Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Skategrizzly bil sem za tabo, med nama sta bila 2 avta. Prepoznal sem te pa po jakni :)

 

Skategrizzly bil sem za tabo, med nama sta bila 2 avta. Prepoznal sem te pa po jakni :)

hmm..čakej mal..a se nisma mi2 enkrat na goričkem srečala?  :hmm: ..pred kakim tednom?..ti si leto proti Skakovcem jaz pa sem se malo pred Cankovo obračal? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenga sreču  oz nisem bil pozoren ker sem moral skozi čekirat da mi kje kej ne odpade aja pa dušilc mi je nekdo na črnem kalu ukradu. Tako da če slučajno dobim tistega ka ga je spizdu mu pijačo častim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak da srečaš KTM :P

KTM? Kaj pa je to?

Aja...Kmečki Turizem pri Micki :P

Mislim da sem tud "farbenblind", tako da težko zaznavam oranžno na cesti :D

Jest vidim svet v modro-beli kombinaciji ;)

P.S.

Seveda pa vse to ne pomeni, da nisi več dolžan kave! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem proti Jezerskem prehitel par - ona s čoperjem, on z nakedom (semizdi) A je kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nekdo na zeleni kawasaki ninji zx6r v belem M-Techovem kombinezonu skozi Krško. Kdo od tukaj?  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sreču dva zagrenjena letečmana v smeri proti črnem kalu sta šla recmo oddaljenost nekjej 20km. Začuda so dans vsi motoristi odzdravl le ta dva naduteža nista bla tega zmožna. Enga motrista sm si pa zlo dobr vtisnu v spomin. Ko sm se POČKU(črn kal) gor in dol si se za trenutek ustavu v spodnjem ovinku me pozdravu in šel svojo pot naprej

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Vojniku pred 20. uro viden rdeč Panigale in dve CBR1000-RR 2008+. Kdo od tle :) ?

 

Dopoldan pa CBR1000 HRC 2011 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sreču dva zagrenjena letečmana v smeri proti črnem kalu sta šla recmo oddaljenost nekjej 20km. Začuda so dans vsi motoristi odzdravl le ta dva naduteža nista bla tega zmožna. Enga motrista sm si pa zlo dobr vtisnu v spomin. Ko sm se POČKU(črn kal) gor in dol si se za trenutek ustavu v spodnjem ovinku me pozdravu in šel svojo pot naprej

 

Jaz sem "počival" po nočni.  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem "počival" po nočni.  :grim

...a ni to ful hudo za bioritem pa to.... a ne bi vi raj že kar počival, ko ste na nočni...   :D

 

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem "počival" po nočni.  :grim

Ziher?! :D Hec

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sharpninj-o pocuku za rokav :P no prou velik vs pa ni blo vidt v smeri Kr-Krk-Kr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sharpninj-o pocuku za rokav :P no prou velik vs pa ni blo vidt v smeri Kr-Krk-Kr

In ostal živ waaaaaaw hahahah....zdj boš pa lohk moj frend na fejstbuku :grim ....smo se srečal glih na meji ja, kje s pa pol uno čebelco zgubu, k si čist sam osamljen na pumpo v Postojni prbremzal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na cesti Dvor-Kočevje na ovinku pod Laščami viden oranžen Ktm se mi zdi da Adventure in malo kasneje v istem ovinku videna rumena Honda CBR 954rr 

kdo od tle??

 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dosti vas je danes blo, najbolj u spomin se mi je pa vtisnilo dekle na zelenem mislim da z750 katero sem srecal v Rižani. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl motoriste na relaciji kr-sk.loka-ziri-idarje-rakek-ride-wrhnka-lj ... vse po gentlemensko pozdravu :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

domina mogoče v kranju nekaj čez 15 ? ja pa damy v domžalah mal čez 19

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se mi je skor vikijev burger zaletu ko je maus po kolenu mim prletu;)

post-30677-0-55772900-1402167132_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil fasttrack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

domina mogoče v kranju nekaj čez 15 ? ja pa damy v domžalah mal čez 19

 

ne, ne - tak čas sem ponavadi še na "tlaki"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!