Yamaho r6 z neko številko spredaj...mogoče kšna iz foruma?? nism se je mogu nagledat :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej enkrat med 2 in 2.30 v strunjanu punca na belem motorju, kdo od tle ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeri eni trije vedril na AC pumpi nekje med SB in ZG... men ste se zasmilil....še men je blo muka pr tistmu nalivu točit benz :kva1:

To je bla pa res muka :) Na ''srečo'' sva s kolegom šla v kontra smeri - Banja luka - Zagreb. Skor do Zagreba nalivalo, pihalo, 8°C, tak da ko sva prišla v Zagreb je blo 13°C že kar ''zelo prijetnih''.

...,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!