Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

...mislm... za avtobusom gre tekmovat... :slap:

...tis čist usekan.... a so potniki gor kej bruhal...

... še dobr da te kaka stara mamca ni s torbico po glav nabutala, ko tko diujaš z autobusom....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TENKJU FOR KOFI!! Sej  bi me blo strah,če bi še tu samevala....Na poti  niti enga motorista  srečala..A vas že zebe??  ;)

Ne zebe sam ni časa čez teden ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TENKJU FOR KOFI!! Sej  bi me blo strah,če bi še tu samevala....Na poti  niti enga motorista  srečala..A vas že zebe??  ;)

Čeb rada koga srečala napiši uro kdaj častiš kavo na omv, sigurno ne boš sama :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nekaj po 18. uri sem na OMV-ju v Postojni eni bjondasti motoristki z očali in Hondo tricolori z goriško tablico lepo povedal, da naj vsak dan plača mašo, ker enkrat bo to naredil nekdo drugi zanjo. Pa še njen frajer se je tam ustavil s črnim nakedom, verjetno Z. 

 

Kdor ne razume, naj se znajde. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je izvajala?

 

Veš, ko gledaš dirke po televiziji, potem pa si oblečeš kombinezon in vse posrkano znanje v zadnji uri poskusiš skozi desno zapestje prenesti na asfaltno podlago. Nekaj takega. 

Še najbolj me je pa razp... njeno in njenega frajerja prehitevanje. 

 

Ampak to sploh ne sodi v to temo. Lahko samo napišem, da je bila ona v črno belem kombinezonu. To pa sodi v to temo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejjj, Borut prosim nehaj s spreobračanjem potencialnih darovalcev organov!

 

Od takih bolnikov jaz dobim mesečno $$ (in tudi ti $$), in če se morija na cestah SLO neha, kaj potem  :?

 

Se mi zdi, da  me je ravno ta čašpljice prehitela kot zadnja v razpotegnjeni skupini treh (si težko zapomnim cestne mopede - ker me ne zanimajo, po opisu kombinezona pa je kar taprava) v nepreglednem desnem ovinku pred PO.

Prometa pa je bilo takrat itak zaradi del na avtocesti nepopisno veliko.

 

lp, andrej

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz KR proti Kranjski gori pa do Rateč čez mejo, nato na Predel pa v Bovec na ZipLine.. Po avanturci pa v gostilno Pod Lipco na Žlikrofe z gobami..

Blo vas je velik, mahal sem vsem po vrsti..  :OK:

Lep dan, lepa izkušnja - priporočam na veliko..

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš, ko gledaš dirke po televiziji, potem pa si oblečeš kombinezon in vse posrkano znanje v zadnji uri poskusiš skozi desno zapestje prenesti na asfaltno podlago. Nekaj takega. 

Še najbolj me je pa razp... njeno in njenega frajerja prehitevanje. 

 

Ampak to sploh ne sodi v to temo. Lahko samo napišem, da je bila ona v črno belem kombinezonu. To pa sodi v to temo. 

lohka, da jo je tip preganjal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj imeli čast da SMO SE podružili osebno z svetovnim prvakom v spretnostni vožnji blondinka U51 :P   2x invalida   :kmet:  in Nejc GS   :D  in ja sem še enkrat vprašal   ON JE BIL  :lol:

 

 

No no...kdo ga je pa "porajtu" čeprav ga sploh še nisem srečal???? :yea1: :yea1:

 

Bravo... ...Trebor..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerej, Hajabusa na jezerskem proti kranju, bele barve, KR registracija, ura je bla pa okol 12.10

Danes, Kavasaki Z750 zelena barve proti Predoslam iz Kranja, okol 4h

 

Ali si bil ti?

Popravljeno . Popravil Dr. Cone
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edinega ki sem danes prepoznal in ki me prehitel v grčarercvu je igor0203 :smoke:

Popravljeno . Popravil Ciko86
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, Kavasaki Z750 zelena barve proti Predoslam iz Kranja, okol 4h

 

Ali si bil ti?

Verjetno jaz :), sem šel do Planšarskega jezera in nazaj :) super je blo…

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wix v mengšu ..pa ene par v petel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edinega ki sem danes prepoznal in ki me prehitel v grčarercvu je igor0203 :smoke:

 

Si bil s sopotnico zadaj? Spomnim se enega modrega motorja, kawasaki če se ne motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful smo vas vidli ampak prepoznali pa, mausija, igorjakr, zadaj je bila verjetno ancy (neki belega sm vidla) ter beara na črnem kalu. mogoče je bil tudi rogerg, ker neki rdečega podobnega er5 mislim da je tudi blo. drgač pa ful motorjev na cesti. pa hvala tistim, ki ste mahali za radar.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(neki belega sm vidla) 

Mogoče tam zraven, kjer so policaji stali ob cesti...med Divačo in Kozino, ker se mi zdi, da sem tudi jaz opazil nekaj "zlatega" pa še soprog je bil verjetno spredaj, ki pa ni tako prepoznaven?

 

Pa ena nesreča motorista v tistem času med Sežano in Štanjelom?

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče tam zraven, kjer so policaji stali ob cesti...med Divačo in Kozino, ker se mi zdi, da sem tudi jaz opazil nekaj "zlatega" pa še soprog je bil verjetno spredaj, ki pa ni tako prepoznaven?

 

Pa ena nesreča motorista v tistem času med Sežano in Štanjelom?

gs-ov vas je bilo zelo veliko pa tudi prosti soncu se barva še slabše vidi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2x viden rdeč ducati prvič me je prehitel na vranskem, drugič viden v Petrovčah smer celje. Ker od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes v Grčarevcu ena skupina s skuterjem vmes.... skupino pa vodila bjonda z nakedom... ne vem kakšnim... kdo od tukaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!