Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

... upravičena reakcija ...

... samo pazi, da te ne bo kap ali pa da ne dobiš rane na želodcu ...

(prekontrolirajEMŠOpabošvideldaimampravpress)

A od tega to pride? :blink: Jaz sem pa mislil, da mi spet regrat škoduje! .)

(SeSamDelamHudgaPress)

No, da ne bo off topic.

V soboto dopoldne na Dobrovi na bencinski črpalki sva na kratko podebatirala. Bil si s PanEvropko. Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obrita frizura :? :blink:

A ni če nečesa ni, da si brez? Ergo brez frizure?

Sicer kwa pa jest dones vem, odkar ti rektivci po luft letajo je vse drgač ko včas. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Vrhniki neumorno nekdo skoraj vsakodnevno na neki zeleno beli pošasti z zelo glasnim loncem pod visokimi obrati (da bi človek rekel... "vežite se, polećemo..." ) po Tržaški :? mimo Mantove in Tonerja...

po zvoku in obratih sodeč bi človek res rekel, da bo poletel, samo ko pogledam, pa se mi ne zdijo ravno neki hudi pospeški... :grrr

verjetno ma kje na tleh oznake, kje mora zategnt gas in se nagnt naprej... :slap:

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega modela smo mi zadnjič opazovali, ko smo bili v Mantovi(vsaj mislim) na kufetu. V eni uri se je vsaj 5 do 6 krat pripeljal mimo. Moped je pa starejši ninja6.

Aja pa še to....v nedeljo ravno pri Mantovi, par z Mille in CBR 600, na CBRi je bila motosvet nalepka, kdo od poznanih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred par minutami

med stanežičami in guncljami

ena rdeča yamaha xt 125 in rumen hyosung gt125

kdo od tu? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega modela smo mi zadnjič opazovali, ko smo bili v Mantovi(vsaj mislim) na kufetu. V eni uri se je vsaj 5 do 6 krat pripeljal mimo. Moped je pa starejši ninja6.

Aja pa še to....v nedeljo ravno pri Mantovi, par z Mille in CBR 600, na CBRi je bila motosvet nalepka, kdo od poznanih?

mi smo prejšno sredo čisto isto sedeli tam in se mu režali... tip se je prav vsaki dve minuti pripelal mimo... dela kroge.... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo prejšno sredo čisto isto sedeli tam in se mu režali... tip se je prav vsaki dve minuti pripelal mimo... dela kroge.... :slap:

Matr ste zoprni pa smotan. To je zdej IN. Pomlad je. Bebkoti lezejo iz lukenj. Pa bučne piskre so v njih pozabil. S sivo tvarino vred. :hmm: Al pa tud ne, lahk da ni kej pozabit?! In naslednja stopnja je mimohod Popkarc! Tisto bi pa bulil, a?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včer okrog 19-ih na Dobrovi, moder suzuki sv 650 z NiMoj registracijo :krneki: , na njem pa lušna plavooka punca :P ,tistga k je bil pa zraven nisem videl, ker je prehiteval kolono po desni strani(bankini) :BUA:

Popravljeno . Popravil ceso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj naredil 100 km... in to je za naslednje 3 tedne zadnja furca...

...ampak je bila pa lepa... (če izvzamem vedno več kretenov na cestah :wacko: )... iz LJ do Horjula, pa potem po obronkih Barja na Rakitno, ki je, mimogrede, presenetljivo čista in ovinki krasni, pa potem nazaj v Lj... s sopotnico... oba sva uživala... :OK: :OK: :OK:

A si bil to ti in tvoja sopotnica gor na Rakitni ob jezeru? S sivo hondo?Če ja pol se verjetno spomneš ko je nekdo brmbrumbumbum..prropotal z Virago-tom gor do brunarce.

No tisto sem bil jaz. Cesta je pa res presenetljivo čista in kul ovinki, kar prehitr se končajo. Ko bi jih blo vsaj še kakih 10 km, pa bi blo :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kadiva pa se nekdo (gsxr?) proti bledu okol pol enih ?

jp dobr opazuješ...jz pa anze1000rr sva bla...a si se slučajn spet dru iz kakšnga avta,k se mi zdi da neki sem slišal enga k se je dru iz avta :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okoli 15 ure pri Martjancih črna R6-ka :hmm: ....pol med Odranci in Beltinici srečal še Ventila :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp dobr opazuješ...jz pa anze1000rr sva bla...a si se slučajn spet dru iz kakšnga avta,k se mi zdi da neki sem slišal enga k se je dru iz avta :lol1: :lol1:

hahah :> ne ne si se prehitro mimo zapeljal :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na bledu pa nekdo s crno cbro ta novo

če je bila 600 sem bil verjetno jest. Ob ene 12:30 sem šel iz Bohinja... Ti si bil z motorjem?

Drugač pa srečal Capiromzy-ja in njegovo najdražjo v Kranju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okrog 6 ure, najprej rdeč fireblade oz 600rr na kozini na bencinski, pol ena fazer črna al plava proti kopru nekje, pa še eni 4 motoristi, prehitevali od dekanov do rižane, ste tudi mene prehiteli če je kdo od tu:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem na Rakitni ustavil z rdečim klijom zraven dveh motoristov in prašal če je kaj crknilo...

Eden od njiju se mi je zdel znan.. Sta bila s tu? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je bila 600 sem bil verjetno jest. Ob ene 12:30 sem šel iz Bohinja... Ti si bil z motorjem?

mozno. ne, jest sm kofetkal v Muzik baru :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred Koprom na Petrolu; Sanda7, Thundercat, Kađiva, pa še nekdo ki ga nisem prepoznal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred Koprom na Petrolu; Sanda7, Thundercat, Kađiva, pa še nekdo ki ga nisem prepoznal...

nisem vedu kam bi te dal... :slap: vem da sem te že vidu,sam nicka se nisem mogu spomnit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem vedu kam bi te dal... :slap: vem da sem te že vidu,sam nicka se nisem mogu spomnit :)

Naslednjič pade kofe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek, danes mal pred tretjo proti Ljubnem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pilot rdečega BMW z kufri. V križišču pri Divači si zavil levo in odbrzel proti Krasu.

Kdo od tu?

Lp Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!