Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Kam smo to prisli.. dons mormo vse babe upedenat, ce cmo da se kej zgodi..

Da nam offtopic: Maus in gospodicna v Mantovi, Keiko na Vrhniki, Rumenicestak in Ebony v Kalcah, Jure z druzbo na ridah. Pa se kup drugih, sam ne poznam :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polno vas je blo danes povsod :OK:

 

Z dvema Avstrijcema smo se srečali in si mahali kar trikrat :D

 

Hvala vsem za opozorilo na radar v Grčarevcu...

 

Registrirala sem samo (pa še to nisem prepričana :P) Damija na Rebernicah, pa potem (tukaj pa sem prepričana :D ) Ebony in Rumenega (kot sem kasneje vidla še en kup drugih poznanih) na Ridah, v Planini (šele ko je je bil že mimo ugotovila da) sem srečala Cartmana.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj z Rokicem srecala cel kup motoristov....Cez Idrijo-Žiri-Šk.Loka-Kranj-Jezersko-Pavličevo-Logarska-Kamnik in back proti Gorici cez Crni Vrh nad Idrijo...

 

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj (nedelja): med vsemi ki sem jih (vas ) srečal, sem si zapomnil le krasno  žensko figuro, v črnem ledru,  na CBR / HRC (sledila par na velikem bemflu) za katero sem peljal od Razdrtega do Senožeč, okrog poldneva . Tok o mojem spominu ;)

Popravljeno . Popravil Funkster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polno vas je blo danes povsod :OK:

 

Z dvema Avstrijcema smo se srečali in si mahali kar trikrat :D

 

Hvala vsem za opozorilo na radar v Grčarevcu...

 

Registrirala sem samo (pa še to nisem prepričana :P) Damija na Rebernicah, pa potem (tukaj pa sem prepričana :D ) Ebony in Rumenega (kot sem kasneje vidla še en kup drugih poznanih) na Ridah, v Planini (šele ko je je bil že mimo ugotovila da) sem srečala Cartmana.

dobro si registrirala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okol 15.30 pred kočevjem oranžn z pa rdeč? versys. čez ene 20 minut pa ena raketa na bmwju v smeri kočevje?

 

Smo se vidl ja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PrimozC včeraj na logu pri Brezovici? Sem poblendal ampak sem bil v krači na štirih... :glare:

Jap sem sel do BScentra pa do Medvod na obisk :)...a to popoldan ali zvecer?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videnih zelo veliko,zapomnil samo dva in sicer črnega Versysa ki je krožil okrog Blok in Bloškega jezera in pa majstra s repsolko po tržaški 160kmh+ :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl ogromno motoristov prepoznal pa sam igorja vsaj mislim da je bil igor je tolk šibu da sm sam rdeč flek zaznal ko je mimo mene piču. No par motoristk sm tud vidu pa neki časa za njimi vozu  :grim  aja pa motosvet supermoto team sm tud vidu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!