Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes na Pavliču z avstrijske strani skupina CE motoristov, en zadnjih CBR1000RR Repsol, Spredaj CBF600S...

FANTJE, ČE SE MISLITE VOZIT, SE VOZITE, ČE PA SE MISLITE RAZGLEDOVAT, SE PA USTAVITE. OBOJE NAENKRAT NE GRE.

Da vas vse skupaj prehitim na eni sami ravnini vseh 6 al 7 in to s sopotnico in vsem... to je pokazatelj, da ste šli PREPOČASI. Mudel odspredaj se mi je skoraj zvrnil pod kolesa na serpentini, ker motor ni imel inercije, da bi stal pokonci! Štekam, da vas je bilo kar nekaj, ampak to pa ni bilo niti smešno ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na Pavliču z avstrijske strani skupina CE motoristov, en zadnjih CBR1000RR Repsol, Spredaj CBF600S...

FANTJE, ČE SE MISLITE VOZIT, SE VOZITE, ČE PA SE MISLITE RAZGLEDOVAT, SE PA USTAVITE. OBOJE NAENKRAT NE GRE.

Da vas vse skupaj prehitim na eni sami ravnini vseh 6 al 7 in to s sopotnico in vsem... to je pokazatelj, da ste šli PREPOČASI. Mudel odspredaj se mi je skoraj zvrnil pod kolesa na serpentini, ker motor ni imel inercije, da bi stal pokonci! Štekam, da vas je bilo kar nekaj, ampak to pa ni bilo niti smešno ne.

 

Norc :D dej zastopit da nimajo vsi italjanskih motorjev. Pač japoncem se okvirji zvijajo pa je treba malo bolj počasi koz ovinke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Prvacine do Solkana vozu za Mausijem in se par ostalimi...pol sem zavil cez Cepovan...ko sem sel mimo Kanala so bli tam...verjetno na sladoledu :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Maus ujet točno ob 17.50....,na dirkališču....,malo tresočem  :D ...,proti Rebrnicam mari  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Norc :D dej zastopit da nimajo vsi italjanskih motorjev. Pač japoncem se okvirji zvijajo pa je treba malo bolj počasi koz ovinke :D

Če bi bilo vsaj pol tega res... Ne, resno. Eno je, da se vsaj približno voziš, drugo je pa 5km/h skozi serpentine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Prvacine do Solkana vozu za Mausijem in se par ostalimi...pol sem zavil cez Cepovan...ko sem sel mimo Kanala so bli tam...verjetno na sladoledu :)

na kufetu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj na poti proti kočevju, par na mislim, da gpz kawasaki in pa cbf pomoje 1000..skupaj na semaforju na Rudniku........kdo od tu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Norc :D dej zastopit da nimajo vsi italjanskih motorjev. Pač japoncem se okvirji zvijajo pa je treba malo bolj počasi koz ovinke :D

Bolje , da se zvijajo , kot , da pokajo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje , da se zvijajo , kot , da pokajo :grim

 

 

Nisem še slišal za ducatija da bi mu okvir počil ;) vem pa da se je to dogajalo na prvih bimotah z alu okvirjem to je pa tud vse ;) Pa vem tudi za par japoncev ki jim je kovir na varu počil ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Pa vem tudi za par japoncev ki jim je kovir na varu počil ;)

pa zraven vara tudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CE 31 5N...vozu za njim od Doblarja do krozisca v GO...ce se kdo prepozna :)

Popravljeno . Popravil PrimozC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bela Hornet, od Gamsa skoraj do Arclina... najprej si biu ti spred, od Konjic dokler nisi zavil desno pa js on the top :naughty:

 

enibadi? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes vas je dosti po omv-ju v PO posedalo, pa nobenga poznal :grrr :wacko:

. Khm, ene vare se spomnem... se zna zgodit, da smo se vidl. Je bilo pa drugače ogromno motoristov med Lj in morjem ta vikend.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zraven vara tudi

no ja ob varu sem mislil bimote so pa prov nekje na sredini pokale ker so imele pretanek okvir pa še to se je dogajalo pri tistih motorjih ki so bili res zlorabljeni 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob ca 12ih v Postojni viden Sanjin na enki. :yea1:

Opozoril si me na utripajoč smernik na moji beli  enki.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En mudel na VTR od Jezerskega do Predvora... Mudel, lepo furaš. Upam, da te nisva ob živce spravila z bratrancem... mu je blo treba pokazat, kaj pomeni polaganje ovinkov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob ca 12ih v Postojni viden Sanjin na enki. :yea1:

Opozoril si me na utripajoč smernik na moji beli  enki.

Tako je, lepo te je bilo srečat, se vidimo še, kaj nisi ustavil na pumpi na kafe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ene 19 na prkolcah ... ene 7 v konskih prkolcah ,, en na avtovleki ,,pa par na cesti ...a kdo tuki ? 

ps..a kdo ugane kje sm vse to vidu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!