Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Parkiran pa med delovnim časom v tehnološkem parku! Res je lejpi  :grim

pa zih ga ma zato tam pr kafiču da ga lohka skoz gleda ku gre na kafe :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj nekdo z rdečim Ducatijem (verjetno eden od 848, 1098, 1198) in mislim da z belo- rdečim Dainese kombinezonom okrog 16:00 čez Krško mimo hotela City. Kdo od tukaj?  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zih ga ma zato tam pr kafiču da ga lohka skoz gleda ku gre na kafe :evilgrin:

 

..in pol ga morm jst tudi ko grem na kafe al pa na serekeš, s takimi okami:  :eek: in zraven  :whistle:

Drugače je bil pa eden identičen konec tedna v Elisi parkiran.. malce potolčen  :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj proti večeru thumper z bonijem pri SFju?

ne .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mtorju zihr sreču Jurkota in Ziuganorca,  z opazovalnice pa RumengaCestaka in Gandija, popoldan pa še Gandija in RumengaCestaka. Pozdravu me je tud nekdo na RSV Mk1 tik pred najožjim ovinkom med Idrijo in Godowičam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jp.... po doooooolgem cajtu čez Rakitno, Ride do Vikija... pa nazaj.

Srečal mnogo vas...   :D:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred mano je pa skoz en črn SV1000 z akrapotom do Vikija kolenčkal, kdo od tle :?:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob cc 20.30 od tomačevga krožišča proti žalam do dunajske ceste, s twingotom "lovil" 125cc motorista. Fant se me je ustrašu pa rajš zaviu u eno stransko cesto pa pol nadeljeval dalje :D, kdo od tle mrbit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ena punca z zlato hornetko z ljubljasnko registracijo pa s krom okvirjem za tablico, kdo od tu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je bil danes okrog 10.30 z Yamaho Fazer (rdečo s celim oklepom) na Dolgem mostu - Ljubljana? Motom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek zvečer ob cca. 20h, se je na Jurčkovi v Lj mimo mene peljal en črn Triumph Bonneville. Če kdo pozna lastnika, naj se prosim javi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek zvečer ob cca. 20h, se je na Jurčkovi v Lj mimo mene peljal en črn Triumph Bonneville. Če kdo pozna lastnika, naj se prosim javi.

v ljubljani in okolici je nekaj bonnevillov ..moraš povedati kateri model je bil ... če je črn lakast t100 sem ga zadnjič videl pri maretu v depali vasi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo tu, ki hodi v Vigorja na Vič? Včeraj videna Kawasaki Ninja pa nekaj dni nazaj BMW F800GS in Yamaha Tenere... Kar nekaj motoristov tam  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha Tenere je od Hudobe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet ma res :)

 

Ti pa tudi nič ne vidiš :ninja: , ti trobim z busom :kva2: , da mi skor troblja pregori, pa vseeno ne mrdaš :bum: . Videl sem te pa pred par dnevi na semaforju pred obvoznico na Zaloški, smer Center.

 

 

Lp Robert 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa tudi nič ne vidiš :ninja: , ti trobim z busom :kva2: , da mi skor troblja pregori, pa vseeno ne mrdaš :bum: . Videl sem te pa pred par dnevi na semaforju pred obvoznico na Zaloški, smer Center.

 

 

Lp Robert 

 

Namesto da trobis povabi na kavo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto da trobis povabi na kavo :P

 

 

Kako, če ne slišiš?  :eek:  :D

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poklici po telefonu. Ce me kdo klice mi ugasne musko v celadi :P.

 

Se mi je zdelo, da si imel nekaj v ušesih, da nisi trznil  :music4:

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!