Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

danes okoli 17h v Ljubljani iz smeri Tavčarjeva dol proti zmajskemu mostu - možakar na Yamahi MT-01 ... če si bil ti, te prosim, da snami tisto poštarsko šajbo v izmeriskoraj kvadratni meter dol, mi je postalo kar slabo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem na Rakitni ustavil z rdečim klijom zraven dveh motoristov in prašal če je kaj crknilo...

Eden od njiju se mi je zdel znan.. Sta bila s tu? :hmm:

Hehehe.... Bladzo in Noise... na fotkanju motociklov, ki jih trenutno voziva za Motosvet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe.... Bladzo in Noise... na fotkanju motociklov, ki jih trenutno voziva za Motosvet...

Se mi je zdelo, da sem prepoznal bladza samo me najbrž nista slišala... :)

Pa tudi jaz sem se s kapo uspešno zakamufliral med normalne :ninja: :P

Upam, da so fotke uspele :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek, danes mal pred tretjo proti Ljubnem :hmm:

Da nisi bil ti tisti, ki je zmaje spuščal v zrak? :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto v Žalcu bivši policijski BMW z Motosvet nalepko z naslado vjugal po voznem pasu v smeri Celja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KDo že nosi jeans brezrokavnik soloriderjev in je bil včeraj okoli 18.30 na razcepu MB-Ptuj malo ven iz Sl. Bitrice? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nisi bil ti tisti, ki je zmaje spuščal v zrak? :yea1:

Jap B)

Bilo je padalo, ne zmaj :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KDo že nosi jeans brezrokavnik soloriderjev in je bil včeraj okoli 18.30 na razcepu MB-Ptuj malo ven iz Sl. Bitrice? :hmm:

Klimbra...preverjeno :grim :krneki: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto v Žalcu bivši policijski BMW z Motosvet nalepko z naslado vjugal po voznem pasu v smeri Celja.

:010 :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes med Ribnco in LJ, točna lokacija....hiška avtobusne postaje hehe. Sotrpin v dežju se ustavil in vlekel na sebe Wintexa....kdo od tukaj?

Ena gruča motoristov z NM tablcami na kočevki? Sva se s kolegom morala ustavit in vam dat malo prednosti kolk vas je bilo...gužva :D

Pa še en kup drugih..hja no še kr lep dan je bil,če odmislim tuširanje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes med Ribnco in LJ, točna lokacija....hiška avtobusne postaje hehe. Sotrpin v dežju se ustavil in vlekel na sebe Wintexa....kdo od tukaj?

Ena gruča motoristov z NM tablcami na kočevki? Sva se s kolegom morala ustavit in vam dat malo prednosti kolk vas je bilo...gužva :D

Pa še en kup drugih..hja no še kr lep dan je bil,če odmislim tuširanje :grim

Frips - that would be me :). Kurc, lahko bi se prej zmenila, ce sva oba Motosvetovca :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez vikend se je gruča Soloriderjev skoraj zgubila na Ponikvi :)

&

neki "neznani" motoristi na TLP? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez vikend se je gruča Soloriderjev skoraj zgubila na Ponikvi :)

&

neki "neznani" motoristi na TLP? :devil:

Soloriderji se ne zgubljajo! Samo malo tavajo. In gruča soloriderjev je oximoron! Lahko je šlo le za slučaj in so se njihove poti križale ob istem času na istem mestu! :whistle:

:OK: :010 :OK:

Dežurna plesalka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Soloriderji se ne zgubljajo! Samo malo tavajo. In gruča soloriderjev je oximoron! Lahko je šlo le za slučaj in so se njihove poti križale ob istem času na istem mestu! :whistle:

tako je! štirje mopedi z enkami na hrbtu, v eni vasici, poslušajoč GPS nasvete enega lokalca!

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je! štirje mopedi z enkami na hrbtu, v eni vasici, poslušajoč GPS nasvete enega lokalca!

:lol1:

Po moje so spraševali, kje realizirati svoj slavni moto! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je! štirje mopedi z enkami na hrbtu, v eni vasici, poslušajoč GPS nasvete enega lokalca!

:lol1:

Mogoče zato, da se ne bi spet srečali...? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo verjetno.. zato so se odpeljali vsak po svojem 15cm pasu iste ceste.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v Mirni Peči

Modra Hornet 600 z masko na kateri je bila pol-metrska nalepka Motosvet, zraven pa še siv Diversion 600 S, oba z tablicami mozirske UE :eek:

Kdo je to :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frips - that would be me :). Kurc, lahko bi se prej zmenila, ce sva oba Motosvetovca :) :)

drugič, k bo lepš vreme, pade :beer2: ...no itak da je čez 5 km nehal scat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!