Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Vidu sm te pred gostilno"tvojo običajno" in ja oranžen anorakec in mali GS,žena nč ne pelje pol morm pa jaz olje mešat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes od Prebolda do Pirana ter nazaj domov videno veliko število motoristk ter motorisov. Nisem pa tocno vidu zakaj je bil en motocikel na stojalu ter brez prednje pnevmatike kar na a tobusni postaji. Vse ki sem vas srecal se enkrat pozdravljam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DIN,Keiko,Dami34+bolša polovica, Cedevita,.... ja no neki vas je pa blo dons :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se je en moder GS kar nekaj časa vozil za menoj skozi Tuhinjsko dolino. Sem mislil, da me bo takoj prehitel, ker sem bolj počasi vozil, ker še ne poznam najbolje tisto cesto. No vseeno upam, da nisem preveč oviral :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videni skoraj vsi,najbolj zapomnu Cikadino ki je vozila za pravim decom z dvemi valji,Bela Strela in njen dragi na prikolici,Goggy,Maus,CB1300 ki je pomagal reševat zaplet(hvala Kos),pa Dami in žena in še in še...............

Ni panike :-) Mam še za par lukn...upam da ne bom več rabu :-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sikej babnca ..zanč ti na omv nis nč vidla ---

 

Haha kaj si siten? :P Sem bla itak z avtom, tako da vem zakaj me ni videl ;) Ma ga moram malo hecat...

 

Zame je pa itak že znano da ne registriram nič - če si zmeda je tako :) Če opazim vsekakor pozdravim! Ti pa maham zdej ...

 

 

 

huh, ja po dolgi poti dvakat cez ride, sm mogu mal pocint. In kaj use sm vidu....Osa in Pajkica na sintisajzerjih, Keiko in Din tik za njo, Nejc na bmflu s ketno, morda celo kmet2 u oranznem anorakcu na malem gsju, z gospo zadej? pa Lajbn pod kontrolo cikadinje, prej sta bla se na ridah z Mausom, tam sm tud TH1 srecal...Rumenga in Ebony u Planini.. in neki kar mi se zdej ne gre u racun! GSX750f, u kombinezonu? al pa je bla njegova r1 komu posojena...u glavnm, wocham vs use. vozt se mi pa danes ni dalo, kr me je ucer prevc namocilo.

 

Ma kje maš ti to rezidenco - v tistem lokalu nasproti picerije? :)

 

.............

 

Polno vas je blo povsod - prav lepo za videt!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh, ja po dolgi poti dvakat cez ride, sm mogu mal pocint. In kaj use sm vidu....Osa in Pajkica na sintisajzerjih, Keiko in Din tik za njo, Nejc na bmflu s ketno, morda celo kmet2 u oranznem anorakcu na malem gsju, z gospo zadej? pa Lajbn pod kontrolo cikadinje, prej sta bla se na ridah z Mausom, tam sm tud TH1 srecal...Rumenga in Ebony u Planini.. in neki kar mi se zdej ne gre u racun! GSX750f, u kombinezonu? al pa je bla njegova r1 komu posojena...u glavnm, wocham vs use. vozt se mi pa danes ni dalo, kr me je ucer prevc namocilo.

1-ke in žensk se ne posoja  :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri vas je blo pa veliko za pozdravljat po cesti :D

 

zjutraj na omw postojna: PrimožC

pred Logatcem: Domči in Forty

na ridah: Maus, Thumper pa še cel kup drugih

na domačem borjaču: Bela strela in Cimpi :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri vas je blo pa veliko za pozdravljat po cesti :D

 

zjutraj na omw postojna: PrimožC

pred Logatcem: Domči in Forty

na ridah: Maus, Thumper pa še cel kup drugih

na domačem borjaču: Bela strela in Cimpi :P

Res je, pa še igor0203 je bil poleg...a si bla tam na OMV-ju ali si se peljala mimo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri vas je blo pa veliko za pozdravljat po cesti :D

 

zjutraj na omw postojna: PrimožC

pred Logatcem: Domči in Forty

na ridah: Maus, Thumper pa še cel kup drugih

na domačem borjaču: Bela strela in Cimpi :P

od Podnanosa proti rebernicam Dami34, Damica34, Kmet2, Kmetica2 :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki sm vidla da je šlo ja, ma te nism identificirala, mi je pol gospod mož povedu, da ste bli vi.

no dobro, vsaj en k gleda kje vozita :D

...DAMI.... a si hotu napisat:

Nisem bil jest in ne priznam..   :P

ne priznam nč :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod mož je tok fin,da ne pozdravlja odkar ma motor za moške.Je bil prej bolj kulturen ko je imel motor za čtudente:-):-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14:30 na dunajski. Suzuki GSX-R mislim da 1000, custom paint (rdeče-črn mislim da je bla cifra na riti 79) s sopotnico, za mojim avtom (črn Seat Leon) si zavil levo proti obvoznici. Res je, da sem malo narobe ocenil avte pred sabo in sem napol ostal v križišču ampak ti si pa prletel v križišče kot da ti gori pod gumami (sem pa gledal za teboj, če te poznam) in če sem prav videl si mi nazaj sredinca kazal. Ne vem če sem si ga glih zaslužil no...

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod mož je tok fin,da ne pozdravlja odkar ma motor za moške.Je bil prej bolj kulturen ko je imel motor za čtudente:-):-)

Študentje smo itak najkulturnejši :P

Ob 14:30 na dunajski. Suzuki GSX-R mislim da 1000, custom paint (rdeče-črn mislim da je bla cifra na riti 79) s sopotnico, za mojim avtom (črn Seat Leon) si zavil levo proti obvoznici. Res je, da sem malo narobe ocenil avte pred sabo in sem napol ostal v križišču ampak ti si pa prletel v križišče kot da ti gori pod gumami (sem pa gledal za teboj, če te poznam) in če sem prav videl si mi nazaj sredinca kazal. Ne vem če sem si ga glih zaslužil no...

Vsi avtomobilisti si fingr zaslužjo. Js si ga tut sam seb včasih pokažem, takoj ko sedem v avto :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod mož je tok fin,da ne pozdravlja odkar ma motor za moške.Je bil prej bolj kulturen ko je imel motor za čtudente:-):-)

taljanska jajca moreš ful trdno držat, ker to ful rado med vožnjo kej razpade pa odleti :P tko da pol ne moreš nč pozdravljat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taljanska jajca moreš ful trdno držat, ker to ful rado med vožnjo kej razpade pa odleti :P tko da pol ne moreš nč pozdravljat :lol1:

Ja poznam je moj isti,sam ker sem že dlje na dvovaljcu in posledično dlje pravi moški,tud pozdravm,čeprav velik pri tem rizkiram :-)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!