Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

drugič, k bo lepš vreme, pade :beer2: ...no itak da je čez 5 km nehal scat :lol1:

5km? kje si pa ti sel naprej - 3 ovinke naprej je bilo ze brezveze bit v deznem kombinezonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5km? kje si pa ti sel naprej - 3 ovinke naprej je bilo ze brezveze bit v deznem kombinezonu.

hja me je še enkrat opral pred škofljico (celih 100m je bla ploha :slap: ).....pizda, mal padal mal ne....kurc pa tako vreme :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En norc, v neki beli majčki s čelado, začuda, na belordeči R1, odprt ror-Akrapo, pa brez luči zadaj, bolj taka racing varjanta, seveda brez tablce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Velenju. En lep :wub: Daelim daystar. Same sedmice na registrski... Kdo od tu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danci1973 v ponedeljek v Šentjerneju,pa ena FZ6S pred njim...v smeri prot Kostanjevici :grim :D jz sem bil tist k sem te tko bulil :blink: na desni strani na pločniku k sem šel peš :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danci1973 v ponedeljek v Šentjerneju,pa ena FZ6S pred njim...v smeri prot Kostanjevici :grim :D jz sem bil tist k sem te tko bulil :blink: na desni strani na pločniku k sem šel peš :lol1: :lol1:

:yes:

Sicer te nisem opazil... :blink: ampak, kaj počneš peš tako daleč od doma? :lol1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v Mirni Peči

Modra Hornet 600 z masko na kateri je bila pol-metrska nalepka Motosvet, zraven pa še siv Diversion 600 S, oba z tablicami mozirske UE :eek:

Kdo je to :hmm:

To je pa Vinko :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekdo s Hondo Varadero 1000 ob 9:50 pri hotelu Lev in nato pri križišču s Slovenski zavijal proti Bavarskemu dvoru.

Kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej...okol enajstih...par na rdeci fejzerci (?) pred OBIjem v Kranju...kdo od motomarsovcev ?

jets sm biu tisti u trenirki pa belih supergah :OK: :OK: :OK: aja...na rdecmu mitotu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sej ponavadi nisem tako oblecen...sem samo sel probat fergi...vem da ni opravicila pa vseeno :blush: :blush:

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sta dva pametnjakoviča na modri R6 brez čelad najprej divjala po stari cesti Brezovica - Vrhnika nato sta zavila še na avtocesto Vrhnika - Ljubljana.

Mislim s takimi dejanji nekaterih idiotov smo vsi motoristi "norci" :BUA: , le kje je bila policija :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob ene 17 mimo naše hiše peljala rdeča CBR-ka....čist počasi.....Ventil mogoče tvoja nova žverca :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj v 2 dneh sm 2x vido enga v poljčanah z GSXom nevem če 600 al 750...model mislim da 05...pa mislim da celo brez registracije al pa je js nism vido :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je bil dons zjutrej v Medvodah z rdečim Husotom? Za njim pa en z induro, kufrom, pa radovliško registracijo... kdo od tukej :hmm:

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v Mb modri speed triple, pa bemfla R1200. pa črna krawa ER5, pa bemfla R1150R pa še en kup mopedov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od vseh pluzen, katerih je na cesti polno, videl okoli 10.30 pred pošto legendarno Suzi GSX 750.

Dan je lepši!

Aja, moram reč menda še " A s biu ti?"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od vseh pluzen, katerih je na cesti polno, videl okoli 10.30 pred pošto legendarno Suzi GSX 750.

Dan je lepši!

Aja, moram reč menda še " A s biu ti?"

Ga gledam vsak dan (delam 30m stran) pa ne vem cigav je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga gledam vsak dan (delam 30m stran) pa ne vem cigav je.

Fur Ein only:

Dej povej če si zato, de ga greva pajcnt, a? Bi mi fino v dnevno pasov, pa včas mal za zapelat. .)

(DrugTedenBoZaŠtangoPrpetPress :D )

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fur Ein only:

Dej povej če si zato, de ga greva pajcnt, a? Bi mi fino v dnevno pasov, pa včas mal za zapelat. .)

(DrugTedenBoZaŠtangoPrpetPress :D )

Po moje bi slo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista Suzi, ki je pred pošto parkirana, je last mojega sodelavca :OK:

Tako da, če se kaj zgodi tistemu motorju vaju bom zatožila.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!