Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Ena rumena aprillia proti veceru pred gostilno Mirje na Trzaski. Je grmelo ob prihodu in odhodu :-)

pikolo okrog 18h skozi podnanos?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu Pika in Damija v kafani Plužine.......mogoče?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajkica vcer zvecer in dns zjutri v enem malem mestu v Dalmaciji ;)....hvala za najboljsejsi zajtrk,se bova oddolzila s cukrom k prdrsamo nazaj domov ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... vidu dva diwjaka na Durmitorju ... en z oranžnim holcerskim krampom in en s študentsko nindžo ... :) :) :)

.... kdo od tuki mogoče ??? :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HyperJack učeraj po obali in zvečer po Kopru ?

 

Še nisem bil v svoji karieri z motorjem na slovenskem morju, dvomim da tudi kdaj bom :D, predaleč :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajkica vcer zvecer in dns zjutri v enem malem mestu v Dalmaciji ;)....hvala za najboljsejsi zajtrk,se bova oddolzila s cukrom k prdrsamo nazaj domov ;).

:010  cukr :010  cukr :010 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerej nekaj čez 18 se pelem čez Črno na K.  :grim in po nekaj časa dohitim en par na čoperju, ker se mi zdel da je čist mal prepočas za moj tempo, se odločim naprej, kar tud nardim. Se mi pa zdi, da ko sem jih dohitel, da sta kar malo povečala tempo :D. No in gremo proti Slemenu, kjer jih malo pod vrhom spustim naprej, ker se jih kar nekako nisem mogu otrest- mam prevelko tremo če je kdo zadaj, zato ga še bl serjem  :grim. No in tako sta odpeketala naprej .... čez nekaj časa pa sem bil spet za vama, ker je bil pred vama avto, in tako sem se vaju potem kar en čas držal kot cek :D, kjer sem malo pred Zavodnjo zavil do sodelavca. Ja kaj je za rečt, fajn se je blo pelem, ker sem mel spremljavo spredej, ker takrat se bolje pelem kot če sem sam :grim. Hvala za vožnjo ;).

Kdo od tukaj? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v Logarski pri rampi srečal cestnega Kawasakija voznik in sopotnica. Nato sem mu sledil vse do konca Lubnega. Kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez vikend v Čateških toplicah samo dva junaka na mopedih. :closedeyes:

V nedeljo zvečer na cesti od Krškega proti Lj pa ena črna gmota z dvema kolesoma in wannabe smejkotom na riti :grim

post-44547-0-53133800-1407742413_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na rakitni je blo ene par vas... kdo od tukaj? Sem sedel na klopci... okoli 19:00

Ja  :kva1: Ena mejhna pomaranča. Sm prehitr uprašu v drugi temi če si bil ti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na rakitni je blo ene par vas... kdo od tukaj? Sem sedel na klopci... okoli 19:00

Ja, sm ti pokimal ker nism upal spustit balance :) Preden si šel na klopco si obrnil na parkirišču pri hotelu ane? Lepo poka RSV2  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sm ti pokimal ker nism upal spustit balance :) Preden si šel na klopco si obrnil na parkirišču pri hotelu ane? Lepo poka RSV2  :OK:

 

Tako je :) Drugič pa kr pristavi, pa pozdravi, da ne bo treba balance spuščat ;) Ja lepo prede ja :D Sej mora, k drgač je ne bi tko rad mel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dones sta se iz golice dol pelale dve češplce, vsaka z svojim matorjem, jaz pa z svojim a tokrat ne sam, da jima ni bilo predolg dolgočasn, sem jih naprej spustu, itak bi tud same šle, pa mi je teprva v z plavim matorjem tko lepo odzravla, a od tukile kšna? :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je :) Drugič pa kr pristavi, pa pozdravi, da ne bo treba balance spuščat ;) Ja lepo prede ja :D Sej mora, k drgač je ne bi tko rad mel :)

Ko se naslednjič srečamo gor, bom ustavil :) Sej taka fajn Aprilia pade v oči, tko da te ne bom zgrešil hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!