Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

smo te vidli okrog enajstih pred podnanosom?

Hmmm mozno ja, sem sel do Postojne na kafe z kolegom pol pa picil do Pule :)...sli nasproti ali me prehiteli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm mozno ja, sem sel do Postojne na kafe z kolegom pol pa picil do Pule :)...sli nasproti ali me prehiteli?

u avtu :D sli nasproti, za tabo je bla pa neka starejša črna "športiva"

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u avtu :D sli nasproti, za tabo je bla pa neka starejša črna "športiva"

Aaaaa ja ja, ma ni bil/bila z manose mi zdi, GPZ mogoce, nisem dobro videl v ogledalcu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl sem tvoj motor parkiran na pumpi.

Od 11:20 dalje skor celo uro je bil tam ja :)....bla prav guzva, res je blo polno motoristov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi ga ti učeri vidu bi vidu zakaj nobenga ni vidu.

Sm vidu  :whistle:  

zihr je bilo nekaj v tem stilu: 

 

10170875_657932810942941_757571630569242

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V strom tamali na Krškem polju. Sem stal za cesto, ugasnil motor, ga dal na štender, snel čelado, snel rokavice, celo ven potegnu telefon in ravno ko sem hotu slikat dve srne, ki so malcale par metrov stran si se pripeljal ti. Sedaj imam lepo fotko travnika in kuruze.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes od 17ure naprej sm se peljala za eno črno Hondo z registrsko KR AVA, vse do Kalc kjer sta zavila proti obali, jaz pa proti Idriji. 

Ali si bil ti???

 

Če me je morda kdo videl med potjo? (moder xt660r, napravljen sem bil bolj industrisko).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cca 20h , na celovški ER6-n, XJ6 in GSXR. 

Malo prej pa 2 monstra najprej en z eno bejbo, par minut kasneje pa drug z termiglioni rori.

 

 

p.s. jst sm biu peš :D

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob cca 15h scrambler v kranju sem te spustil naprej k sem bil v neki grdi rumeni gajbici ... nice ror ..

sam nekej - čelada tricolori ? ja se mi zdi da maš polno garažo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V LJ na hradeckem proti litijski cesti in potem si zavil proti zaloski jst pa naravnost proti stepanjskem. Yamaha fz1-n z nalepkami poltovarniske motogp yamahe (joze v primeru da se nisi prodal?) No v tem casu ko smo cakal na zeleno (hradecki) je se mim svignla se ena fz1n

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 No če me je dons popoldne kdo vidu na srebrni VFR-ki ... kjerkol nisem bil jest ker sem bil duma :yawn:

 

Bom jutr spet napisu če me bo kdo vidu  :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V LJ na hradeckem proti litijski cesti in potem si zavil proti zaloski jst pa naravnost proti stepanjskem. Yamaha fz1-n z nalepkami poltovarniske motogp yamahe (joze v primeru da se nisi prodal?) No v tem casu ko smo cakal na zeleno (hradecki) je se mim svignla se ena fz1n

bil bil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si bil mogoče ti?

bolnik na kvadrat!!! :OK:

 

Danes ob cca 12h, od Lj proti Po po avtocesti

Registracija NM, motor TOURER, rdeče-črn, top case, izpuh na desni, samomorilec z črno čelado, brezrokavnik z našitki,...

 

Človek, ti si bolan...za samomor  si kupi  strup za podgane (TERMINATOR, mehka vaba 500g) ali pištolo (cal 9mm Para++) :headbang: , lahko se celo obesiš (štrik + 8mm) ali utopiš ( ++2m)...

Sicer zadeva ni tako 100% zanesljiva kot tvoja vožnja, ampak vsaj ostalih udeležencev v prometu ne boš ogrožal.

Pomisli, da si me prehitel na prehitevalnem pasu po levi, pa sem bil bolj na levi strani pasu (v širino me je 110cm), potem pa še ene par vozil na enak način.

Upam da se zavedaš, kakšno srečo si imel ob prehitevanju avtodoma po desni (?)

 

lp, andrej

Popravljeno . Popravil THOMPSON
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si bil mogoče ti?

bolnik na kvadrat!!! :OK:

Danes ob cca 12h, od Lj proti Po po avtocesti

Registracija NM, motor TOURER, rdeče-črn, top case, izpuh na desni, samomorilec z črno čelado, brezrokavnik z našitki,...

Človek, ti si bolan...za samomor si kupi strup za podgane (TERMINATOR, mehka vaba 500g) ali pištolo (cal 9mm Para++) :headbang: , lahko se celo obesiš (štrik + 8mm) ali utopiš ( ++2m)...

Sicer zadeva ni tako 100% zanesljiva kot tvoja vožnja, ampak vsaj ostalih udeležencev v prometu ne boš ogrožal.

Pomisli, da si me prehitel na prehitevalnem pasu po levi, pa sem bil bolj na levi strani pasu (v širino me je 110cm), potem pa še ene par vozil na enak način.

Upam da se zavedaš, kakšno srečo si imel ob prehitevanju avtodoma po desni (?)

lp, andrej

Ja, zaradi takšnih "darovalcev organov" smo vsi motoristi na slabem glasu :-(

Popravljeno . Popravil ringo5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zaradi kretenov ki vozijo po prehitevalnem pasu ves čas,.......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na Goričkem od Kobilja do Prosenjakovcev modra potovalna honda z registracijo KR-SE 74 če se ne motim, voznik je zavijal za Madžarsko. Kdo od tukaj? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj na mariji reki ob ca. 18:30, zelen cestak Lj CJ .... če si slučajn tu gor se mi javi na pm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!