Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Dr_Jakob danes točno ob 12:25 mimo hotela City v Krškem mogoče? :D

Nop. Zdej se boste moral navadit gledat drug motor.  :kva2:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nop. Zdej se boste moral navadit gledat drug motor.  :kva2:

 

Škoda. Sem videl točno tako aprilio ampak z lj registracijo. Zakaj je pa šla od doma če smem vprašati? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trebor po Roški danes po 3ji uri..nisem te takoj opazil, sry :blush:

 

S čim si pa bil? Do semaforja sem šel počasi, ker sem lovil rdečo luč, da je bil potem prostor za "odpeljat" ovinek pri šoli  :grim . Tam bi te lahko opazil, naprej pa malo težje.  :whistle:

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt danes 9.39 pri Dragomerju bliz Brezovice? S službenim ropotalom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S čim si pa bil? Do semaforja sem šel počasi, ker sem lovil rdečo luč, da je bil potem prostor za "odpeljat" ovinek pri šoli  :grim . Tam bi te lahko opazil, naprej pa malo težje.  :whistle:

 

 

LP Robert

Z rdečo strelo :D. Na križišču Poljanske z Roško sma si pomahala :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda. Sem videl točno tako aprilio ampak z lj registracijo. Zakaj je pa šla od doma če smem vprašati? :)

Moja Futura ima LJ registracijo.

Od doma pa (ŠE) ni šla, samo v garaži stoji. (Če sem pošten, pride ravno danes nekdo na ogled).

Zakaj? Hmmm.. Ker imam drug motor in potrebujem par € več v denarnici. Nobenega drugega razloga. Pravzaprav mi jo je strašansko škoda dat stran, ampak što se mora, nije teško...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja Futura ima LJ registracijo.

Od doma pa (ŠE) ni šla, samo v garaži stoji. (Če sem pošten, pride ravno danes nekdo na ogled).

Zakaj? Hmmm.. Ker imam drug motor in potrebujem par € več v denarnici. Nobenega drugega razloga. Pravzaprav mi jo je strašansko škoda dat stran, ampak što se mora, nije teško...

Aha, sem mislil da ima CE. Se opravičujem nad prehitrim sklepanjem. Ja saj to je logično, ampak sem s vprašanjem pravzaprav mislil, zakaj si se odločil za drug motor :) 

Sicer pa je glavno da nisi obupal nad italijani...nema nas puno ali nas ima dovoljno  :P  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj zvečer od trnovskih vrat do KUDa tip na bmw-ju... očitno prava atrakcija za mimoidoče zaradi belega kužka, ki ga je peljal s sabo na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred pu ure se čez Šoštanj pelala ena češplca v črnem, tud motor je bil črn, mela pe ja gor tudi tank torbo ter torbo namesto sopotnika (mene :grrr), torej dobr osedlana :D. Kšna od tuki? :)

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi noben nikoli ne vidi...res pa je, da jaz tudi nobenega ne prepoznam ko sem na golici :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... nobenga nism vidu ... :) :) :)

učala si spucaj
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... nobenga nism vidu ... :) :) :)

 

 

učala si spucaj

 

Če bi ga ti učeri vidu bi vidu zakaj nobenga ni vidu.

Sm vidu  :whistle:  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En Versys crn v Bertokih danes on 18:45....pa en Versys Oranzen po viaduktom pol urce kasneje....se kdo prepozna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En Versys crn v Bertokih danes on 18:45....pa en Versys Oranzen po viaduktom pol urce kasneje....se kdo prepozna?

smo te vidli okrog enajstih pred podnanosom? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!