Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj okol 16.30 je za mano (sm bla v 4kolesni škatli)  od Šentjakoba do Domžal ropotal en rdeč duče, predvidevam da monsterček, na ravnini pred Domžalami se je pa mimo zagnal, mal v škarje je zgledal :P....Kdo od tu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons, okrog 5ih popoldan..

 

.

.

.

.

.

.

na AC pri Celju, iz smeri Maribora....

.

.

.

.

 

.

sicer ne vem od kod sta se vzela, ne, kaj sta jahala,

ker se je videlo približno takole...

 

...post-13666-0-98079500-1406400821_thumb.jpg,

 

 

 

vem samo to, da sta imela vodno hlajeno mašino, da se motor zihr ni pregreval in da sta na Lopati zavila z AC (ampak ne na črpalko!)

 

post-13666-0-56522600-1406401239_thumb.jpg

 

 

 

 

Kdo od tu?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sta se že posušila?

Popravljeno . Popravil kaca1
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

relacija postojna krk postojna, skor sam med piksnami. modra vara in verjetno srebrn tiger 995 pod sembijami, srebrn cbf pred doljnim zemnom, gsxr l 2000 na krku, in se nekaj ljudi na dveh motorjih en se mi je zdel cbr1000f so oblacli dezkote na cesti prot krskem mostu...malo malo motorjev na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MP3500 danes okrog 13:00 v Taksi baru Frč v Iljaševcih mogoče?  :)

 

 

Tam samo enduroti pa krosarji grejo, teko je blata :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam samo enduroti pa krosarji grejo, teko je blata :))

haha mogoče, ampak danes sem videl en Piaggio tricikel tam  .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred petimi minutami videna ena lepa XJ6N črno-modre barve pred gostilno Bolero v Naklem pri Kranju.

Kdo s tukajle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 18 se pelem iz goplice dol pa dohitim dva matorista, spedn je mel ce tablco in florestenčno čelado, zadnji ali zadnja pa florestenčn jopič in lj tablce, se pelem za njima do lavam,aunda ter po avtriji naprej. Na klrožišču pred pliberkom sta zavila desno proti Volkemarktu, jaz pa čez Pliberk, kdo od tuki? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz in oče sva bila. Sva šla še čez Pavličevo domov pa je blo glih od Železne Kaple do Logarske mokro :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi vaju še dle zasledval, sm sm biu tk skalkuliran, da pridem lih do veleja do omv-ja :D. Jaz pa danes šel čez kaplo železno, pa je tud blo fulj mokro, tk da jutr peremo ob 05:30, da gremo se še pol km pelet :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo od tukaj včeraj zvečer v centru Novi Vinodolski parkirana pred slaščičarno ena kwaka za bmw.

.... učeri nisem nobenga vidu .... :(

.

ps.

.... zjutri še sebe u špeglu nisem spoznal .... :( :( :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na relaciji Domžale - Ankaran - Debeli Rtič - Ankaran - Domžale opaženih mnogooo motoristov. 

 

Na Drenovem griču hvala motoristu, ki je opozoril na radarsko zasedbo.. :OK:

 

V okolici Kozine prometniki zasegli KTM-a, glih nalagal na vleko.. Mogoče kdo ve kaj blo?

 

in pa hvala modelu na modri R1, ki je kot prvi v koloni držal kar lep tempo za nazaj od obale do Ljubljane..Smo pobegnili nevihti zadnji trenutek...imel pa je MS tablice :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes se je vozila za mano ena siva Honda (pomojem) ob 14.45 na relaciji iz Postaje do potrovega brda kjer se je tudi ustavla pri bifeju, kranjska registracija.

kdo s tukajle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena dečva na angleškem zlatem polizdelku mahala učer u Hruševju. Ali si bila ti :winkiss:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena dečva na angleškem zlatem polizdelku mahala učer u Hruševju. Ali si bila ti :winkiss:

ne vem, ne vem ce sm bla jst :P

smo imeli namen it do kafeta, ampak je bil povsod dez. tko da nismo niti praha z mopedov dol spihali.

sm vas pa hitro vidla da ste vi trije, zato pa sm vam pol ful mahala. sicer cim je kak sotrpin mu ful pomaham, da ve da ni sam v svoji nesreči :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!