Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Včer viden HD-Dyna v Žužemberku na ovinku, pa njegova boljša polovica z rdečim Monstrom za njim. Sem obrnu pa šel za vama, da bi dal za kufe, sam ne vem kam sta tok hitr odjadrala :closedeyes:

:blush:  zajebu, nista bla prava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domnevam da je bilo to zjutraj...dobro, oči ti še ne pešajo, sem bil ja  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa včeraj viden spider na partizanki, kak mu je italjan puščal olje, vse blo mastno do soteske :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mene pa spet ni noben vidu  :cry:

 

ah kaj se sekiras.. mene tut nikol nikjer nben ne vid.. se pol ze vprasam kje delam vse te kilometre pa praznim tanke :P;)

 

Crni ER6f z rdecimi nalepkami in crn GSXR danes zjutraj v piceriji Tomato v Starigradu...BBje blo na kufru..BinaBana?

 

jup, guilty as charged  :grim  :kva2:

 

lej k so me vidl!!  :bounce:  :drunk:

 

videna BelaStrela z dragim :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keiko tut, ampak očitno preveč fokusirana na cesto, da bi vidla fluo rmeno jakno k maha :P

 

Hehe itak (zmeda rabim en zelo očiten "signal" da registriram da je nekdo poznan :blush: ) ma vsaj pomahala sem nazaj verjetno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sta bila vidva?  :P Včeraj 12:15 od Medvod proti Mednem. 

 

 

LP Robert

post-20894-0-50677600-1400061412_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sta bila vidva?  :P Včeraj 12:15 od Medvod proti Mednem. 

 

 

LP Robert

Nein, ich habe duma u pojsla :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da je na križišču zraven mene stal motolover :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okrog 15:00 viden zelen kawasaki ninja zx6r blizu Tišine, v smeri proti Radencem  :)  mogoče je pa šel na maraton  :?  :lol:

 

Danes viden en srebrn bmw gs 800 (se mi zdi da sem videl kardan :D) pri Dionizu v Ljutomeru, potem NinjaRider04 v krožišču pri OMW-ju (in zgleda da spet ni hotel kave :bum: ), eno par divjakov ki so pripeljali iz Noršincev (črno-bela honda cbr 1000, ena bela yamaha r6 in pa črn kawasaki zx6r), en pred njimi z suzukijem rizla edition (res lep :wub: )...malo pozneje pa en revež mislim da z živo modrim kawasakijem zx6r 636 zraven policijskega kombija v Ivanjkovcih in kolega, ki ga je čakal malo naprej, je pa imel ali kawasakija 750 ali pa hondo cb1000r če se ne motim  :)

bilo vas je še več borcev proti dežju ampak vseh si pa nisem zapomnil  :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes opažen jakATV v Žlebiču, ko si peljal mimo kafiča ob glavni cesti :) Pa črn Triumph, ki je obrnil v Vel. Laščah in sva peljala skupaj do Turjaka...

Kdo od tle? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okrog 15:00 viden zelen kawasaki ninja zx6r blizu Tišine, v smeri proti Radencem  :)  mogoče je pa šel na maraton  :?  :lol:

 

Danes viden en srebrn bmw gs 800 (se mi zdi da sem videl kardan :D) pri Dionizu v Ljutomeru, potem NinjaRider04 v krožišču pri OMW-ju (in zgleda da spet ni hotel kave :bum: ), eno par divjakov ki so pripeljali iz Noršincev (črno-bela honda cbr 1000, ena bela yamaha r6 in pa črn kawasaki zx6r), en pred njimi z suzukijem rizla edition (res lep :wub: )...malo pozneje pa en revež mislim da z živo modrim kawasakijem zx6r 636 zraven policijskega kombija v Ivanjkovcih in kolega, ki ga je čakal malo naprej, je pa imel ali kawasakija 750 ali pa hondo cb1000r če se ne motim  :)

bilo vas je še več borcev proti dežju ampak vseh si pa nisem zapomnil  :D

 

Včeraj okrog 15:00 viden zelen kawasaki ninja zx6r blizu Tišine, v smeri proti Radencem  :)  mogoče je pa šel na maraton  :?  :lol:

 

Danes viden en srebrn bmw gs 800 (se mi zdi da sem videl kardan :D) pri Dionizu v Ljutomeru, potem NinjaRider04 v krožišču pri OMW-ju (in zgleda da spet ni hotel kave :bum: ), eno par divjakov ki so pripeljali iz Noršincev (črno-bela honda cbr 1000, ena bela yamaha r6 in pa črn kawasaki zx6r), en pred njimi z suzukijem rizla edition (res lep :wub: )...malo pozneje pa en revež mislim da z živo modrim kawasakijem zx6r 636 zraven policijskega kombija v Ivanjkovcih in kolega, ki ga je čakal malo naprej, je pa imel ali kawasakija 750 ali pa hondo cb1000r če se ne motim  :)

bilo vas je še več borcev proti dežju ampak vseh si pa nisem zapomnil  :D

glej naslednji vikend gremo na Kawwoo...bom držal besedo!!! :ninja: ..če pa si videl kako noro vreme je blo..nisem hotel tvegati :P...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sharp ninja v kranju danes???? mal pred 18to uro?? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sharp ninja v kranju danes???? mal pred 18to uro?? 

:ninja: , kje si pa bil, da si me zasledil, pa tko se trudm bit nevidna :grim

 

Mal pred Bledom dva na nečem črnem, prvi je bil tuono ;)

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kranju pri vodovodnem stoplu pri semaforju sem pripeljal za vama(modra yamaha modra čelada rjava jakna in kavbojke), in šel z vama malenkost naprej na triglav uredit zavarovanje motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaa zdj se pa spomnim, pa bi mal bl mahal, k smo na semaforju stal a ne ;). Mal čez 7 zjutri en z oranžnim vstromom na pumpi v Grosuplju. je bil stroj tud že navsezgodi žejen :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ene 15.10 ena bela R125 na križišču Zvezne in Šmartinke, danes pa mi je en novejši modro bel Suzuki GSXR (1000?) ob pol osmih delal družbo od Mednega do Šiške. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da Domina naprej od Brezovice, sem pozdravljal, sam ti verjetno ni blo nič jasno, kwa ti to zdej zaen maha :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dnes videna dva modro bela suzukija gsxr v laščah (Dvor-Kočevje) kdo od tle? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes opažen jakATV v Žlebiču, ko si peljal mimo kafiča ob glavni cesti :) Pa črn Triumph, ki je obrnil v Vel. Laščah in sva peljala skupaj do Turjaka...

Kdo od tle? 

 

Aha, sem opazil, da sem opazovan. :grim

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!