Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

. Khm, ene vare se spomnem... se zna zgodit, da smo se vidl. Je bilo pa drugače ogromno motoristov med Lj in morjem ta vikend.

Ne, ne! Sm avto pršu oprat na omv. :grim  Na Rajhenburgu sem pa bil v četrtek (če si od tam blizu). Lepi kraji!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep prav iz Rajhenburga. Zraven tiste velike cerkve. Po parih letih Ljubljane prav paše bit nazaj v Posavju. V četrtek sem bil tudi jaz na motorju. Po 10 letih šel malo na Lisco in po kolovozih in makadamu nekako prišel na Bizeljsko... ti si prav iz Postojne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep prav iz Rajhenburga. Zraven tiste velike cerkve. Po parih letih Ljubljane prav paše bit nazaj v Posavju. V četrtek sem bil tudi jaz na motorju. Po 10 letih šel malo na Lisco in po kolovozih in makadamu nekako prišel na Bizeljsko... ti si prav iz Postojne?

Ja Postojna. Bil pa prav ob vaši cerkvi in si jo ogledal. Ko boš kolovratil še kaj tule se javi na kafe. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...en ata in mama stara krepko preko 60 :OK: na bmw v Tolminu predvčerajšnim...sta imela angleško registracijo...kdo od tu ? :whistle:

Yes, we are :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...en ata in mama stara krepko preko 60 :OK: na bmw v Tolminu predvčerajšnim...sta imela angleško registracijo...kdo od tu ? :whistle:

pa sta imela bilanco na levi al desni ? :P  :yea1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... dons popoldne na Wall street-u en bimer in en simpatični "kupček železa" zraven ...

... kdo od tuki ???? :) :) :)

attachicon.gif20140905_141722.jpg

 

Sam se vidi da si turist dej si no majco od harley davidsona kupi da se boš zlil z okolico drugače te bojo še pretepli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj dami ni ženske na motorju opazu?? bi blo malo za razmislt  :hmm:  :hmm:

Sram me je  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj viden Matej207 (skoraj cel dan)  :grim , Vodka8, Aljazek07, oba v Karlobagu in nato še DrJakob v Celju - hvala za kebab namesto torte, hehe. Ne smem pozabit tudi gospe in gospoda, z Apriliama, ki sta bila tudi opažena v Karlobagu.

 

 

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj viden Matej207 (skoraj cel dan)  :grim , Vodka8, Aljazek07, oba v Karlobagu in nato še DrJakob v Celju - hvala za kebab namesto torte, hehe. Ne smem pozabit tudi gospe in gospoda, z Apriliama, ki sta bila tudi opažena v Karlobagu.

 

 

LP Robert

Ja.. Me je yamaha plačala za preučevanje izpuha na r1 od blizu in vpliv na okolje od daleč...

Drugače pa zanimivo da sem jaz iste srečal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred osnovno šolo Dekani sta me 2 opozorila na patruljo, hvala kdorkoli je že bil in poskrbel da ohranim izpit :D

 

dodajam: neznanec z LJ targo me je opozoril na "visečo tablico" - temu tudi hvala, če ne bi se odpeljal do postojne z zdrsano tablico - dobiš za pir če se znaš indenticificirat (priblizno se spomnem kdo je bil :P)

 

mY1vCAw.jpg

 

 

BpwMaYC.jpg

Popravljeno . Popravil Aynach
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami se je preganjal po Ridah okrog pol šeste :D Sem še mahala, ma ne vidiš nič :P

ne sikej babnca ..zanč ti na omv nis nč vidla ---

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videni skoraj vsi,najbolj zapomnu Cikadino ki je vozila za pravim decom z dvemi valji,Bela Strela in njen dragi na prikolici,Goggy,Maus,CB1300 ki je pomagal reševat zaplet(hvala Kos),pa Dami in žena in še in še...............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman v postojni štel motorje k so vozil mimo lokala! :OK:

Danes naredu ŠMLJOČK na ridah, ful novih fac in ene par znanih!

Po čikpauzi naprej proti domu, v Planini pa enih par motorjev stalo ob desni in levi strani ceste!

Upam da ni bilo kaj narobe, eden je nekaj šraufal na motorju, če se ne motim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman v postojni štel motorje k so vozil mimo lokala! :OK:

Danes naredu ŠMLJOČK na ridah, ful novih fac in ene par znanih!

Po čikpauzi naprej proti domu, v Planini pa enih par motorjev stalo ob desni in levi strani ceste!

Upam da ni bilo kaj narobe, eden je nekaj šraufal na motorju, če se ne motim!

huh, ja po dolgi poti dvakat cez ride, sm mogu mal pocint. In kaj use sm vidu....Osa in Pajkica na sintisajzerjih, Keiko in Din tik za njo, Nejc na bmflu s ketno, morda celo kmet2 u oranznem anorakcu na malem gsju, z gospo zadej? pa Lajbn pod kontrolo cikadinje, prej sta bla se na ridah z Mausom, tam sm tud TH1 srecal...Rumenga in Ebony u Planini.. in neki kar mi se zdej ne gre u racun! GSX750f, u kombinezonu? al pa je bla njegova r1 komu posojena...u glavnm, wocham vs use. vozt se mi pa danes ni dalo, kr me je ucer prevc namocilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!