Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Viden ludiluka kako je čez Kras hotel z Ducatijem prehiteti lastno senco :D Hvala za kfe.  :kava:

 

Pole pa še dva rdeča Yamaharja, na ridah pa en kup poznanih najbolj pa mi je v spominu ostala AnCy85.  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viden ludiluka kako je čez Kras hotel z Ducatijem prehiteti lastno senco :D Hvala za kfe.  :kava:

 

Pole pa še dva rdeča Yamaharja, na ridah pa en kup poznanih najbolj pa mi je v spominu ostala AnCy85.  :blush:

Kjer pogled od odspredej al od odzadej P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na poti iz Kamnika čez Tuhinjsko dolino (okoli 15h) srečal več bikerjev; v spominu mi je ostal voznik Fazerce (kot je moja) temno sive oz. črne barve, ki sem ga v Špitaliču pustil naprej (se mi je zahvalil) in se, mu potem na "varni" razdalji sledil do Ločice pri Vranskem kjer je on zavil proti Trojanam, jaz pa proti Vranskemu.

 

Prav tako sem malo po Petrolu v Črnem vrhu pri Tuhinju srečal 2 motoristki (no, zadnja je bila ziher, sprednji moder motor pa se mi prav tako zdi, da bi znala biti voznica (če je bil "on" se pardoniram :) ).

 

Sicer pa Jezersko z obeh strani "gužva" kot ponavadi pa tudi drugje nas je bilo veliko (je treba izkoristiti sonce dokler je še).

 

LP

Popravljeno . Popravil ringo5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okol 15.30 pred kočevjem oranžn z pa rdeč? versys. čez ene 20 minut pa ena raketa na bmwju v smeri kočevje?

Je bil to mogoče kakšen potovalni BMW, za njim pa naked CBF 600?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na Jadranki en kup motoristov. Z enimi 4 ljubljančani smo se od Crikvenice naprej ves cajt prehitevali. Midva sva bila na cruise mode, ostali pa so se moral slikat, pa tankat, pa preoblačit in sem se potem vsakič odmikal po cesti, da so šle raketice mimo :) Eden z oranžno žogo na ruzaku :)

Pozdrav če je kdo od tu.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred Karlobagom sem dohitel en manjši motor z registersko LJ KK-45, gor dva z belima čeladama. Če sta tu gremo lahko kakšno furo skupaj, imata enak stil vožnje in tempo kot jaz. Take težko najdem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj srecal par z KR tablico na Passo Gavia imela sta problem na motorju...upam, da sta resila in srecno prispela domov...mogoce se kdo prepozna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes čez Jezersko do Železne kaple na kafe pa nazaj.Videna R1 skupaj z GSXR.

Nazaj grede nekaj časa skupaj parček na nakedu.............bil med 15 in 18 h.In seveda še polno drugih,......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil to mogoče kakšen potovalni BMW, za njim pa naked CBF 600?

Ja zdi se mi, da je biu k1200/1300s samo za njim ni blo nobene cbfke. Je majstr kr hitr šou mim radarja :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes so motoristi okupirali tudi Šoštanjsko pumpo, tk na hitr več k 10 jih je zihr blo, je bil kak motosvetovec? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noro bilo danes, prepoznal pa pomoje dva motosvetovca... ko sem se spuščal iz Pavličevega sedla v Logarsko dolino jakATV in ena zelena ninja (sta bila vi2)?  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes viden Igorkr na pumpi v Karlobagu v družbi ene pupe če se ne motim!?  :OK:

Sanda grela zadnji sedež goldike na magistralki   :kva2:

Veliko vas je bilo na magistralki, tko da me boli leva roka od pozdravljanja  :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes med Savinjsko-Logarsko-Pavličevo sedlo-Železno kaplo (policisti z radarjem)-Jezersko-Zgornje jezersko pavza polno motoristov-Kokra-Kranj-Gorni grad-Savinjska

Polno motoristov ter motoristk. Med 14:00 ter 19:00

Po Avstriji do jezerskega so me prehiteli 3 motoristi 2 avstrijca ter vmes med njima en Slovenc (ker od tu) vozili ste en za drugem na meji sta bila samo avstrijca skupaj.

 

post-46774-0-60294700-1411931475_thumb.jpg

post-46774-0-26058900-1411931516_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Aljaz(gsr)
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viden osa na ridah :P nc pozdravu :P

Si bom očala omislu, kwa morem če pa vas je blo toooooook!  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bilo pa na jadranki vsaj pol slovenskih motoristov. Mislim, da samo KK registerske nisem videl, dugače pa vsi :)  Gužva. Tudi Goldwing ekipa je okupirala doberšen del ceste - po širini in po dolžini :D

Spoznal sem samo Keiko v Karlobagu - te čelade pač ne moreš falit :)

post-44547-0-96637100-1411934130_thumb.jpg

 

post-44547-0-01350100-1411934149_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tko po hinavsk si nas sliku mi pa študiral al si ti al nisi, smo se sam gledal čez cesto.. pa prehteval vsake tolk časa :D 


Smo bli trije forumaši skupaj... jest , Din in Keiko

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdi se mi, da je biu k1200/1300s samo za njim ni blo nobene cbfke. Je majstr kr hitr šou mim radarja :ninja:

Aha sem mislil, da si naju z očetom videl, ker sva šla tudi enkrat v tistem času proti Kočevju. Ampak oče ima K1200GT 2003 letnik temno modre barve, tako da verjetno to nisva bila midva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes skupina kakšnih 15 motoristov iz Avstrije z umirjenim tempom od Ljutomera do Križevcev, tam ste v krožišču zavili za Mursko Soboto, midva z očetom pa za Gornjo Radgono. Nato pa vse od tam pa čez Lenart do Maribora toliko motoristov, da bi rabil še dve dodatni roki če bi hotel vse pozdraviti :D lepo vas je bilo videti, kdorkoli ste že bili  :grim

P.S. Motosvetovec SasoKuzma okrog 15:45 mimo Petrola v naselju Vosek mogoče? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes med Savinjsko-Logarsko-Pavličevo sedlo-Železno kaplo (policisti z radarjem)-Jezersko-Zgornje jezersko pavza polno motoristov-Kokra-Kranj-Gorni grad-Savinjska

Polno motoristov ter motoristk. Med 14:00 ter 19:00

Po Avstriji do jezerskega so me prehiteli 3 motoristi 2 avstrijca ter vmes med njima en Slovenc (ker od tu) vozili ste en za drugem na meji sta bila samo avstrijca skupaj.

To sem bil vejetno jaz. S flurescento jakno in srebrni sv-ju? Spredaj mislim, da cbr-ka zadaj pa SM ktm? Če sem si prav zapolnil si ti mel na gsr-u leovince ali arow izpuh? Drugače bla pr gužva motoristov čez Pavličevo in Jezersko :grim  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem bil vejetno jaz. S flurescento jakno in srebrni sv-ju? Spredaj mislim, da cbr-ka zadaj pa SM ktm? Če sem si prav zapolnil si ti mel na gsr-u leovince ali arow izpuh? Drugače bla pr gužva motoristov čez Pavličevo in Jezersko :grim  

Jap gsr z leovinciju. Nisem videl točno kak motor si mel. Vidu sem sam avstrijca z cestaku pa drugega avstrijca z KTMju. Lepo ste se peljali. Ste šli čez železno kaplo so bli policisti na koncu ravnine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!